Дністровський водограй

Маршрут подорожі:
1 день: Львів 
(виїзд о 08:00 год.) — Нирків (огляд руїн Червоногородського замку, прогулянка до Джуринського водоспаду, купання в річці) — Кам’янець-Подільський (поселення в готель, вільний час).
2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, екскурсія фортецею та Старим містом, обід) — Бакота (екскурсія до печерного монастиря, огляд панорам Дністровського каньйону) — Кам’янець-Подільський (повернення в готель, вечеря).
3 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 08:45 год.) — Хотин (екскурсія по Хотинській фортеці) — катання на кораблику по каньйону Дністра — Кам’янець-Подільський (обід) — Чортків (огляд костелу) — Львів (приїзд орієнтовно о 23:00 год.).
Максимальна кількість туристів в групі - 35 осіб

Вартість туру

1495 грн.

Період туру

16.08.2019 - 18.08.2019

Тривалість туру

3 дні / 2 ночі

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • проживання в готелі (2 ночі), 

 • екскурсійний супровід по дорозі та на екскурсійних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 08:00 год.

Україна надзвичайно багато на пам’ятки історії та архітектури. Не потрібно їхати в Європу, щоб побачити могутні фортеці та прекрасні палаци. Справжні витвори мистецтва чекають на нас зовсім поруч, і сьогодні ми побачимо невелику частку того багатства, яке приховує наша земля.

Огляд руїн Червоногородського замку, прогулянка до Джуринського водоспаду
Поділля сповнене загадок і таємничих місць, і це одне з них. Привид міста, привид замку, привид костелу – колись тут було досить важливе місто, пізніше панський маєток Червоногород. Зараз ви не знайдете такої назви на карті – поселення було остаточно знищене в часи Другої світової війни, хоча і до того доля його не щадила.
Місцевість тут справді незвична – на березі річки Джурин височіють червоні скелі, вкриті лісами. Довкола тиша, і чути лише шум Джуринського водоспаду – надзвичайно потужний потік, що летить з висоти 16 м. Кажуть, русло ріки перенаправили сюди турки, щоб відвести воду від обложеної фортеці.
Дерев’яна фортеця тут існувала здавна, кам’яна з’явилась у XVII ст. У ХІХ ст. маєток належав князям Понінським. Вони перетворили фортецю на прекрасний неоготичний палац. Все, що залишилось від нього – це дві величні вежі серед дерев. Та навіть у цьому напівзруйнованому стані вони захоплюють своєю красою. Поруч – руїни костелу-усипальниці родини. Сюди варто поспішити приїхати, бо невідомо, як довго ще простоїть цей привид колись прекрасного палацу.


Приїзд в Кам'янець-Подільський, п
оселення в готель, вільний час.

Другий день

 
Виїзд з готелю о 08:45 год.
Прокидаємося, снідаємо і починаємо другий день подорожі.

Екскурсія містом та фортецею 
Маршрут веде нас у Кам’янець-Подільський – третє місто в Україні за кількістю архітектурних та історичних пам’яток (їх тут аж 175!).
Кам’янець – місто на прикордонні, де сходяться дві християнські – православна і католицька – та мусульманська культура. Колориту додають також вірмени, у яких тут була найбільша громада на теренах Речі Посполитої, та звісно євреї. Мультикультурність відобразилась у поділі Старого Міста на три квартали – Руський, Вірменський та Польський, у кожного з яких був свій Ринок, ратуша і храми. Сліди цього розмаїття можна побачити і тепер, відвідавши вежу вірменської церкви і вірменський колодязь, кілька давніх українських церков, польську ратушу з музеєм тортур у підземеллях, костели і католицький катедральний собор, який стоїть тут ще з XIV ст. У християнську сакральну забудову унікальним чином вплетені сліди турецького панування: біля католицького собору стоїть мінарет, увінчаний фігурою Божої Матері, а в костелі домініканців зберігся мімбар – місце для проповідей у мечеті.
Все це розмаїття було надійно захищене самою природою – неприступними стінами каньйону. Старе Місто стоїть на півострові з тоненьким перешийком, а в’їзд до нього захищає могутня фортеця – архітектурно-оборонний шедевр XVI ст., споруджений на місці дерев’яної фортеці. Замок справляє казкове враження, особливо у вечірній підсвітці – мабуть тому, що жодна з його семи веж не схожа на іншу. В самій фортеці розташовані кілька музеїв, які також варто відвідати.
В Кам’янець варто їхати на кілька днів, але під час нашої подорожі Ви зможете оглянути все найцікавіше, що можливо охопити за такий короткий відрізок часу.

Екскурсія до печерного монастиря в Бакоті, огляд панорам Дністровського каньйону
Під час екскурсії ми відвідаємо одне з найзагадковіших місць Поділля – Бакоту. Це місце вражає своєю давньою, сповненою таємниць історією. Тут знаходять сліди язичницьких капищ часів ще до Київської Русі.

За княжих часів Бакота була столицею Русі Дольної – нинішнього Поділля. Місто спіткала трагічна доля – у XV ст. місцеві селяни підняли повстання проти польських панів, і під час його придушення місто було зруйноване. Село на цьому місці чекав не менш сумний фінал – у 1970-х рр. при будівництві ГЕС його затопили. Тепер гладінь водосховища приховує під собою тисячолітню історію.
Поряд, у скелі знаходиться одна з найдавніших пам’яток християнства в Україні – Бакотський печерний монастир. Перша згадка про нього датується 1362 роком, проте науковці сходяться на думці, що існував він тут ще за кілька століть до того. Монастир так само постраждав і був покинутий після невдалого повстання, а у 1620 році його завалило оповзнем. І лише в ХІХ ст. відомий археолог Антонович заново відкрив його світу. Зараз монастир відновлено, і завдяки праці археологів можна відвідати цю унікальну пам’ятку – найстаріший скельний монастир на Поділлі. Можливо, привиди минулих епох розкажуть вам історію цього місця, в якій ще так багато незаповнених сторінок.

Повернення в готель, вечеря, вільний час.

Третій день


Виїзд з готелю о 08:45год.
Прокидаємося, снідаємо, виселяємось з готелю і починаємо третій день подорожі.

Екскурсія Хотинською фортецею

Зупиняємося у Хотині, колись надзвичайно важливому прикордонному місті. Тут охороняє переправу через Дністер одна з найпотужніших – і найфотогенічніших – фортець в Україні.
Кам’яну фортецю звів тут король Данило Галицький у ХІІІ ст., пізніше вона зазнала кілька перебудов. У фортеці була буремна історія. Пам’ятник гетьману Сагайдачному нагадує нам про велику битву 1621 року, коли польсько-українські війська здобули тут перемогу над турецьким військом попри величезну чисельну перевагу. Та майже через століття туркам таки вдалося здобути фортецю, тоді ж вони спорудили нові укріплення з валами і брамами. Через одну з цих брам ми і ввійдемо на зовнішнє подвір’я.
Будівлі турецького часу тут були знищені, а ось про часи приєднання Хотина до Російської імперії досі нагадує церква Олександра Невського. Звідси, з зовнішнього подвір’я, відкривається чудовий вид на стару фортецю. Дивлячись на неї, одразу розумієш, чому замок такий популярний серед кінорежисерів - краєвид захоплює подих. У внутрішньому дворі старого замку побачимо церкву, яка побувала свого часу мечеттю, комендантський палац, де колись утримувались в гаремі 30 жінок, та замкову криницю, вирубану у скелі. Могутні мури, які здіймаються над спокійною течією Дністра, залишать по собі незабутні враження.

Катання на кораблику по каньйону річки Дністер
Сьогодні на нас чекає подорож на кораблику мальовничим Дністровським каньйоном, одним з найбільших у Європі – 250 км довжиною.
Круті скелясті береги каньйону називають часом підручником з геології – справді, можна на власні очі бачити нашарування породи різних кольорів. Деякі з них бачили за свій вік народження і вимирання динозаврів! На скелях розкинулись правікові ліси, які не торкала людська рука. Клімат тут теж особливий, захищений скелями від холодних вітрів. Тож не дивно, що тут проживає безліч тварин, занесених до Червоної книги. На території каньйону знаходиться близько 100 пам’яток природи!
Під час круїзу ми побачимо давні печери у скелях, багато з яких слугували прихистком для монахів, а також безліч невеличких водоспадів. Особливо мальовниче виглядають водоспади «дівочі сльози» - дрібні потічки води, що збігають по покритих мохом скелях. В давнину місцеві мешканці вірили, що це сльози гірських дів, вони вважалися оберегом.

Огляд костелу у с. Чортків

Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год.
 
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • Кам'янець-Подільська фортеця: загальний, пенсійний – 60 грн., студентський, учнівський – 40 грн.;
 • Хотинська фортеця: загальний – 50 грн., студентський, учнівський – 25 грн.;
 • на територію Національного парку «Подільські Товтри» (Бакота): загальний – 20 грн., діти віком 6-12 років – 10 грн., діти віком до 6 років – безкоштовно;
 • катання на кораблику по каньйону Дністра: загальний – 150 грн., діти віком 6-12 років – 100 грн., діти віком до 6 років – безкоштовно.

 

Харчування:

 • Сніданок в 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе «Зупинка» в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно) або взяти з собою їжу з дому.
 • Обід у 1-й день – можна пообідати своїми стравами або у закладах громадського харчування біля Джуринського водоспаду.
 • Вечеря в 1-й день – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.
 • Сніданок в 2-й день – відбуватиметься в кафе в м. Кам'янець-Подільський. Меню: салат з м’ясом, солодкі млинці, чай. Вартість 65 грн.
 • Обід в 2-й день (12:00 год) – відбувається в ресторані Кам’янця-Подільського. Меню: салат, курячий бульйон, гречка , соус з куркою, компот, хліб. Вартість 80 грн.
 • Вечеря в 2-й день – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.
 • Сніданок в 3-й день – відбуватиметься в кафе в м. Кам'янець-Подільський. Меню: салат, млинці з куркою та сиром, чай. Вартість 65 грн.
 • Обід в 3-й день (14:00 год) – ввідбувається в кафе міста Кам’янець-Подільський. Пропоноване меню: червоний борщ, молода картопля, відбивна, овочевий салат, компот, хліб. Вартість 80 грн.
 • Вечеря в 3-й день – під час стоянки автобуса в кафе «Зупинка» в с. Озерна м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)

Даний тур Ви можете замовити для Вашої індивідуальної групи


 

Залишити відгук

0 Коментарів