Джуринський водоспад і Бакота

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Нирків-Червоногород (огляд панорами, пішохідний перехід до палацу і водоспаду, обід, купання у водоспаді, вільний час) — Кам’янець-Подільський (поселення в готель о 19:30 год., вечеря, прогулянка вечірнім містом). 

2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Бакота (пішохідний перехід до монастиря, огляд панорами) — Велика Слобідка (купання в Дністрі, засмагання та обід) — Львів (приїзд орієнтовно о 23:00 год.).

Вартість туру

995 грн.

Період туру

31.08.2019 - 01.09.2019

Тривалість туру

2 дні / 1 ніч

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • проживання в готелі (1 ніч), 

 • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Увага! Так як якісне проведення даного туру залежить від погодних умов, тому організатори залишають за собою право при поганих умовах (затяжні дощі, зливи) відміняти тур або вносити в нього зміни!


План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.

Огляд руїн Червоногородського замку, прогулянка до Джуринського водоспаду
Поділля сповнене загадок і таємничих місць, і це одне з них. Привид міста, привид замку, привид костелу – колись тут було досить важливе місто, пізніше панський маєток Червоногород. Зараз ви не знайдете такої назви на карті – поселення було остаточно знищене в часи Другої світової війни, хоча і до того доля його не щадила.
Місцевість тут справді незвична – на березі річки Джурин височіють червоні скелі, вкриті лісами. Довкола тиша, і чути лише шум Джуринського водоспаду – надзвичайно потужний потік, що летить з висоти 16 м. Кажуть, русло ріки перенаправили сюди турки, щоб відвести воду від обложеної фортеці.
Дерев’яна фортеця тут існувала здавна, кам’яна з’явилась у XVII ст. У ХІХ ст. маєток належав князям Понінським. Вони перетворили фортецю на прекрасний неоготичний палац. Все, що залишилось від нього – це дві величні вежі серед дерев. Та навіть у цьому напівзруйнованому стані вони захоплюють своєю красою. Поруч – руїни костелу-усипальниці родини. Сюди варто поспішити приїхати, бо невідомо, як довго ще простоїть цей привид колись прекрасного палацу.

Приїзд в Кам'янець-Подільський
Маршрут веде нас у Кам’янець-Подільський – третє місто в Україні за кількістю архітектурних та історичних пам’яток (їх тут аж 175!).
Кам’янець – місто на прикордонні, де сходяться дві християнські – православна і католицька – та мусульманська культура. Колориту додають також вірмени, у яких тут була найбільша громада на теренах Речі Посполитої, та звісно євреї. Мультикультурність відобразилась у поділі Старого Міста на три квартали – Руський, Вірменський та Польський, у кожного з яких був свій Ринок, ратуша і храми. Сліди цього розмаїття можна побачити і тепер, відвідавши вежу вірменської церкви і вірменський колодязь, кілька давніх українських церков, польську ратушу з музеєм тортур у підземеллях, костели і католицький катедральний собор, який стоїть тут ще з XIV ст. У християнську сакральну забудову унікальним чином вплетені сліди турецького панування: біля католицького собору стоїть мінарет, увінчаний фігурою Божої Матері, а в костелі домініканців зберігся мімбар – місце для проповідей у мечеті.
Все це розмаїття було надійно захищене самою природою – неприступними стінами каньйону. Старе Місто стоїть на півострові з тоненьким перешийком, а в’їзд до нього захищає могутня фортеця – архітектурно-оборонний шедевр XVI ст., споруджений на місці дерев’яної фортеці. Замок справляє казкове враження, особливо у вечірній підсвітці – мабуть тому, що жодна з його семи веж не схожа на іншу. В самій фортеці розташовані кілька музеїв, які також варто відвідати.
В Кам’янець варто їхати на кілька днів, але під час нашої подорожі Ви зможете оглянути все найцікавіше, що можливо охопити за такий короткий відрізок часу.

Поселення в готель, вільний час.

Другий день

 
Виїзд з готелю о 08:00 год.
Прокидаємося, снідаємо, виселяємось з готелю і починаємо другий день подорожі.


Огляд печерного монастиря в Бакоті 
Під час екскурсії ми відвідаємо одне з найзагадковіших місць Поділля – Бакоту. Це місце вражає своєю давньою, сповненою таємниць історією. Тут знаходять сліди язичницьких капищ часів ще до Київської Русі.

За княжих часів Бакота була столицею Русі Дольної – нинішнього Поділля. Місто спіткала трагічна доля – у XV ст. місцеві селяни підняли повстання проти польських панів, і під час його придушення місто було зруйноване. Село на цьому місці чекав не менш сумний фінал – у 1970-х рр. при будівництві ГЕС його затопили. Тепер гладінь водосховища приховує під собою тисячолітню історію.
Поряд, у скелі знаходиться одна з найдавніших пам’яток християнства в Україні – Бакотський печерний монастир. Перша згадка про нього датується 1362 роком, проте науковці сходяться на думці, що існував він тут ще за кілька століть до того. Монастир так само постраждав і був покинутий після невдалого повстання, а у 1620 році його завалило оповзнем. І лише в ХІХ ст. відомий археолог Антонович заново відкрив його світу. Зараз монастир відновлено, і завдяки праці археологів можна відвідати цю унікальну пам’ятку – найстаріший скельний монастир на Поділлі. Можливо, привиди минулих епох розкажуть вам історію цього місця, в якій ще так багато незаповнених сторінок.

Купання в Дністрі у с. Велика Слобідка
Пропонуємо Вам скупатися та позасмагати біля мальовничого Дністра на території відпочинкового комплексу «Дністровська рів’єра». Для задоволення туристів тут є пляж, шезлонги, дитячий майданчик, водні гірки, батути, волейбольні та футбольні поля, ресторан, кафе.

Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год. 
Проживання:
відбувається в готелі «7 днів» у місті Кам’янець-Подільський, в комфортних 2-х місних номерах. Зручності є в кожному номері.

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • на територію Національного парку «Подільські Товтри» (Бакота): дорослі, студенти – 20 грн., діти віком 6-12 років – 10 грн., діти до 6 років – безкоштовно;
 • пляж на березі Дністра комплексу «Дністровська рів’єра»: загальний – 20 грн., діти віком до 12 років – 10 грн., шезлонги – 30 грн., водні гірки, батути оплачуються додатково.

 

Харчування

 • Сніданок в 1-й день – культове кафе «Зупинка» с. Озерна (кожен замовляє страви самостійно, як у «Пузатій хаті»).
 • Обід у 1-й день – можна пообідати своїми стравами або у закладах громадського харчування біля Джуринського водоспаду.
 • Вечеря в 1 день – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.
 • Сніданок в 2 день – в Кам’янці-Подільському в ресторані при готелі.
 • Обід в 2 день – відбуватиметься в кафе відпочинкового комплексу «Дністровська рів’єра». Меню: салат з капусти, борщ, картопляне пюре з рибною котлетою, компот, десерт. Вартість 80 грн.
 • Вечеря в 2-й день – культове кафе «Зупинка» с. Озерна (кожен замовляє страви самостійно, як у «Пузатій хаті»).

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів