995 грн.
31.08.2019 - 01.09.2019
2 дні / 1 ніч
проїзд автобусом туристичного класу,
проживання в готелі (1 ніч),
екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,
страхування на час подорожі.
харчування,
вхідні квитки в туристичні об’єкти.
Увага! Так як якісне проведення даного туру залежить від погодних умов, тому організатори залишають за собою право при поганих умовах (затяжні дощі, зливи) відміняти тур або вносити в нього зміни!
Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.
Огляд руїн Червоногородського замку, прогулянка до Джуринського водоспаду
Поділля сповнене загадок і таємничих місць, і це одне з них. Привид міста, привид замку, привид костелу – колись тут було досить важливе місто, пізніше панський маєток Червоногород. Зараз ви не знайдете такої назви на карті – поселення було остаточно знищене в часи Другої світової війни, хоча і до того доля його не щадила.
Місцевість тут справді незвична – на березі річки Джурин височіють червоні скелі, вкриті лісами. Довкола тиша, і чути лише шум Джуринського водоспаду – надзвичайно потужний потік, що летить з висоти 16 м. Кажуть, русло ріки перенаправили сюди турки, щоб відвести воду від обложеної фортеці.
Дерев’яна фортеця тут існувала здавна, кам’яна з’явилась у XVII ст. У ХІХ ст. маєток належав князям Понінським. Вони перетворили фортецю на прекрасний неоготичний палац. Все, що залишилось від нього – це дві величні вежі серед дерев. Та навіть у цьому напівзруйнованому стані вони захоплюють своєю красою. Поруч – руїни костелу-усипальниці родини. Сюди варто поспішити приїхати, бо невідомо, як довго ще простоїть цей привид колись прекрасного палацу.
Приїзд в Кам'янець-Подільський
Маршрут веде нас у Кам’янець-Подільський – третє місто в Україні за кількістю архітектурних та історичних пам’яток (їх тут аж 175!).
Кам’янець – місто на прикордонні, де сходяться дві християнські – православна і католицька – та мусульманська культура. Колориту додають також вірмени, у яких тут була найбільша громада на теренах Речі Посполитої, та звісно євреї. Мультикультурність відобразилась у поділі Старого Міста на три квартали – Руський, Вірменський та Польський, у кожного з яких був свій Ринок, ратуша і храми. Сліди цього розмаїття можна побачити і тепер, відвідавши вежу вірменської церкви і вірменський колодязь, кілька давніх українських церков, польську ратушу з музеєм тортур у підземеллях, костели і католицький катедральний собор, який стоїть тут ще з XIV ст. У християнську сакральну забудову унікальним чином вплетені сліди турецького панування: біля католицького собору стоїть мінарет, увінчаний фігурою Божої Матері, а в костелі домініканців зберігся мімбар – місце для проповідей у мечеті.
Все це розмаїття було надійно захищене самою природою – неприступними стінами каньйону. Старе Місто стоїть на півострові з тоненьким перешийком, а в’їзд до нього захищає могутня фортеця – архітектурно-оборонний шедевр XVI ст., споруджений на місці дерев’яної фортеці. Замок справляє казкове враження, особливо у вечірній підсвітці – мабуть тому, що жодна з його семи веж не схожа на іншу. В самій фортеці розташовані кілька музеїв, які також варто відвідати.
В Кам’янець варто їхати на кілька днів, але під час нашої подорожі Ви зможете оглянути все найцікавіше, що можливо охопити за такий короткий відрізок часу.
Поселення в готель, вільний час.
Виїзд з готелю о 08:00 год.
Прокидаємося, снідаємо, виселяємось з готелю і починаємо другий день подорожі.
Огляд печерного монастиря в Бакоті
Під час екскурсії ми відвідаємо одне з найзагадковіших місць Поділля – Бакоту. Це місце вражає своєю давньою, сповненою таємниць історією. Тут знаходять сліди язичницьких капищ часів ще до Київської Русі.
За княжих часів Бакота була столицею Русі Дольної – нинішнього Поділля. Місто спіткала трагічна доля – у XV ст. місцеві селяни підняли повстання проти польських панів, і під час його придушення місто було зруйноване. Село на цьому місці чекав не менш сумний фінал – у 1970-х рр. при будівництві ГЕС його затопили. Тепер гладінь водосховища приховує під собою тисячолітню історію.
Поряд, у скелі знаходиться одна з найдавніших пам’яток християнства в Україні – Бакотський печерний монастир. Перша згадка про нього датується 1362 роком, проте науковці сходяться на думці, що існував він тут ще за кілька століть до того. Монастир так само постраждав і був покинутий після невдалого повстання, а у 1620 році його завалило оповзнем. І лише в ХІХ ст. відомий археолог Антонович заново відкрив його світу. Зараз монастир відновлено, і завдяки праці археологів можна відвідати цю унікальну пам’ятку – найстаріший скельний монастир на Поділлі. Можливо, привиди минулих епох розкажуть вам історію цього місця, в якій ще так багато незаповнених сторінок.
Купання в Дністрі у с. Велика Слобідка
Пропонуємо Вам скупатися та позасмагати біля мальовничого Дністра на території відпочинкового комплексу «Дністровська рів’єра». Для задоволення туристів тут є пляж, шезлонги, дитячий майданчик, водні гірки, батути, волейбольні та футбольні поля, ресторан, кафе.
Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год.
Проживання: відбувається в готелі «7 днів» у місті Кам’янець-Подільський, в комфортних 2-х місних номерах. Зручності є в кожному номері.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:
Харчування:
Для бронювання місць на даний тур: обирайте «Замовити тур»
(кнопочка під вартістю туру),
пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805
чи +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)
0 Коментарів