Кам'янець-Подільський круїз

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Кам’янець-Подільський (екскурсія по фортеці, місту, обідо-вечеря, вільний час, поселення в готель о 19:30 год.). 
2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — катання на кораблику по каньйону Дністра — Хотин (екскурсія по фортеці) — Кривче (обід) — Більче-Золоте (огляд печери Вертеба) — Львів (приїзд орієнтовно о 23:00 год.).

Вартість туру

995 грн.

Період туру

05.10.2019 - 06.10.2019

Тривалість туру

2 дні / 1 ніч

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • проживання в готелі (1 ніч), 

 • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Наступні виїзди на даний тур заплановано: 12.10.2019; 19.10.2019; 26.10.2019; 02.11.2019...


План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 08:00 год.

Розпочинаємо подорож. По дорозі буде нетривала санітарна зупинка в с. Озерна. Дорогою екскурсовод розповідатиме цікаві факти про місця, які проїжджаємо.

Приїзд в Кам'янець-Подільський
Маршрут веде нас у Кам’янець-Подільський – третє місто в Україні за кількістю архітектурних та історичних пам’яток (їх тут аж 175!).
Кам’янець – місто на прикордонні, де сходяться дві християнські – православна і католицька – та мусульманська культура. Колориту додають також вірмени, у яких тут була найбільша громада на теренах Речі Посполитої, та звісно євреї. Мультикультурність відобразилась у поділі Старого Міста на три квартали – Руський, Вірменський та Польський, у кожного з яких був свій Ринок, ратуша і храми. Сліди цього розмаїття можна побачити і тепер, відвідавши вежу вірменської церкви і вірменський колодязь, кілька давніх українських церков, польську ратушу з музеєм тортур у підземеллях, костели і католицький катедральний собор, який стоїть тут ще з XIV ст. У християнську сакральну забудову унікальним чином вплетені сліди турецького панування: біля католицького собору стоїть мінарет, увінчаний фігурою Божої Матері, а в костелі домініканців зберігся мімбар – місце для проповідей у мечеті.
Все це розмаїття було надійно захищене самою природою – неприступними стінами каньйону. Старе Місто стоїть на півострові з тоненьким перешийком, а в’їзд до нього захищає могутня фортеця – архітектурно-оборонний шедевр XVI ст., споруджений на місці дерев’яної фортеці. Замок справляє казкове враження, особливо у вечірній підсвітці – мабуть тому, що жодна з його семи веж не схожа на іншу. В самій фортеці розташовані кілька музеїв, які також варто відвідати.
В Кам’янець варто їхати на кілька днів, але під час нашої подорожі Ви зможете оглянути все найцікавіше, що можливо охопити за такий короткий відрізок часу.

Другий день

 
Виїзд з готелю о 08:00 год.
Прокидаємося, снідаємо, виселяємось з готелю і починаємо другий день подорожі.

Катання на теплоході по каньйону річки Дністер
Сьогодні на нас чекає подорож на кораблику мальовничим Дністровським каньйоном, одним з найбільших у Європі – 250 км довжиною.
Круті скелясті береги каньйону називають часом підручником з геології – справді, можна на власні очі бачити нашарування породи різних кольорів. Деякі з них бачили за свій вік народження і вимирання динозаврів! На скелях розкинулись правікові ліси, які не торкала людська рука. Клімат тут теж особливий, захищений скелями від холодних вітрів. Тож не дивно, що тут проживає безліч тварин, занесених до Червоної книги. На території каньйону знаходиться близько 100 пам’яток природи!
Під час круїзу ми побачимо безліч невеличких водоспадів. Особливо мальовниче виглядають водоспади «дівочі сльози» - дрібні потічки води, що збігають по покритих мохом скелях. В давнину місцеві мешканці вірили, що це сльози гірських дів, вони вважалися оберегом.

Екскурсія Хотинською фортецею
Зупиняємося у Хотині, колись надзвичайно важливому прикордонному місті. Тут охороняє переправу через Дністер одна з найпотужніших – і найфотогенічніших – фортець в Україні.

Кам’яну фортецю звів тут король Данило Галицький у ХІІІ ст., пізніше вона зазнала кілька перебудов. У фортеці була буремна історія. Пам’ятник гетьману Сагайдачному нагадує нам про велику битву 1621 року, коли польсько-українські війська здобули тут перемогу над турецьким військом попри величезну чисельну перевагу. Та майже через століття туркам таки вдалося здобути фортецю, тоді ж вони спорудили нові укріплення з валами і брамами. Через одну з цих брам ми і ввійдемо на зовнішнє подвір’я.
Будівлі турецького часу тут були знищені, а ось про часи приєднання Хотина до Російської імперії досі нагадує церква Олександра Невського. Звідси, з зовнішнього подвір’я, відкривається чудовий вид на стару фортецю. Дивлячись на неї, одразу розумієш, чому замок такий популярний серед кінорежисерів - краєвид захоплює подих. У внутрішньому дворі старого замку побачимо церкву, яка побувала свого часу мечеттю, комендантський палац, де колись утримувались в гаремі 30 жінок, та замкову криницю, вирубану у скелі. Могутні мури, які здіймаються над спокійною течією Дністра, залишать по собі незабутні враження.

Екскурсія печерою Вертеба
Перебуваючи на Поділлі, не можна оминути і «Наддністрянські Помпеї» - печеру Вертеба у селі Більче-Золоте. Ця печера приваблювала археологів та науковців ще з ХІХ ст., коли її відкрив на території свого маєтку князь Сапєга. Вона – справжнє сховище скарбів нашого минулого. Ще за князя Сапєги знахідки з печери могли стати основою невеликого музею – вони і зараз є гордістю музейної колекції в Кракові – а це ж лише невелика частка того, що досі приховано там від людських очей…
Дослідники вважають, що печера була храмом, де проводили свої ритуальні обряди трипільці. Тут знайдено велику кількість розписаних керамічних глечиків, а також жіночі статуетки – образи Богині-Матері. Знайдено тут і різноманітні знаряддя, і сліди жертвопринесення. Зараз тут музей трипільської культури.
Цікава печера і природними особливостями. Зокрема, дуже цікаво виглядає лабіринт Кам’яна Соломка, вкритий дрібними «заростями» сталактитів. Багато таємниць чекає своєї розгадки: саме тут, у печері Вертеба, приховано ключі до розуміння духовного життя наших далеких предків.

Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год. 
Проживання:
 
готель «7 днів» у місті Кам’янець-Подільський (комфортні 2-х місні номери зі зручностями).

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • Кам'янець-Подільська фортеця: загальний, пенсійний – 60 грн., студентський, учнівський – 40 грн.;
 • катання на кораблику по каньйону Дністра: загальний – 140 грн., діти віком до 6 років – 100 грн.;
 • Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 50 грн., студентський, учнівський – 25 грн.;
 • печера Вертеба: загальний, пенсійний, студентський – 25 грн., учнівський – 20 грн.

 

Харчування:

 • Сніданок в 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе «Зупинка» в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно) або взяти з собою їжу з дому.
 • Обідо-вечеря у 1-й день (17:30 год) –  відбувається в ресторані Кам’янця-Подільського, пропоноване меню: салат овочевий (огірок, помідор, капуста), зупа з фрикадельками, рис, м’ясо по-французьки, хліб, узвар. Вартість 85 грн.
 • Вечеря в 1 день – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.
 • Сніданок в 2 день – в Кам’янці-Подільському в ресторані «Ешер», що при готелі, пропоноване меню: яєшня-скрембл, шинка, огірок, сир український, масло, джем, хлібні булочки, круасан зі згущеним молоком, чай/кава. Вартість 95 грн.
 • Обід в 2 день – в кафе с. Кривче, пропоноване меню: салат з капусти, борщ з пампушками, картопляне пюре з курячою відбивною, узвар, налисник з сиром та бананом. Вартість 85 грн.
 • Вечеря 2 день – під час стоянки автобуса в кафе «Зупинка» в с. Озерна м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

 

Знижки для дітей:

 • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
 • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 100 грн./особа.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів