Ковбасний шлях

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Борщовичі (костел) — Пікуловичі (церква) — Дубляни (територія академії) — Великі Грибовичі (церква) — Гряда (палац)
Куликів (костел, музей Б.Ступки, купівля ковбаси і обід) — Стара Скварява (музей у дерев’яній церкві) — Жовква-Винники (церква Різдва) — Глинсько (екскурсія по селу) — Крехів (церква св. Параскеви) — Зашків (музей Є. Коновальця) — Львів (приїзд орієнтовно о 21:30 год.).

Вартість туру

345 грн.

Період туру

09.05.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу,

  • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах;

  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

  • харчування,

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

План подорожі


Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.

Огляд костелу у с. Борщовичі
Село з чудовою гастрономічною назвою на річці Полтві має костел Благовіщення (1898 р.) із оригінальною архітектурою, в якому за радянський час був Музей першої кінної армії Будьоного.

Огляд церкви в с. Пікуловичі
Ворогів тут беруть на піки, а хорошим людям показують перлину сакральної архітектури – дерев’яну церкву Собору Пресвятої Богородиці (1792р.).

Прогулянка територією академії в Дублянах
Через різноманіття ґрунтів довкола Дублян у 1856 році була створена рільнича школа, яка перетворила поселення у центр сільськогосподарської науки Західної України. У місті варто оглянути давні корпуси Львівського національного аграрного університету, в якому у свій час навчався Ст. Бандера.

Огляд церкви в с. Великі Грибовичі
Це село відоме не лише городиною і сміттєзвалищем, а й унікальним 400-літнім іконостасом із львівської церкви Успіння, що виконаний на замовлення Ставропігійського братства славнозвісними митцями Федором Сеньковичем та Миколою Петраховичем. Іконостас зараз знаходиться у церкві свв. Козьми і Дем’яна (1897р.) і є одною із найстаріших та найцінніших пам’яток сакрального мистецтва України.

Екскурсія палацом в с. Гряда
У цьому грядовому селі знаходиться палац Чарковських-Голейовських (ХVII-ХІХ ст.) і палацова каплиця.

Приїзд в Куликів
Здавна відомий своїми ковбасами та хлібом, Куликів також славиться оборонним костелом св. Миколая (1538р.), старовинним млином та своїми видатними уродженцями. Серед них найвідомішим є лауреат Шевченківської премії, відомий український актор Богдан Ступка, який зіграв понад 50 ролей на театральній сцені і 100 у кіно. Дізнатися більше про це українсько-татарське містечко можна у краєзнавчому музеї “Куликівщина”, а всі бажаючі зможуть купити додому куликівської ковбаси.

Екскурсія музеєм у дерев’яній церкві в с. Стара Скварява 
Тут чудово збереглася одна із найстаріших дерев’яних храмів Галичини – церква св. Архістратига Михаїла (1508р.) у якій створено музей “Староскварявський іконостас XVI-XVIII століть”.

Огляд церкви Різдва в Жовква-Винники
У колишньому передмісті Жовкви Винниках знаходиться маловідвідувана церква Різдва пр. Богородиці (1705р.), у якій є цікавий різьблений іконостас та фрагменти малярства 1708-1710р. школи Івана Рутковича.

Екскурсія по селу Глинсько
Донедавна гончарське село неподалік від літописного Щекотова, зацікавлює краєзнавців старенькою дзвіницею, оборонною корчмою та цвинтарем із Першої світової війни.

Огляд церкви св. Параскеви в Крехові
Відоме серед прочан і туристів місце окрім чудового монастиря має ще й цікавий зразок галицької школи народної архітектури – церкву св. Параскеви (1724р.), яка збудована за зразком Спасо-Преображенської церкви Крехівського монастиря. Окрасою храму є шестиярусний іконостас (XVI-XVIІ ст.) з бароковими царськими вратами роботи Василя Петрановича.

Екскурсія музеєм Є. Коновальця в Зашкові
Рідне село полковника армії УНР, голови проводу ОУН Євгена Коновальця, запрошує до його родинної садиби, де створено меморіальний музей.

Повернення до Львова орієнтовно о 21:30 год.Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

  •  музей «Староскварявський іконостас»: загальний – 10 грн., пенсійний, студентський, учнівський – 5 грн.;
  • музей Є. Коновальця: загальний – 20 грн., пенсійний, студентський, учнівський – 10 грн.;
  • музей «Куликівщина»: добровільна пожертва.

 

Харчування: обід відбувається у ресторані селища Куликів. Вартість 80 грн./особа.

 

Знижки для дітей:

  • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
  • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

 

Залишити відгук

0 Коментарів