Купала в Бакоті

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 07:00 год.) — Кам’янець-Подільський (обід, екскурсія фортецею та Старим містом, поселення в готель, вільний час). 

2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 07:30 год.) — Бакота (екскурсія до печерного монастиря, огляд панорам Дністровського каньйону, вільний час на купання в Дністрі) — Кам’янець-Подільський (пізній обід) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:30 год.).
Максимальна кількість туристів в групі - 20 осіб

Вартість туру

1250 грн.

Період туру

06.07.2019 - 07.07.2019

Тривалість туру

2 дні / 1 ніч

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • проживання в готелі (1 ніч),

 • екскурсійний супровід на туристичних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

!!! Увага!!! Тур зі Львова. Є можливість приєднатись до групи в Тернополі.


План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 07:00 год.

Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.

Приїзд в Кам'янець-Подільський
Маршрут веде нас у Кам’янець-Подільський – третє місто в Україні за кількістю архітектурних та історичних пам’яток (їх тут аж 175!).
Кам’янець – місто на прикордонні, де сходяться дві християнські – православна і католицька – та мусульманська культура. Колориту додають також вірмени, у яких тут була найбільша громада на теренах Речі Посполитої, та звісно євреї. Мультикультурність відобразилась у поділі Старого Міста на три квартали – Руський, Вірменський та Польський, у кожного з яких був свій Ринок, ратуша і храми. Сліди цього розмаїття можна побачити і тепер, відвідавши вежу вірменської церкви і вірменський колодязь, кілька давніх українських церков, польську ратушу з музеєм тортур у підземеллях, костели і католицький катедральний собор, який стоїть тут ще з XIV ст. У християнську сакральну забудову унікальним чином вплетені сліди турецького панування: біля католицького собору стоїть мінарет, увінчаний фігурою Божої Матері, а в костелі домініканців зберігся мімбар – місце для проповідей у мечеті.
Все це розмаїття було надійно захищене самою природою – неприступними стінами каньйону. Старе Місто стоїть на півострові з тоненьким перешийком, а в’їзд до нього захищає могутня фортеця – архітектурно-оборонний шедевр XVI ст., споруджений на місці дерев’яної фортеці. Замок справляє казкове враження, особливо у вечірній підсвітці – мабуть тому, що жодна з його семи веж не схожа на іншу. В самій фортеці розташовані кілька музеїв, які також варто відвідати.
В Кам’янець варто їхати на кілька днів, але під час нашої подорожі Ви зможете оглянути все найцікавіше, що можливо охопити за такий короткий відрізок часу.

Поселення в готель, вільний час.


Другий день


Виїзд з готелю о 07:30 год.
Прокидаємося, снідаємо, виселяємось з готелю і починаємо другий день подорожі.

Екскурсія до печерного монастиряв Бакоті, огляд панорам Дністровського каньйону, купання в Дністрі
Під час екскурсії ми відвідаємо одне з найзагадковіших місць Поділля – Бакоту. Це місце вражає своєю давньою, сповненою таємниць історією. Тут знаходять сліди язичницьких капищ часів ще до Київської Русі.
За княжих часів Бакота була столицею Русі Дольної – нинішнього Поділля. Місто спіткала трагічна доля – у XV ст. місцеві селяни підняли повстання проти польських панів, і під час його придушення місто було зруйноване. Село на цьому місці чекав не менш сумний фінал – у 1970-х рр. при будівництві ГЕС його затопили. Тепер гладінь водосховища приховує під собою тисячолітню історію.
Поряд, у скелі знаходиться одна з найдавніших пам’яток християнства в Україні – Бакотський печерний монастир. Перша згадка про нього датується 1362 роком, проте науковці сходяться на думці, що існував він тут ще за кілька століть до того. Монастир так само постраждав і був покинутий після невдалого повстання, а у 1620 році його завалило оповзнем. І лише в ХІХ ст. відомий археолог Антонович заново відкрив його світу. Зараз монастир відновлено, і завдяки праці археологів можна відвідати цю унікальну пам’ятку – найстаріший скельний монастир на Поділлі. Можливо, привиди минулих епох розкажуть вам історію цього місця, в якій ще так багато незаповнених сторінок.
Після захоплюючої екскурсії пропонуємо Вам скупатися та позасмагати біля мальовничого Дністра на дикому пляжі в Бакоті.

Повернення до Львова орієнтовно о 22:30 год.Проживання: готель у місті Кам’янець-Подільський, номери категорії стандарт з вигодами.

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • Кам'янець-Подільська фортеця: загальний, пенсійний – 60 грн., студентський, учнівський – 40 грн.;
 • на територію Національного парку «Подільські Товтри» (Бакота): загальний – 20 грн., діти віком 6-12 років - 10 грн., діти віком до 6 років – безкоштовно.

 

Харчування:

 • Сніданок в 1-й день – можна поснідати під час стоянки автобуса в кафе «Зупинка» в с. Озерна біля м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно) або взяти з собою їжу з дому.
 • Обід у 1-й день – відбувається в кафе в м. Кам’янця-Подільський. Меню уточнюється. Орієнтовна вартість 85 грн.
 • Вечеря в 1-й день – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Кам'янець-Подільський.
 • Сніданок в 2-й день – в ресторані готелю. Меню уточнюється. Вартість 65 грн.
 • Обід в 2-й день – відбувається в кафе в м. Кам’янця-Подільський. Меню уточнюється. Орієнтовна вартість 85 грн.
 • Вечеря в 2-й день – під час стоянки автобуса в кафе «Зупинка» в с. Озерна м. Тернопіль (кожен замовляє приватно, дешево і смачно).

 

Знижки для дітей:

 • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
 • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 100 грн./особа.


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру),
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805
чи +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів