Фестиваль «Борщ'Їв - 2018»

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 07:00 год.) — Чортків (екскурсія містом) — Борщів (участь у фестивалях «Борщівські вишиванки» та «Борщ'Їв - 2018»
Львів (приїзд орієнтовно о 22:30 год.).
Максимальна кількість туристів в групі - 35 осіб

Вартість туру

545 грн.

Період туру

08.09.2018

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • супровід керівника групи,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування

План подорожі


Виїзд зі Львова о 07:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів


Екскурсія містом Чортків
Першим пунктом нашої подорожі буде місто Чортків на крутих берегах річки Серет. Тут зосередилося досить багато цікавих храмів і святинь.
В першу чергу варто згадати про дві прекрасні дерев’яні церкви – Успенську та Вознесенську, збудовані відповідно у XVII та XVIII ст. Цікаво виглядають і храми початку ХХ ст. – Покровська церква з високою дзвіницею і особливо ошатний неоготичний костел св. Станіслава, зведений на місці старішої будівлі. Збереглися тут і дві синагоги – Стара синагога, що датується 1771 р. і хасидська синагога, перебудована з родового палацу Садовських і справді схожа на палац. Вона належала відомому рабину-чудотворцю Фрідману.
Є в Чорткові і свій замок, жартома званий ще «Пентагоном», оскільки має п’ятикутну форму. Від фортеці на сьогодні залишися тільки могутні зовнішні стіни. Казкової атмосфери містечку надає вежа з годинником над старою будівлею торгових рядів, що і понині виконують свою функцію. Вулички міста забудовані ошатними кам’яницями зламу ХІХ і ХХ ст. Це невелике місто на Тернопільщині – прекрасний зразок мультикультурного і мультирелігійного спадку Західноукраїнських земель, який був знищений впродовж Другої світової війни, проте живе у камені у містах, містечках і селах Галичини, Буковини та Поділля.

Участь у фестивалях
В рамках фестивалю «Борщ'Їв» кожен населений пункт Борщівського району представляє свій борщ, який за самобутнім рецептами будуть готувати місцеві господині. Всього представляють близько 50-ти видів борщу. Крім того, традиційно готують борщ у великому казані на вогнищі, скуштувати який можуть всі бажаючі.
Цього року Всеукраїнський фестиваль «Борщівські вишиванки» відбудеться 8 та 9 вересня, з метою збереження і відтворення найрізноманітніших зразків культурної спадщини, автентичності українського національного костюма, звичаїв та ремесел Борщівщини.
В рамках фестивалю заплановано:

 • урочисті літургії в храмах м.Борщева;
 • пленер «Красо моя, мій рідний краю» за участю художників творчого об’єднання «Потік»;
 • етнографічну виставку «Борщівська народна сорочка» з фондової колекції музею;
 • науково-практичний семінар та майстер клас «Оздоблення країв головини, пазухи, рукавів та подолу Борщівської народної сорочки за участю лауреатів Всеукраїнської літературно-мистецької премії ім.Братів Богдана та Левка Лепких, авторів книги «Борщівська народна сорочка» Людмили та Олексія Покусінських;
 • виставки вишиванок сіл району, об’єднаних територіальних громад «Вишиванка, мов пісня, з далеких століть», декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва майстрів Тернопільщини;
 • презентація вишиваної карти України, в рамках акції єднання «Україна моя вишивана»;
 • виставку-розпродаж робіт учнів загальноосвітніх навчальних закладів району «Болить душа за Україну»;
 • етнографічне дефіле «Борщівська скриня»;
 • фестиваль борщу «Борщ’їв – 2018»;
 • фольклорно-мистецьке дійство «Чорна борщівська сорочка – краю мого оберіг» за участю колективів та окремих виконавців області, району та запрошених гостів з України та ін.

Запрошують всіх на свято з гарним настроєм та у вишиванках.

Повернення до Львова орієнтовно о 22:30 год.  Харчування:
обід організовується самостійно під час вільного часу на фестивалі «Борщ'Їв».

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів