795 грн.
11.08.2018 - 12.08.2018
2 дні / 1 ніч
проїзд автобусом туристичного класу,
ночівля в садибах зеленого туризму (1 ніч),
супровід гіда-екскурсовода та спортивного інструктора,
екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах,
страхування на час подорожі.
харчування,
вхідні квитки в туристичні об’єкти.
На Вас чекають:
Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Зраненька виїжджаємо в дорогу. Попереду нас чекають мальовничі Карпати, таємничі закарпатські замки і привітні містечка, дегустація традиційної закарпатської кухні і купання в термальних джерелах. Тож готуймося до яскравої та насиченої поїздки!
Екскурсія палацом Шенборна, похід до джерела краси і молодості та заняття із тибетської йоги
У програмі нашої подорожі – візит до палацу графів Шенборнів поблизу містечка Чинадієво. Це один із найромантичніших куточків Закарпаття, де природа і архітектура взаємодіють у повній гармонії.
Палац, зведений у 1890 році на місці мисливського будиночка, один із найкрасивіших в Україні. Споруджений у мальовничому неоренесансному стилі, він вражає різноманіттям форм. У споруді палацу закладена цікава символіка: тут 4 вежі, 12 входів, 52 кімнати і 365 вікон за кількістю пір року, місяців, тижнів та днів в році. Графи використовували палац, коли приїжджали сюди на полювання. Палац знаходиться посеред чудового дендропарку, де росте велика кількість екзотів з різних країн світу. Ставок у парку також символічний – йому було надано обрисів Австро-Угорської імперії. В інтер’єрах палацу ще збереглися старі каміни і цікава люстра з рогами оленя і жіночою фігурою – у стилі, популярному в середньовічній Німеччині. Не дивно, що з нею пов’язані різні легенди.
За радянських часів тут відкрили санаторій «Карпати», який працює і сьогодні. І справді, краса палацу в поєднанні з довколишньою карпатською природою сама по собі має цілющі властивості, принаймні для душі.
Екскурсія замком Паланок, силовий тренінг із розтяжкою та обід
Зупиняємося в Мукачевому. Друге по розміру і значенню місто в Закарпатті відзначається не менш давньої історією, ніж Ужгород – перша згадка про нього датується 896 роком! Не менш давня і фортеця на вулканічному пагорбі поряд з містом.
Фортеця, що носить назву Паланок, завжди була неприступною – ще у 1241 році вона витримала набіг хана Батия, який зруйнував не одне давньоруське місто. Кам’яний замок тут звів князь Федір Корятович – це він вирубав у скелі криницю 85 м у глибину (подейкують, з допомогою обманутого чорта) – а пізніше його розбудували угорські князі Ракоці. Саме за їх правління фортеця стала центром боротьби за незалежність угорського народу від Габсбургів. Ввійшла в історію майже трирічна оборона замку під проводом мужньої Ілони Зріні. Овіяна легендами фортеця ще здалеку вражає своїми могутніми мурами, а всередині відкривається величезний палацовий комплекс з кількома музеями.
Відпочинок в термальних водах Берегово, аква-аеробіка для початківців
Під час перебування в Берегово ми відвідаємо оздоровчий комплекс «Жайворонок». Закарпаття славиться не лише вином, сирами та замками, а й термальними джерелами, адже тут проходить вулканічний хребет. Тож Ви багато втратите, якщо під час подорожі не відведете хоча б кілька годин на оздоровчі процедури.
Купання в термальних джерелах – чудовий спосіб поєднати корисне з приємним, розслабитись у цілющій воді і відчути її оновлюючу дію. У оздоровчому комплексі «Жайворонок» для цього є кілька термальних басейнів, в тому числі, єдиний в Україні критий термальний басейн. Вода до всіх басейнів подається безпосередньо із свердловини глибиною 1150 м! Термальні води в Берегово дуже корисні для опорно-рухового апарату, серцево-судинної та нервової системи. Також тут є дитячий басейн і ігровий майданчик, тож якщо Ви їдете з сім’єю, Вам не доведеться перейматися, чим розважити своїх дітей.
Поселення в садиби Берегівського району
Щоб повною мірою зануритися у закарпатську атмосферу, ніч ми проведемо у садибах зеленого туризму. Садиби зеленого туризму – це приватні котеджі, де мешканці закарпатських сіл приймуть Вас зі всією притаманною цьому краю гостинністю, пригостять традиційними стравами та розкажуть про місцеві звичаї. Жоден готель не дасть Вам такої можливості ознайомитися з життям закарпатців, як гостювання у приватній садибі. Отож навіть ночівлю Ви проведете не лише з комфортом, але і з можливістю дізнатися більше про мешканців цього чудового сонячного краю!
Виїзд із садиб Берегівського району о 08:00 год.
Прокидаємося, снідаємо, прощаємося з господарями садиб і розпочинаємо починаємо другий день подорожі.
Огляд оленячої ферми та заняття із тибетської йоги
Неподалік від села Іза знаходиться єдина в Україні ферма плямистих оленів. Заснована в радянські часи для виготовлення пантокрину – речовини з лікарськими властивостями, що знаходиться у молодих оленячих рогах – зараз ферма слугує в першу чергу для туристів. Тут можна не лише подивитися на оленів здалеку, а й погодувати з руки їхніми улюбленими ласощами – сухариками. Тут вам проведуть екскурсію фермою і розкажуть про цих граційних благородних тварин.
Огляд панорам Карпат на Синевирському перевалі, стретч і тренування корсету
Один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.
Прогулянка довколо озера Синевир, спортивна хода до озера, кардіосесія та обід
Насолодившись із вікна видами чарівних Ґорґан, доїжджаємо до озера Синевир – візитівки українських Карпат. Найвисокогірніше озеро України чарує своїми глибокими синіми водами. Посередині озера – невеличкий острівець, немов зіниця. Саме тому місцеві мешканці називають озеро Морським Оком. Про це диво природи люди не могли не скласти безліч легенд. Їх вам розповість наш екскурсовод, поки ви будете відпочивати на березі озера. Плавати в озері заборонено, та ви отримаєте змогу погуляти берегом, порослим віковими смереками, а за бажання і покататися на човні до острівця – і насолодитися неймовірним карпатським краєвидом.
Озеро Синевир оточене давніми лісами, населеними різноманітною флорою і фауною, в тому числі – рідкісними видами. Воно складає частину Національного парку «Синевир». Неподалік від озера знаходиться Реабілітаційний центр бурого ведмедя, де тваринам, які зазнали жорстокого поводження при утриманні в неволі або постраждали від стихійного лиха, надають допомогу для повернення до природного способу життя.
Набирання мінеральної води біля Келечина
Під час поїздки ми зупинимося біля одного з мінеральних джерел села Келечин. Усього в селі їх три, і відомі вони ще з ХІХ ст. Нехай вас не лякає помаранчевий колір води – це ознака того, що вона багата на залізо, отже корисна для людей з низьким вмістом гемоглобіну. Залізо тут у формі, яка добре засвоюється організмом, також ця вода багата на кальцій, магній та вуглекислий газ. Завдяки останньому подібні джерела тут називають «буркунами» - на виході джерела вода наче кипить. Окрім серцево-судинної системи Келечинська вода корисна також для травної системи і для жіночих органів.
Пішохідна прогулянка до водоспаду Шипіт
Ми сповна насолодимося неповторними карпатськими краєвидами з вікна екскурсійного автобуса, а потім зупинимося у селі Пилипець, щоб оглянути цю красу зблизька.
Тут знаходиться один з наймальовничіших карпатських водоспадів – Шипіт. Він не найвищий (14 м), проте знаменитий на всю Україну завдяки своїм стрімким каскадам і довколишнім древнім лісам. Вже багато років Шипіт захоплює подорожніх своєю красою, і навіть кожного року збирає сюди однойменний неформальний фестиваль.
Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год.
Проживання відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні. Поселення згідно Ваших побажань. Фото садиб можна побачити тут.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустацій:
Харчування:
Знижки для дітей:
Для бронювання місць на даний тур: обирайте «Замовити тур»
(кнопочка під вартістю туру),
пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805
чи +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)
0 Коментарів