Карпати на 1 день

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Урич (огляд музею і наскельної фортеці) — Коростів (обід) — Волосянка «Захар Беркут» (підйом на гору Високий верх канатно-крісельною дорогою) — Кам’янка (огляд водоспаду) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:00 год.).

Вартість туру

395 грн.

Період туру

06.10.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу;

  • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах;

  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

  • харчування,

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Наступний виїзд на даний тур заплановано: 20.10.2019.


План подорожі

 
Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Тривоги і стреси щоденного життя в місті виснажують. Як добре іноді від них втекти і податися на природу – подихати свіжим повітрям Карпатських гір, погуляти віковічними лісами і повернутися до коріння своїх предків! Отож ми вирушаємо в Карпати, щоб відпочити і насолодитися природою.

Огляд музею і наскельної фортеці Тустань
Їдемо до місця, овіяного легендами. У Карпатах, неподалік від Борислава і Східниці, в звичайнісінькому селі Урич стримлять могутні скелі, на яких колись була давньоруська фортеця Тустань.
Фортеця тут існувала ще від ІХ ст., і занепала остаточно у XVI ст. Спочатку цей град належав до держави білих хорватів, згодом був приєднаний до Київської Русі. Не дивно, що фортеця виникла в цьому місці: з одного боку, тут проходить важливий шлях від місць видобутку солі, з іншого боку, поруч Верецький перевал, який був колись кордоном між Руськими князівствами і Угорщиною, а згодом між Угорщиною і Польщею. Тому тут виник митний пункт. І, звісно ж, годі шукати для фортеці більш вигідного розташування, ніж стрімкі неприступні скелі.
Попри те, що дерев’яні конструкції не збереглися, Тустань є унікальною пам'яткою саме завдяки можливості реконструювати давню дерев’яну забудову. Детальною реконструкцією ми завдячуємо археологу Михайлу Рожку. А його наступники перенесли ці напрацювання у тривимірну модель, і сьогодні кожен бажаючий може просто завантажити мобільний додаток, навести камеру телефона на скелі і побачити, як фортеця виглядала у середньовіччі.
Та не всі таємниці Тустані дослідники змогли розшифрувати. Наприклад, на скелях зустрічаються також петрогліфи – зображення, вирізьблені в камені. Дотепер немає відповіді, хто їх зробив, і що вони означають. Також, окрім головної фортеці на сусідніх скелях були невеликі сторожові вежі. Так що Тустань чекає на Вас, щоб розкрити свої таємниці.

Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Високий Верх
Щоб повною мірою насолодитися красою Сколівських Бескидів, заїдемо у село Волосянка, де розташувався сучасний гірськолижний курорт «Захар Беркут», названий на честь видатного твору Івана Франка.
Карпати прекрасні у будь-яку пору року. Щоб оцінити цю красу краще, піднімемося підйомником на гору Високий Верх (1244 м). Звідси відкриваються захопливі карпатські краєвиди. Також недалеко від вершини можна побачити джерело, з яким пов’язано багато легенд. Місцеві мешканці називають його «Писаною криницею» або «Криницею Довбуша».
Відпочинковий комплекс пропонує безліч варіантів проведення часу у будь-яку пору року. Взимку тут можна покататися не лише на лижах, а й на конях чи навіть на собачих упряжках. Влітку крім катання верхи можна взяти на прокат велосипед або сплавитися річкою на байдарці. Також тут завжди безліч ягід і грибів, а місцеві знавці вам підкажуть, як відрізнити їстівні ягоди і гриби від отруйних. Для того, щоб батьки могли перепочити, тут також є ігрові кімнати для дітей.
Під час нашого короткого візиту Ви зможете насолодитися Карпатами і дізнатися більше про можливості відпочинку тут на довші періоди. Адже Карпати завжди гостинно чекають на Вас.

Огляд водоспаду Кам’янка
Сьогодні ми відвідаємо одну з «родзинок» Національного природного парку Сколівські Бескиди – водоспад на річці Кам’янка. Кам’янка – невелика, але навесні надзвичайно бурхлива гірська річка, що тече серед кам’янистих берегів, вкритих віковими первозданними лісами. В проломі скелі річка спадає стрімким потоком з висоти до 7 м, щоб розбитися об кам’яні брили внизу. Це місце, де можна пізнати водночас  силу стихії та величний спокій карпатської природи, приваблює туристів у будь-яку пору року.
Неподалік від водоспаду є джерело з мінеральною водою, схожою по складу на «Нафтусю». А трохи далі можна натрапити на дещо моторошне, але по-своєму прекрасне місце – мертве озеро, яке ще називають Журавлиним. Вода тут наповнена сірководнем, тому в ній не водиться риба. Лише мовчазні смереки здіймаються над непорушним плесом.

Повернення до Львова орієнтовно о 22:00 год. Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

  • вхід на територію наскельної фортеці «Тустань» та музей «історія Тустані»: загальний – 52 грн., студенти, школярі, пенсіонери – 26 грн.;
  • підйом канатно-крісельною дорогою «Захар Беркут» на г. Високий Верх: загальний – 150 грн., діти віком до 12 років – 100 грн., діти віком до 5 років – безкоштовно;
  • водоспад Кам’янка Національного парку «Сколівські Бескиди»: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., школярі – 5 грн.

 

Харчування: відбувається у кафе «Oкей» с. Коростів. Кожен приватно вибирає собі страви і розраховується.

 

Знижки для дітей:

  • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
  • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів