Дністровські товтри

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 07:00 год.) — Кам’янець-Подільський (обід) — Бакота (екскурсія до печерного монастиря, огляд панорам Дністровського каньйону, купання в річці для бажаючих) — Кам’янець-Подільський (вільний час для вечері та вечірньої прогулянки містом) — Борщів (поселення в готель, ночівля).
2 день: Борщів (сніданок, виїзд о 09:00 год.) — катання на кораблику по каньйону Дністра — Кам’янець-Подільський (обід, екскурсія фортецею та Старим містом, вільний час)  — Львів (приїзд орієнтовно о 23:30 год.).

Вартість туру

895 грн.

Період туру

23.06.2018 - 24.06.2018

Тривалість туру

2 дні / 1 ніч

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • проживання в готелі (1 ніч), 

 • екскурсійний супровід по дорозі та на екскурсійних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Перший день


Виїзд зі Львова о 07:00 год.

Розпочинаємо подорож. По дорозі буде нетривала санітарна зупинка в с. Озерна. Дорогою екскурсовод розповідатиме цікаві факти про місця, які проїжджаємо.

Екскурсія до печерного монастиряв Бакоті та огляд панорам Дністровського каньйону
Під час екскурсії ми відвідаємо одне з найзагадковіших місць Поділля – Бакоту. Це місце вражає своєю давньою, сповненою таємниць історією. Тут знаходять сліди язичницьких капищ часів ще до Київської Русі.
За княжих часів Бакота була столицею Русі Дольної – нинішнього Поділля. Місто спіткала трагічна доля – у XV ст. місцеві селяни підняли повстання проти польських панів, і під час його придушення місто було зруйноване. Село на цьому місці чекав не менш сумний фінал – у 1970-х рр. при будівництві ГЕС його затопили. Тепер гладінь водосховища приховує під собою тисячолітню історію.
Поряд, у скелі знаходиться одна з найдавніших пам’яток християнства в Україні – Бакотський печерний монастир. Перша згадка про нього датується 1362 роком, проте науковці сходяться на думці, що існував він тут ще за кілька століть до того. Монастир так само постраждав і був покинутий після невдалого повстання, а у 1620 році його завалило оповзнем. І лише в ХІХ ст. відомий археолог Антонович заново відкрив його світу. Зараз монастир відновлено, і завдяки праці археологів можна відвідати цю унікальну пам’ятку – найстаріший скельний монастир на Поділлі. Можливо, привиди минулих епох розкажуть вам історію цього місця, в якій ще так багато незаповнених сторінок.

Вечірня прогулянка Кам'янець-Подільським

Поселення в готель в Борщові

 

Другий день

 
Виїзд з готелю о 09:00 год.
Прокидаємося, снідаємо, виселяємось з готелю і починаємо другий день подорожі.


Катання на теплоході по каньйону річки Дністер.
Сьогодні на нас чекає подорож на кораблику мальовничим Дністровським каньйоном, одним з найбільших у Європі – 250 км довжиною.

Круті скелясті береги каньйону називають часом підручником з геології – справді, можна на власні очі бачити нашарування породи різних кольорів. Деякі з них бачили за свій вік народження і вимирання динозаврів! На скелях розкинулись правікові ліси, які не торкала людська рука. Клімат тут теж особливий, захищений скелями від холодних вітрів. Тож не дивно, що тут проживає безліч тварин, занесених до Червоної книги. На території каньйону знаходиться близько 100 пам’яток природи!
Під час круїзу ми побачимо безліч невеличких водоспадів. Особливо мальовниче виглядають водоспади «дівочі сльози» - дрібні потічки води, що збігають по покритих мохом скелях. В давнину місцеві мешканці вірили, що це сльози гірських дів, вони вважалися оберегом.

Екскурсія фортецею та Старим містом в Кам'янець-Подільському
Маршрут веде нас у Кам’янець-Подільський – третє місто в Україні за кількістю архітектурних та історичних пам’яток (їх тут аж 175!).
Кам’янець – місто на прикордонні, де сходяться дві християнські – православна і католицька – та мусульманська культура. Колориту додають також вірмени, у яких тут була найбільша громада на теренах Речі Посполитої, та звісно євреї. Мультикультурність відобразилась у поділі Старого Міста на три квартали – Руський, Вірменський та Польський, у кожного з яких був свій Ринок, ратуша і храми. Сліди цього розмаїття можна побачити і тепер, відвідавши вежу вірменської церкви і вірменський колодязь, кілька давніх українських церков, польську ратушу з музеєм тортур у підземеллях, костели і католицький катедральний собор, який стоїть тут ще з XIV ст. У християнську сакральну забудову унікальним чином вплетені сліди турецького панування: біля католицького собору стоїть мінарет, увінчаний фігурою Божої Матері, а в костелі домініканців зберігся мімбар – місце для проповідей у мечеті.
Все це розмаїття було надійно захищене самою природою – неприступними стінами каньйону. Старе Місто стоїть на півострові з тоненьким перешийком, а в’їзд до нього захищає могутня фортеця – архітектурно-оборонний шедевр XVI ст., споруджений на місці дерев’яної фортеці. Замок справляє казкове враження, особливо у вечірній підсвітці – мабуть тому, що жодна з його семи веж не схожа на іншу. В самій фортеці розташовані кілька музеїв, які також варто відвідати.
В Кам’янець варто їхати на кілька днів, але під час нашої подорожі Ви зможете оглянути все найцікавіше, що можливо охопити за такий короткий відрізок часу.

Повернення до Львова орієнтовно о 23:30 год. 

* вказані години можуть коливатися на 20-30 хвилин в ту чи іншу сторони в залежності від погоди та стану доріг.


 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • на територію Національного парку «Подільські Товтри» (Бакота): загальний – 20 грн., діти 6-12 років - 10 грн., діти до 6 років – безкоштовно;
 • катання на кораблику по каньйону Дністра: загальний – 150 грн., діти до 6 років – 120 грн.;
 • Кам'янець-Подільська фортеця: загальний, пенсійний – 40 грн., студентський, учнівський – 20 грн.

 

Харчування:

 • Сніданок в 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе «Зупинка» в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно) або взяти з собою їжу з дому.
 • Обід в 1-й день – відбувається в ресторані Кам’янця-Подільського. Меню уточнюється. Орієнтовна вартість 85 грн.
 • Вечеря в 1 день – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.
 • Сніданок в 2 день – в ресторані готелі. Меню уточнюється. Орієнтовна вартість 55 грн.
 • Обід в 2 день – відбувається в ресторані Кам’янця-Подільського. Меню уточнюється. Орієнтовна вартість 85 грн.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
 телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)
Залишити відгук

0 Коментарів