Бойків край

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Спас (пішохідний перехід на замкову гору та до водоспадів) — Стрілки (огляд церкви, музею та обід) — Розлуч (дегустація мінеральних вод та огляд костелу) — Турка (екскурсія по центру міста та музею «Бойківщина») — Ісаї (огляд церкви) — Львів (приїзд орієнтовно о 23:00 год.).

Вартість туру

395 грн.

Період туру

26.05.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу,

  • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах;

  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

  • харчування,

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

План подорожі


Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.


Пішохідний перехід на замкову гору та до водоспадів в с. Спас
Серед мальовничих ялицево-букових Карпат на невисокій гірській вершині князь Лев збудував кам’яний замок (ХІІІ-ХІV ст.), який був його улюблений місцем відпочинку та контролював торговий шлях через Ужоцький перевал. До наших днів збереглося потужне замчище та ескарповане місце, де стояв кафедральний собор та монастир. Неподалік від села на місцевому потоці можна оглянути два невеличкі та мальовничі Спаські водоспади.

Огляд церкви й музею в с. Стрілки

У цьому гірському селі знаходиться церква св. Великомученика Євстахія (1792р.) із дзвінницею де у 1853-1956р. був парохом автор мелодії українського гімна Михайло Вербицький, про славну історію села можна дізнатися у місцевому кразнавчому музеї.

Дегустація мінеральних вод та огляд костелу в Розлучі
Саме село відоме з XVI ст. У ХІХ-ХХ ст. тут був курорт, який користувався популярністю на рівні із Трускавцем – адже тут кілька джерел мінеральної води, за складом дуже близької до «Нафтусі» і «Боржомі». Ця вода дуже корисна для тих, у кого проблеми зі шлунком чи кишківником. Та курорт не лише мінеральний, а також гірськолижний. За радянських часів це місце дещо занепало, та зараз відроджується діяльність гірськолижних трас. Над селом височіє гора Розлуч (932 м над рівнем моря). На неї можна піднятися підйомником, щоб покататись на лижах або просто помилуватися краєвидом – як Вам заманеться. Можна тут також покататися на санах або на конях. В Розлучі також є можливість покупатися в чанах з підігрітою мінеральною водою, що дуже корисно для здоров’я і гарно знімає стрес від метушні міського життя.
Є в Розлучі і на що подивитися – традиційна бойківська дерев’яна церква і значно менш типова для наших країв пам’ятка – дерев’яний костел, який почали будувати як протестантську кірху німці-шваби, що проживали у селі. 

Екскурсія по центру міста Турка та музею «Бойківщина»
Це мальовниче карпатське містечко за велику кількість мостів інколи називають «Карпатською Венеціїю». Його прикрашають чудові храми: Успенський костел (XVIII ст.), синагога (ХІХ ст.), дерев’яна бойківська церква Перенесення мощів св. Миколая (1750р.) та церква св. Миколи (1739р.). У приміщенні міської ради розташований музей «Бойківщина», який має гарну колекцію виробів народного побуту українців-горян – бойків.

Огляд церкви в с. Ісаї
Шанувальників старовини зацікавить одна з найгарніших і найстаріших дерев’яних бойківських церков св. Михайла (1663р.) із дзвіницею (1722р.).

Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год.Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

  • музей «Бойківщина» у м. Турка: добровільна пожертва.

 

Харчування: обід відбувається у кафе с. Стрілки. Вартість 85 грн./особа.

 

Знижки для дітей:

  • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
  • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів