Coffee, Love & SPA

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.)
 — Кульчиці (екскурсія етнографічним музеєм та смакування кави в кав’ярні Юрія Кульчицького) — Самбір (екскурсія центральною частиною міста, храмами, огляд мощей святого Валентина, підйом на ратушу, відвідання музею «Бойківщина», огляд зоопарку «Білаки») — Ваньовичі (обід унікальною стравою «мокрі деруни») — Хирів (екскурсія по колегії та відпочинок у SPA-комплексі) — Львів (повернення орієнтовно о 21:00 год.).

Вартість туру

295 грн.

Період туру

18.02.2018

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • екскурсійний супровід по дорозі та на екскурсійних об’єктах, 

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти,

 • відпочинок у SPA комплексі.

План подорожі

 
Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.


Дегустація кави в Кульчицях
Прямуємо до села Кульчиці. Це село – давня власність українського шляхетського роду Кульчицьких – дало нам аж трьох запорізьких гетьманів і легендарного оборонця Відня.
Із трьох гетьманів-уродженців Кульчиць найбільш видатним є Петро Сагайдачний, герой битви під Хотином проти турків. Під час екскурсії ми оглянемо музей, присвячений гетьману, і почуємо про його подвиги і непересічний життєвий шлях. Також ми завітаємо на каву до самого Юрія Кульчицького. Юрій Кульчицький відкрив одну із перших в Європі кав’ярень, отримавши від влади Відня в дарунок трофейні мішки з кавовими зернами. Дарунок був подякою за допомогу під час оборони Відня від турків 1683 року. Що саме він зробив, і як йому це вдалося – дізнаєтеся під час екскурсії. Варто лише згадати, що саме Кульчицький став згодом автором відомого рецепту кави по-віденськи – з цукром і вершками. В кав’ярні, присвяченій нашому героїчному землякові Ви зможете спробувати таку ж каву, якою Кульчицький свого часу частував віденців, започатковуючи таку важливу пізніше для Європи культуру кав’ярень.

Екскурсія Самбором
Наступна наша зупинка – місто Самбір. Це давнє місто, яке існувало ще за княжих часів і до сьогодні зберегло багато пам’яток, що створюють неповторну атмосферу європейського міста часів Ренесансу.
У Самборі нас чекає екскурсія, під час якої ми побачимо найважливіші пам’ятки: ратушу, побудова якої датується ще XVII ст., хоч і з численними перебудовами, костел 1568 р., монастир бернардинів XVII ст., інші сакральні споруди та ансамбль площі Ринок. Та мабуть найважливішою пам’яткою в Самборі є церква Різдва Пресвятої Богородиці (XVIII ст.), де зберігається чудотворна ікона і мощі св. Валентина. Так, саме того св. Валентина, який є покровителем всіх закоханих, і на честь якого існує свято 14 лютого. Тож можете попрохати у нього допомоги, якщо у Вас негаразди в особистому житті, або заступництва, якщо у Вас усе добре – щоб Ваше щастя ніколи не переривалося незгодами.
Був у Самборі також і замок, від якого залишилися лише руїни. З дочкою одного із власників замку пов’язана вельми цікава історія кохання. Свого часу Самбірським старостою був Єжи Мнішек. Саме він прийняв тут у себе майбутнього Лжедмитрія І і допоміг йому організувати похід на Москву. І саме тут Лжедмитрій зустрів його дочку Марину, і згодом зробив її московською царицею, хоч і ненадовго. Більше про цю неймовірну авантюру Ви дізнаєтеся під час екскурсії.
В музеї «Бойківщина» можна дізнатися про життя, побут та звичаї бойків - гордого гірського етносу українських Карпат, а гостинний двір «Білаки» запрошує в зоопарк з 20 видами тварин (леви, ведмеді, вовки, олені, страуси, буйволи, різні види птахів, …).


Екскурсія по колегії в Хирові та відпочинок у SPA-комплексі
Це загадкове місто зустріне Єзуїтською колегією – найбільшим навчальним закладом Польші 30-х років ХХ ст., в якій виховувалася тогочасна еліта. На даний час цей величний центр відроджує свою минулу славу, на його базі функціонує готельний комплекс «LAYAR PALACE», який пропонує відпочинок у своєму СПА-комплексі. На Вас чекають: 25-метровий критий басейн, соляний басейн, чотири сауни (фінська, руська, римська-парна, соляний грот) та джакузі. Запрошуємо Вас відпочити, відновити сили, подбати про власну красу та здоров’я і отримати масу задоволення від відпочинку.

Повернення до Львова орієнтовно о 21:00 год. 

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • музей П. Сагайдачного в Кульчицях: загальний, пенсіонери - 10 грн., студенти і учні - 5 грн.;
 • кава в кав’ярні «Під синьою пляшкою» в Кульчицях: загальний – 5 грн.;
 • музей «Бойківщина» в Самборі: загальний - 20 грн., пенсіонери, студенти і учні - 10 грн.;
 • підіймання на самбірську ратушу: загальний - 10 грн., діти до 6 років - 5 грн.;
 • SPA-центр готелю «Лаяр Палац» (за 2 години перебування): загальний – 80 грн., діти до 12р. – 40 грн., діти до 3 років – безкоштовно.

 

Харчування: обід відбувається в кафе «Левада» у с. Ваньовичі. Пропоноване меню: салат з капусти, «мокрі деруни з м’ясом» (фірмова страва «ескалоп по-ваньовицьки»), хліб, чай з трав. Вартість: 65 грн.


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
 телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів