Сталкер-екскурсія: фортифікаційні об'єкти Перемишля

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 06:00 год.) — форт Борек — форт Саліс Согліо Перемишль (вільний час для відпочинку та обіду) — форт Летовня — форт Ожеховце — форт Дуньковічки Львів (повернення орієнтовно о 23:00 год.).

Вартість туру

550 грн.

Період туру

05.10.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу, 

 • екскурсійний супровід по маршруту,

 • групова туристична страхівка для громадян України віком від 5 до 65 років.

Додатково оплачується

 • харчування


Під час Першої світової війни Польща, і зокрема околиці міста Перемишля були місцем військових дій Російської імператорської армії та Австро-угорських військ. Географічно вигідна місцевість дозволила спорудити тут систему укріплень — фортів. Побудовані були таким чином, щоб прикривати один одного артилерійським вогнем на відстані від 1 до 5 км. Загальне кільце оборони складало близько 45 кілометрів в діаметрі та нараховувало майже 128-тисячний гарнізон. На той час Перемишль був третьою в Європі фортецею такого рангу, після Антверпена і Вердена. Сьогоднішня мандрівка включатиме відвідування одних з найцікавіших фортів, де Ви зможете відчути дух цієї складної епохи та доторкнутися до історії.


План подорожі


Виїзд з центру м. Львів від пл. Різні о 06:00 год.
Розпочинаємо подорож. Попереду нас чекають цікаві історії, незабутні краєвиди і мистецькі пам’ятки. Наш автобус виїжджає зі Львова у напрямку до незабутніх вражень.

Перший форт в маршруті — броньований форт Борек. Він був побудований в роки 1892-1900 рр. Збереглись казарми з цегляними стінами, в’їзна брама до форту з цегляними опорними мурами, дот та ін. (Огляд  30-40 хв.)

Далі відвідини одного із найбільших нетипових фортів Перемишля — Саліс Согліо. Його окрасою є цегляна в’їзна брама, що додає певної романтичності. На його території розміщенні каземати, казарми, схема складів, сходові прольоти та ін. (Огляд – 1 година)

Переїзд в м. Перемишль. 
«Східні ворота» Польщі, мальовниче прикордонне містечко на березі річки Сян, місто семи пагорбів — це Перемишль. Воно розташоване в 12 кілометрах від польсько-українського кордону та тричі на протязі XX ст. ставало українським. Розповідати про це неймовірно колоритне містечко можна довго, але краще один раз відвідати та побачити на власні очі.
Вільний час для обіду і відпочинку – 2 год. 

Переїзд до наступного артилерійського форту Летовня. Його було зведено у 1881-1882 рр. на місці старішого укріплення. Його вважають одним з найбільш збережених (тільки 20% ушкоджень) Зараз в форті частково діє приватна експозиція та планується відкриття тематичного готелю. (Огляд – 30-40 хв)

Далі переїзд та огляд артилерійського форту Ожеховце, що був побудований між 1881-1887 рр. Він був частково підірваний в 1915 р., після другої облоги фортеці. (Огляд – 1 година) 

Останній форт в нашому маршруті  Дуньковічки. Стратегічний форт, що захищав дорогу від Перемишля до Радимно. Спочатку це був артилерійський форт, але після модернізації в 1897-1902 рр. його перебудовано в броньовий. В загальному близько 500 атак було здійснено на нього, але при цьому він зберігся в хорошому стані. (Огляд – 1 година)

Проходження кордону.

Орієнтовне прибуття до м. Львів (пл. Різні) о 22:00-23:00 год.

**Туроператор не несе відповідальність за дорожні затори, погодні умови та за роботу прикордонних і митних служб. Туроператор залишає за собою право змінювати програму, не зменшуючи об’єму. Час в програмі вказано орієнтовно.


!!!Об’єкти по маршруту доступні та відкриті, але знаходяться в лісовій місцевості з грунтовими під’їздами та підйомами, тому велике прохання мати зручний одяг з закритими частинами тіла та обов’язково спортивне зручне взуття. Прохання також бути дуже дисциплінованими, тому що це нестандартний маршрут та вимагає певної фізичної підготовки та уважності. Додаткова інструкція з техніки безпеки буде надана менеджерами під час бронювання.Умови бронювання:

 • Для бронювання потрібно заповнити форму бронювання на сайті або за телефоном +38 098 805 5 805 (Viber, Telegram);
 • Надати копію чи скан-копію 1-ї сторінки закордонного паспорта і копію діючої візи (якщо відкрита), яку можна відправити на ел. адресу – vodogray.lviv@gmail.com або на Viber/Telegram чи занести в офіс за адресою вул. В. Великого 18, оф. 523;
 • Оплатити послуги.

 

Для участі у турі необхідно мати з собою:

 • Закордонний біометричний паспорт або закордонний паспорт з діючою Шенгенською візою, з актуальними датами початку та закінчення візи; в паспорті чистий розворот сторінок для штампів. Для дітей – дозволи на вивіз неповнолітніх осіб закордон, зокрема оригінал свідоцтва про народження дитини, проїзний документ, якщо є та оригінал дозволу на перетин кордону і свідоцтво про одруження/розлучення/смерть, якщо дитина подорожує з одним із батьків;
 • Злоті для проходження кордону (300 злотих/особа до 3-х днів перебування), для обіду та особистих витрат;
 • Особисті речі для відпочинку;
 • Воду та перекус в автобусі.

 

Харчування: 

 • комплексний обід – орієнтовно від 20 злотих / особа.


Місця в автобусі займаються згідно до бронювання та оплати. Розсадкою займається екскурсовод або керівник групи.


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
 телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber/Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів