Долина диких тюльпанів і слід снігової людини

Маршрут подорожі:
1 день: Львів 
(виїзд о 08:00 год.) — Заклад (огляд сиротинця Скарбка) — Демня (огляд церкви, кар’єру, цвинтаря та майстерні скульптор) — Заказник «Стариці Дністра» (огляд Долини диких тюльпанів) — Верин (пішохідний перехід до печери Прийма, обід, екскурсія до найстарішого дерева Львівщини та огляд унікальних інтер’єрів місцевої церкви) — Розділ (прогулянка старим містом та палацом Лянцкоронських) — Берездівці (огляд костелу) — Новий Розділ (огляд мальовничого озера Барвінок) — Львів (повернення орієнтовно о 21:30 год.).

Вартість туру

345 грн.

Період туру

14.04.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу,

  • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах, 

  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

  • харчування.

План подорожі


Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.

Огляд палацу Скарбка
Запрошуємо оглянути вражаючий гігантський палац графа Скарбка, збудований в англійському неоренесансному стилі (1840р.), який діяв як «Доброчинний інститут для сиріт і убогих». Він оточений чудовим парком, пам’яткою садово-паркового мистецтва, а в середині палацу можна оглянути «Історико-краєзнавчий музей «Заклад» з експозицією, присвяченою Станіславу Скарбеку та Арт-галерею.

Огляд церкви, кар’єру, цвинтаря та майстерні скульптора в Демні
З давніх-давен село Демня над Зуброю славиться своїми скульпторами, саме звідси походять відомі роди Верещинські, Дзиндри, Яніви. Цікавими для огляду є церква св. Михайла (1878р.), костел св. Богородиці Ченстоховської (1913р.) та місцевий цвинтар, який називають «Личаків у мініатюрі», через велику кількість чудових пам’ятників із місцевого пісковика. Щоб побачити як із скульптори із кам’яної брили творять пам’ятники, можна завітати у майстерню скульптора.

Огляд Долини диких тюльпанів
У заплавах Дністра та Стрия знаходяться заповідні долини диких тюльпанів, про які маловідомо більшості. Дикі тюльпани (рябець шаховий, Fritillaria meleagris) занесені в Червону книгу і через варварські дії байдужих людей їхня популяція швидко зменшується. Запрошуємо Вас оглянути унікальний острівець чарівних квіток, який милує око і зігріває серце.

Приїзд в Верин 
У цьому селі ми оглянемо найстаріше дерево Львівщини – віковий дуб, а також церкву Михаїла (1912р.), у якій намальовано біля чотирьохсот наших сучасників: Любомира Гузара, героїв Небесної сотні, Пап Римських «Івана Павла ІІ», «Бенедикта». Та не лише за цим варто йти сюди, неподалік від села знаходиться фантастичної краси ґрот «Прийма», де археологи знайшли найдавніше поселення неандертальців материкової України, вік якого близько 46 тисяч років.

Прогулянка містом Розділ та палацом Лянцкоронських
Вражає колишньою вишуканістю та сучасною запущеністю один з найбільших палаців Галичини, збудований в стилі французького Відродження у ландшафтному англійському парку - палац Жевуських-Лянцкоронських (1704р.). У місті також зберігся бароковий костел (1648р.) колишнього монастиря кармелітів, а також руїни броварні (XIX ст.) і синагоги (XVIII ст.).

Огляд костелу в с. Берездівці 
Давнє містечко Берездівці, запрошує відвідати відоме паломницьке місце – санктуарій Воздвиження Чесного Хреста, окрасою якого є чудовий бароковий костел (1761р.). У храмі знаходиться копія чудодійної Ікони Господа Ісуса Берездівецького, а архітектором храму є видатний митець Петро Полейовський.

Прогулянка до озера Барвінок
Серед Стільського горбогір’я, неподалік Нового Роздолу знаходиться одне з наймальовничіших місць Львівщини – озеро Барвінок. Воно утворене в результаті перекриття дамбою річки Барвінок, і оточене заповідними дубово-буковими лісами та мальовничими скелями.

Повернення до Львова орієнтовно о 21:30 год.Харчування:
обід відбувається в кафе села Верин. Вартість: 85 грн

 

Знижки для дітей:

  • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
  • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

 

Залишити відгук

0 Коментарів