Тури в кредит

Бажаєте взяти участь у турі, але не маєте на даний момент такої фінансової можливості? Пропонуємо Вам вихід: подорож в кредит.

УВАГА!!! Участь в даній акції беруть  не всі тури. Більше інформації уточнюйте в менеджерів.

Як це працює:

На сайті Ви обираєте тур, в який Ви бажаєте поїхати, після чого залишаєте заявку на даний тур, заповнивши всі поля кнопки «Замовити тур». Отримавши Вашу заявку, наші менеджери пітверджують Ваше бронювання листом на E-mail, який Ви вказали при замовленні туру на сайті. Після того як група на тур буде сформована, Вам надішлють лист з реквізитами про оплату і ,якщо даний тур бере участь в акції, з пропозицією оплатити тур в кредит. Обравши останній варіант, Ви отримаєте рахунок-фактуру та адреси нашого партнера «КредитМаркет», в офісі якого Ви можете укласти договір про кредитування туру. Уклавши договір, Ви показуєте нам спеціальне повідомлення, яке Вам видають в установі. Отримуєте від нас інформаційний лист і вирушаєте в подорож.

Ключові переваги пропозиції:

  • Ви можете взяти кредит на суму від 1000 грн. на будь який тур, який бере участь в акції, враховуючи всі додаткові витрати (вхідні квитки, харчування, дегустації тощо);
  • Безвідсотковий споживчий кредит на 3 місяці;
  • Мінімальний пакет документів: паспорт та довідка про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • Відсутність поручителів і довідки про доходи при оформленні кредиту;
  • Зручне розташування відділень «КредитМаркет»;
  • Зручна схема погашення кредиту - без комісій для клієнта в найбільших мережах банків партнерів та без необхідності у відкритті рахунку в компанії «КредитМаркет»;
  • Клієнту необхідно підійти на відділення чи точку «КредитМаркет» лише один раз: для надання оригіналів документів і підписання договору.

Відпочивайте з насолодою без відчутного одномоментного навантаження на Ваш гаманець!