День Незалежності на Гуцульщині

Маршрут подорожі:
1 день: Львів 
(виїзд о 08:00 год.) — Верховина (обід, екскурсія-концерт в музеї ім. Романа Кумлика та екскурсія в музеї «Тіні забутих предків») — Криворівня (екскурсія етнографічним музеєм Хата-Ґражда, екскурсія дегустаційним музеєм «Дідова аптека», огляд гуцульської церкви) — Ворохта (поселення в садибах зеленого туризму, вечеря, ночівля).
2 день: Ворохта (сніданок, виїзд о 08:30 год.) — Яремче (огляд водоспаду Пробій, закупи сувенірами) — Шешори (відпочинок на Сріблястих водоспадах) — Львів (повернення орієнтовно о 23:00 год.).
Максимальна кількість туристів в групі - 20 осіб

Вартість туру

1145 грн.

Період туру

24.08.2019 - 25.08.2019

Тривалість туру

2 дні / 1 ніч

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • проживання (1 ніч), 

 • супровід керівника групи

 • екскурсійний супровід на екскурсійних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

План подорожі

Перший день

 
Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Тривоги і стреси щоденного життя в місті виснажують. Як добре іноді від них втекти і податися на природу – подихати свіжим повітрям Карпатських гір, погуляти віковічними лісами і повернутися до коріння своїх предків! Отож ми вирушаємо в Карпати, щоб відпочити і насолодитися природою.

Екскурсія музеями Верховини
Якщо бажаєте дізнатися більше про гуцулів, то обов’язково слід відвідати столицю Гуцульщини Верховину! Це селище відоме ще з 1424 року.
Тут, посеред стрімких гірських вершин, на висоті понад 600 м, можна все-ще зустрітися з носіями давніх гуцульських традицій. Допоможуть нам у цьому численні музеї і зокрема музей кінострічки «Тіні забутих предків» та Музей музичних інструментів ім. Романа Кумлика.
Роман Кумлик – відомий етнограф і музикант. Він умів грати на безлічі народних інструментів, зібрав величезну колекцію і відкрив у своєму домі музей. Зараз його справу продовжує дочка Наталя, яка не просто розповість вам про традиційні музичні інструменти, а й дасть можливість почути їхні голоси, зокрема і справжній голос гір – трембіту.
Другий музей, який ми відвідаємо, розповість, як Гуцульщина стала відома на цілий світ. Ми відвідаємо помешкання Марії та Василя Хімчаків, де свого часу мешкав режисер Сергій Параджанов під час зйомок свого легендарного фільму «Тіні забутих предків». Саме завдяки участі місцевих мешканців у зйомках цей фільм понизаний гуцульською автентикою.
Лише після відвідин Верховини вже по праву можна сказати, що Ви бачили Гуцульщину.

Екскурсія дегустаційним музеєм, огляд гуцульської церкви та хати-ґражди в Криворівні
Сьогодні ми з Вами побуваємо у справжніх українських Афінах! Саме так називав Криворівню відомий український етнограф Володимир Гнатюк, що провів у селі не одне літо. Серед гучних імен відвідувачів села не лише Гнатюк. Щороку приїздив сюди відпочивати, ловити пстругів (річкову форель) і плідно творити Іван Якович Франко. Він же поширив моду відвідувати Гуцульщину і серед інших представників української інтелектуальної еліти. Бували тут і Василь Стефаник, і Леся Українка, і Ольга Кобилянська, і Гнат Хоткевич… Простіше мабуть перерахувати, хто тут не бував.
Та один візит виявився доленосним. Одного разу сюди завітав Михайло Коцюбинський. Гуцульська культура настільки захопила письменника, що після кількох візитів він написав свій безсмертний твір «Тіні забутих предків». А через півстоліття сюди прибуде Сергій Параджанов, щоб втілити цей твір у кінострічці. Ми відвідаємо тут музей гуцульської хати-ґражди, яка власне і була «героїнею» фільму. Та ще до зйомок у кіно вона бачила і Франка, і Коцюбинського.
Є у Криворівні і ще одна важлива пам’ятка – церква XVIII ст., яку вважають ідеальним вираженням традиційної гуцульської церковної архітектури. В інтер’єрі недавно відкрили старі розписи. Храм також бачив багатьох видатних відвідувачів за своє життя. Зокрема, колись тут правив Службу Божу майбутній митрополит Андрей Шептицький.

Поселення в садиби зеленого туризму у Ворохті

Другий день


Виїзд з готелю о 08:30 год.
Прокидаємося, снідаємо, виселяємось зі садиби і розпочинаємо другий день подорожі.

Огляд Яремче
У Яремче – найвідоміший курорт в Карпатах, і один із найстаріших. Кажуть, першим мешканцем села був бідняк Ярема Годованець, та досить скоро це чарівне місце почало рости і багатіти за рахунок мешканців міста, які хотіли відпочити серед прекрасної карпатської природи.
Перша згадка про Яремче датується 1787 р. Яремче знаходиться на річці Прут на висоті 585 м над рівнем моря поруч з надзвичайно мальовничим водоспадом Пробій. Саме він почав приваблювати сюди туристів ще у далекому ХІХ ст., і продовжує приваблювати і сьогодні – разом із чистим карпатським повітрям.
Окрім водоспаду на Вас тут чекає знаменитий ярмарок сувенірів. Гуцули здавна відомі як вправні майстри різьби, обробки шкіри, ювелірної справи, вишивки, продаються тут також надзвичайно теплі гуцульські ліжники та багато інших речей. Можна щось придбати, а можна просто помилуватися цією виставкою народного мистецтва.
Враження доповнимо оглядом ресторану «Гуцульщина» – шедеврі архітектора Івана Бондарчука. Зведений у гуцульському стилі, без єдиного цвяха – за давніми техніками дерев’яної архітектури – він нагадує казковий палац. Тут Ви також зможете оглянути різноманітні предмети гуцульського побуту, щоб ближче познайомитися з культурою карпатського краю.

Відпочинок на Сріблястих водоспадах у Шешорах
Сріблясті водоспади – головна визначна пам'ятка села Шешори, яка щороку притягує безліч туристів. Водоспади утворилися на річці Пістинька. До Шешорських водоспадів відносяться Великий і Малий Гук. Вони отримали таку назву завдяки кольором води, який утворюють бризки, коли стікають по камінню. Малий Гук знаходиться прямо в центрі села Шешори. Висота падіння води тут становить близько 2 м. Якщо пройти 250 метрів вниз за течією річки, то можна натрапити на Великий водоспад Гук, тут висота падіння вод досягає 5 м, а площа водоспаду складає 0,5 га. Неподалік від Срібних водоспадів б'є джерело цілющих мінеральних вод.
В літню пору, під час найспекотніших днів вода у річці прогрівається до комфортних 25 градусів. А бурхливі пінисті води створюють ефект джакузі, через що декотрі відпочивальники практично ніколи не вилазять з води.


Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год. Проживання
садиби зеленого туризму у Ворохті, комфортні 2-, 3- місні номери.

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • музей гуцульського побуту та музичних інструментів ім. Романа Кумлика: загальний – 30 грн.;
 • музей «Тіні забутих предків»: загальний – 25 грн., діти – 20 грн.;
 • етнографічний музей «Хата-Ґражда»: загальний – 30 грн., студентський – 20 грн., дитячий – 10 грн.;
 • дегустаційний музей «Дідова аптека»: загальний – 45 грн. (у вартість входить екскурсія, дегустація чаю, дегустація настоянок 3-х видів, облаштована фото зона).

 

Харчування:

 • Сніданок в 1-й день – можна поснідати вдома або взяти з собою їжу, щоб перекусити під час стоянок автобуса.
 • Обід у 1-й день – відбувається на Ваш смак і вибір в кафе і колибах Верховини.
 • Вечеря у 1-й день – відбувається в садибі. Меню уточнюється. Вартість 100 грн.
 • Сніданок у 2-й день – відбувається в садибі. Меню уточнюється. Вартість 70 грн.
 • Обід у 2-й день – відбувається на Ваш смак і вибір в кафе і колибах села Шешори.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів