Луцьк, Тунель Кохання і Тараканівський форт

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Тараканів (огляд форту) — Луцьк (екскурсія замком та містом) — Клевань (прогулянка Тунелем кохання) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:30 год.).

Вартість туру

465 грн.

Період туру

21.09.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу,

  • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах.

Додатково оплачується

  • харчування,

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Наступний виїзд на даний тур заплановано 19.10.2019.


План подорожі


Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів

Огляд Тараканівського форту
Перший пункт нашої подорожі – Тараканівський форт. Могутній оборонний комплекс кінця ХІХ ст., споруджений для захисту кордонів Російської імперії, вражає навіть у нинішньому порослому «джунглями» стані.
Тараканівський форт – цікавий приклад оборонних споруд в епоху, коли традиційні укріплення вже втратили своє значення. Форт був споруджений у 1890 році за останнім словом техніки – із використанням таких новинок, як бетон або герметичні чавунні двері. Величезний комплекс був прихований рукотворним пагорбом. Всередині безліч таємних ходів і лазів! В форті передбачалося повне забезпеченням необхідним на випадок оборони – були тут і лазня, і хлібопекарня, і пральня. Був тут і традиційний гарнізонний храм. Та використати споруду за призначенням під час Першої світової так і не вдалося. Врешті найбільшої шкоди фортеці нанесли самі ж російські війська, коли поверталися на ці позиції під час Брусиловського прориву.
Були потім плани переобладнати форт під більш мирні цілі, та вони так і не були реалізовані, тож велетень огорнувся ще більш таємничим ореолом, зарісши деревами, і тепер манить туристів своїми загадковими лабіринтами.

Екскурсія замком та містом Луцьк
Прямуємо до Луцька. Найважливішою пам’яткою столиці Волині є давня фортеця – замок Любарта. Називають його так за ім’ям литовського князя Дмитра Любарта Гедиміновича, який і почав тут спорудження кам’яної фортеці у XIV ст. Замок перебудовувався тривалий час, і будівництво завершилось лише у XVI ст., коли В’їзна вежа замку, нинішня візитівка міста, отримала своє зубчасте завершення. Бачили ці стіни і один із перших європейських «самітів» - у 1429 році тут зібралися правителі зі всієї Європи, а також московський князь і навіть візантійський імператор. Обговорювали об’єднання православної та католицької церков та формування коаліції проти Османської імперії. Зараз замок – один із найкраще збережених в Україні. Крім самих мурів тут можна оглянути кілька музеїв, особливо цікавим є музей дзвонів.
Окрім Верхнього замку був ще і Нижній, або Окольний замок. Зараз від нього збереглась одна вежа і фрагмент муру. Було тут завжди і багато храмів. Найбільше уваги привертає колишній костел св. Петра і Павла отців єзуїтів. Поряд із ним – дім, що належав колись родині Лесі Українки. Є тут і пам’ятник письменниці. Також в місті є кілька музеїв, дві старі православні церкви, кілька будівель колишніх католицьких костелів та монастирів. Цікавими пам’ятками багатокультурності міста є лютеранська кірха і оборонна синагога, яку іноді називають «маленьким замком».
Зараз Луцьк – тихе містечко над річкою Стир. Але могутні стіни фортеці як казкові велети вивищуються над містом і нагадують нам про героїчні минулі епохи.

Прогулянка Тунелем кохання
Між двома маловідомими селищами Рівненської області – Клевань та Оржів – заховалося справжнє чудо природи. Це знаменитий «Тунель кохання»: 4 км колії, прихованої у тунелі, утвореному деревами.
З тунелем пов’язано безліч романтичних легенд, що і не дивно, адже враження таке, ніби опиняєшся в казці. Краса тунелю відома далеко за межами України – японський режисер Акійоші Імадзакі навіть зняв тут повнометражну романтичну драму «Клевань: Тунель кохання». Ми даємо Вам можливість побачити цей шедевр, створений самою природою, на власні очі і загадати бажання. Кажуть, якщо загадати тут бажання про щасливе кохання, воно обов’язково збудеться.


Повернення до Львова орієнтовно о 22:30 год.  Вартість вхідних квитків:

  • Луцький замок: загальний, пенсійний – 20 грн., студентський, учнівський – 10 грн.;
  • Тунель кохання: загальний – 5 грн.
  • Тараканівський форт: загальний – 30 грн., студентський, – 20 грн., учнівський – 15 грн.

 

Харчування: відбувається в одному з ресторанів міста Луцьк. Орієнтовна вартість 85 грн.

 

Побажання: з собою мати зручний одяг та взуття, а також засіб від комарів, бо вони просто закохані в людей в тунелі кохання! 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів