На буковинський Ріо-де-Жанейро карнавал

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Чернівці (екскурсія університетом, обід, екскурсія містом та вільний час) — Бояни (поселення в готель о 20:30 год., вечеря).
2 день: Бояни (сніданок, виїзд о 08:40 год.) — Чортория (екскурсія в музей І.Миколайчука, огляд озера з лебедями) — Вашківці (карнавал-переберія, обід)  — Львів (приїзд орієнтовно о 22:30 год.).

Вартість туру

895 грн.

Період туру

13.01.2019 - 14.01.2019

Тривалість туру

2 дні / 1 ніч

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу,

  • проживання в готелі (1 ніч), 

  • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,

  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

  • харчування,

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 08:00 год.

Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.

Екскурсія Чернівцями
Під час нашої подорожі ми завітаємо до перлини Буковини – Чернівців. Здавна Чернівці сперечаються із Львовом за звання «маленького Парижа» та «маленького Відня».
Перша згадка про Чернівці датується ще 1408 роком, проте місто було довгий час дерев’яним. З давніх часів збереглося кілька дерев’яних церков, одну з яких можна відвідати під час екскурсії. Про турецьке панування нагадує нам мурована криниця, найстаріша кам’яна споруда міста. З приходом Австрії місто почало здобувати столичного блиску, з’явилося безліч храмів – кілька православних церков, католицький собор, греко-католицька церква, вірменська церква – а також синагог, адже тут завжди була чисельна єврейська громада. Єврейським пам’яткам тут пощастило більше, ніж в інших західноукраїнських містах, тож є можливість оглянути будівлі старих синагог і навіть завітати у діючу. Згодом на мапі міста з’являються інші свідчення мультикультурності – Єврейський, Український, Польський, Німецький, Румунський народні доми.
Окрасою міста стають площі – Центральна із ратушею і Ощадним банком з художнім панно, Філармонії, Катедральна і найкраща в місті Театральна із театром-шедевром відомої фірми Гельмера і Фельнера та новітньою алеєю слави. Варта уваги також недавно відреставрована пішохідна вулиця Ольги Кобилянської.
Візитівкою міста є комплекс будівель Університету ім. Ю. Федьковича, раніше – Резиденції митрополитів Буковини. Це унікальний шедевр архітектури, який поєднує в собі найкращі європейські тенденції і неповторну місцеву орнаментику. Особливо вражають убранством інтер’єри парадних залів і церкви, які обов’язково треба відвідати!
Чернівці – одне з найгарніших міст України. Відвідавши його один раз, ви захочете сюди повернутися. Наша поїздка – це коротке перше знайомство, яке варто продовжити.

Поселення в готель о 20:30 год.

Другий день


Виїзд із готелю о 08:40 год.

Прокидаємося, снідаємо і розпочинаємо другий день подорожі.

Зупинка у Чорториї
Тут на березі Черемошу народився видатний український актор, сценарист, композитор, режисер Іван Миколайчук, який знявся в 30 фільмах, найвідоміші з яких: «Сон”, «Тіні забутих предків», «Білий птах з чорною ознакою», «Вавилон ХХ». Тут на Вас чекають меморіальний музей-садиба Івана Миколайчука та «Лебедине озеро» – незамерзаюче озеро з теплими підводними джерелами, на яке після смерті визначного актора прилетіли лебеді і зимують тут кожного року. За місцевими повір’ями, це повернулася додому душа Івана.

Участь у карнавалі в Вашківцях
Хочете побувати одразу на карнавалах у Венеції і Ріо-де-Жанейро не виїжджаючи за кордон? Тоді Вам потрібно на святкування Маланки у Вашківці, що має назву «Переберія» (переодягання). Це найбільший і найцікавіший український карнавал, що проводиться вже понад 100 років. 
Хто не побував у цьому містечку над Черемошем на Старий Новий рік, той не знає що таке справжня Маланка і свято Василя. Вашківська Маланка унікальна, адже в переодяганні (переберії) приймають участь виключно чоловіки, так ведеться від дідів-прадідів! Головні учасники дійства: красуня Маланка, її хлопець Василій (свято відбувається на Василія), коза, дід, баба, ведмеді, цигани, чорт, лікарі (персонажі є незмінними протягом століть святкувань), останнім часом до них ще додались образи українських політиків.
Це величезне театралізоване дійство, яке має свої етапи. Увечері напередодні гурти маланкарів обходять всі оселі містечка – з колядою, із засіванням, з побажанням миру, злагоди, добра і достатку. А на ранок ця весела, різнобарвна  та галаслива компанія йде купати головних учасників дійства у потічку Глибічок на Долішньому куті, щоб очистити їх від «скверни», яка могла причепитися під час нічних гулянь. А ще ритуальні віники чудово «лікують» від пихи, вихвалянь, жадібності. Переберія назавжди запам’ятається Вам своєю яскравістю, гармидером, експресивністю!

Повернення до Львова орієнтовно о 22:30 год. Проживання
:
 
готель у с. Бояни (біля м. Чернівці), комфортні 2-х, 3-х місні номери зі зручностями у номері. 

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

  • Чернівецький університет: загальний – 35 грн., студенти – 20 грн., учні – 15 грн.;
  • музей-садиба І.Миколайчука: добровільна пожертва.

 

Знижки для дітей:

  • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні – безкоштовно;
  • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 100 грн./особа.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів