Польща за 1 день: Красічин і Перемишль

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 05:45 год.) — Красічин (огляд замку, вільний час для фото-паузи) — Перемишль (пішохідна екскурсія містом, вільний час для відпочинку та обіду) — вільний час для шопінгу у ТК «Tesco» Львів (повернення орієнтовно о 00:00 год.).

Вартість туру

550 грн.

Період туру

19.10.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу, 

 • екскурсійний супровід по маршруту,

 • групова туристична страхівка для громадян України віком від 5 до 65 років.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Наступні виїзди на даний тур заплановано: 19.10.2019; 09.11.2019.


План подорожі


Виїзд з центру м. Львів від пл. Різні о 05:45 год.
Розпочинаємо подорож. Попереду нас чекають цікаві історії, незабутні краєвиди і мистецькі пам’ятки. Наш автобус виїжджає зі Львова у напрямку до незабутніх вражень.

Орієнтовне прибуття до м. Красічин о 11:00 год.
Красічин – одне з найвідоміших поселень Прикарпатського воєводства Республіки Польщі. Головною архітектурною перлиною міста є Красічинський замок – замково-палацовий комплекс, ренесансна пам’ятка архітектури Польщі середини XVI ст. Сучасний Красічинський замок-бастея – це живий музей, на території якого щорічно проводяться лицарські турніри, різноманітні кіно – та музичні фестивалі, мистецькі виставки та тимчасові фото-експозиції.
Тривалість відвідування (внутрішній дворик, каплиця, кріпти, кімната князя Сапеги, виставковий зал північного крила) – 40-45 хв.

Вільний час для фото-паузи – 30 хв.

Орієнтовне прибуття до м. Перемишль о 13:00 год.
«Східні ворота» Польщі, мальовниче прикордонне містечко на березі річки Сян, місто семи пагорбів — це Перемишль. Воно розташоване в 12 кілометрах від польсько-українського кордону та тричі на протязі XX ст. ставало українським. Розповідати про це неймовірно колоритне містечко можна довго, але краще один раз відвідати та побачити на власні очі. Починаємо пішохідну екскурсію з огляду однієї з родзинок міста – нахиленої центральної площі Ринок, що спадає до підніжжя пагорба Знесіння. Продовжуємо з огляду духовних пам’яток, місто налічує понад 3 десятка релігійних споруд, огляд деяких з них: костел св. Іоана Хрестителя, далі по маршруту огляд — Годинникової вежі XVIII ст., де зараз розташований єдиний в Польщі музей дзвонів та курильних трубок. І ще однією з родзинок міста є — білосніжний мурований Королівський Казимирський замок зі своєю сильною історією та романтичною легендою.+
Тривалість екскурсії – 2 год.
Вільний час для відпочинку та обіду – 2,5 годиниПізній обід в кафе по маршруту (оплачується додатково).

Вільний час для шопінгу у  ТК «Tesco» (за містом) – 2 год.

Орієнтовне прибуття до м. Львів (пл. Різні) о 23:30-00:00 год.

**Туроператор не несе відповідальність за дорожні затори, погодні умови та за роботу прикордонних і митних служб. Туроператор залишає за собою право змінювати програму, не зменшуючи об’єму. Час в програмі вказано орієнтовно.


Умови бронювання:

 • Для бронювання потрібно заповнити форму бронювання на сайті або за телефоном +38 098 805 5 805 (Viber, Telegram);
 • Надати копію чи скан-копію 1-ї сторінки закордонного паспорта і копію діючої візи (якщо відкрита), яку можна відправити на ел. адресу – vodogray.lviv@gmail.com або на Viber/Telegram чи занести в офіс за адресою вул. В. Великого 18, оф. 523;
 • Оплатити послуги.

 

Для участі у турі необхідно мати з собою:

 • Закордонний біометричний паспорт або закордонний паспорт з діючою Шенгенською візою, з актуальними датами початку та закінчення візи; в паспорті чистий розворот сторінок для штампів. Для дітей – дозволи на вивіз неповнолітніх осіб закордон, зокрема оригінал свідоцтва про народження дитини, проїзний документ, якщо є та оригінал дозволу на перетин кордону і свідоцтво про одруження/розлучення/смерть, якщо дитина подорожує з одним із батьків;
 • Злоті для проходження кордону (300 злотих/особа до 3-х днів перебування), для вхідних квитків, обіду та особистих витрат;
 • Воду та перекус в автобусі.

 

Харчування: 

 • комплексний обід – орієнтовно від 20 злотих / особа.

 

Вхідні квитки по маршруту:

 • огляд парку і зовнішній огляд Красічинського замку, Казимирський замок в м. Перемишлі, вхід на територію: дорослі – 10 злотих, діти віком до 12 років – 6 злотих.

 

Знижки для дітей:

 • для дітей віком до 13 років вартість туру складає 500 грн.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
 телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber/Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів