Карпатський Трамвай і Скелі Довбуша

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Бубнище (скелі Довбуша) — Вигода (обід і карпатський трамвай) — Гошів (огляд монастиря) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:00 год.).

Вартість туру

395 грн.

Період туру

22.09.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу,

  • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах;

  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

  • харчування,

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Наступні виїзди на даний тур заплановано: 22.09.2019; 29.09.2019; 06.10.2019; 13.10.2019...


План подорожі


Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Тривоги і стреси щоденного життя в місті виснажують. Як добре іноді від них втекти і податися на природу – подихати свіжим повітрям Карпатських гір, погуляти віковічними лісами і повернутися до коріння своїх предків! Отож ми вирушаємо в Карпати, щоб відпочити і насолодитися природою.


Приїзд в Бубнище
Прямуємо до таємничих Скель Довбуша. Ці скелі височіють над довколишньою лісистою місцевістю на висоту до 80 м. Могутні брили віком 70 млн. років, що наче виростають з-під землі, віддавна привертали увагу і захоплювали уяву людей.
З легендарним опришком Довбушем скелі пов’язали в радянські часи, адже карпатський Робін Гуд був тоді популярним та «ідеологічно правильним» народним героєм. Історики мають сумніви щодо того, чи бував Довбуш саме на цих скелях. Проте вони приховують значно давнішу і захопливішу історію. З сивої давнини вони слугували прихистком для мешканців довколишніх територій. Як і в Тустані, скелі складали основу для давньоруської дерев’яної фортеці ще у Х ст., отже вирубані в камені сходи можуть мати більш ніж тисячу років! Згодом тут був печерний монастир. Саме з того часу тут збереглися добре впорядковані печери-келії. Що сталося з фортецею і монастирем, історія мовчить. Залишилися тільки легенди про жорстокі набіги татар. Тож Скелі Довбуша приховують безліч таємниць, які ще чекають свого часу.

Подорож карпатським трамваєм
Пропонуємо Вам унікальний досвід – поїздку «карпатським трамваєм».
Починалася історія вузькоколійної залізниці в Карпатах у 1890 році з лісозаготівельного підприємства барона Поппера. Тоді ще вагони по колії возили коні, пізніше до цієї справи підключили паровози. Продовжували вузькоколійку у 1920 році. Тоді ж нею почали возити і перших туристів – адже такий мальовничий маршрут посеред гірських краєвидів не міг не приваблювати численних відвідувачів. За радянських часів залізницю було суттєво розширено, та пізніше вона почала занепадати. Частину колії знищила повінь 1998 року.
На сьогодні відновлена Мізунська гілка карпатської вузькоколійки – саме до неї входить та перша, кінна колія барона Поппера. Сівши у карпатських трамвайчик у селі Вигода, ми з Вами вирушимо шляхом карпатських дроворубів над річкою Мізункою. По дорозі окрім гірських краєвидів ми зможемо насолодитися мінеральною водою, а також оглянути каскад Мізунського водоспаду.
Подорож карпатським трамваєм – це чудова нагода виїхати в гори і насолодитися природою, заодно ознайомившись з цікавою і маловідомою для загалу промисловою історією краю.

Огляд Гошівського монастиря 
Прямуємо до Гошівського монастиря отців Василіан, відомого чудотворною іконою Богородиці Цариці Карпат, яка принесла зцілення багатьом людям.
У Гошівського монастиря давня історія – перша згадка датується 1570 роком. На його долю випало багато важких випробувань, не раз його нищили татари. У 1762 році після чергової пожежі ігумену Йосафату Ленчевичу явилася Матір Божа і вказала перенести монастир на Ясну Гору, де він стоїть і зараз. Кам’яну церкву тут звели лише у 1842 році.
Дивовижною є історія ікони Божої Матері. На початку XVIII ст. шляхтич Шугай придбав для родини копію Ченстоховської Божої матері. Одного разу його дім охопила пожежа, і вціліла лише та стіна, де була ікона. Згодом, у 1737 році відбулося інше чудо – ікона засяяла божественним сяйвом, з очей Богоматері потекли сльози. Митрополит Атанасій Шептицький визнав ікону чудотворною і передав у Гошівський монастир. Під час Другої світової війни монастирська церква горіла, і знову вціліла лише стіна з іконою. Проте у 1950 монастир закрили, а ікону конфіскували, і подальша її доля невідома.
Зараз монастир відновлено, а у церкві знаходиться копія ікони, також чудотворна, коронована Папою Бенедиктом у 2009 році. Божа Матір Цариця Карпат продовжує нести зцілення прочанам зі всієї України.

Повернення до Львова орієнтовно о 22:00 год. 


 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

  • вхід на Скелі Довбуша та трансфер на пазіках в обидві сторони: загальний – 60 грн., діти віком до 12 років – 30 грн.;
  • Карпатський трамвай: загальний, пенсійний, студентський – 200 грн., учнівський – 75 грн., діти віком до 6 років (без додаткового місця) – безкоштовно.

 

Харчування:

  • Обід відбувається в кафе «Vigoda» та складається з наступного меню: грибна юшка, салат із молодої капусти, картопляне пюре із соусом, биточки, чай або узвар, хліб. Вартість 80 грн.

 

Знижки для дітей:

  • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
  • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів