Новий Рік на Волині та замки Тернопільщини

Маршрут подорожі:
1 день:
Львів (виїзд о 08:00 год.) — Клевань (огляд тунелю кохання, дегустація медівки) — Луцьк (екскурсія по місту, замку, обід, екскурсійна кавова хвилинка, вільний час) — Кременець (вечеря, поселення о 21:00 год.).
2 день: Кременець (сніданок, виїзд о 08:00 год.) — Дубно (екскурсія по замку) — Тараканів (огляд форту, обід) — Свято-Успенська Почаївська лавра (вечірня екскурсія) — Кременець (повернення в готель до 19:00 год., Новорічна Забава).
3 день: Кременець (пізній сніданок і виїзд о 11:00 год.; автобусна екскурсія) — Вишнівець (огляд палацу, обід) — Збараж (екскурсія по замку) — Тернопіль (екскурсія по вечірньому місту) — Львів (повернення орієнтовно о 23:00 год.). 

Вартість туру

2895 грн.

Період туру

30.12.2018 - 01.01.2019

Тривалість туру

3 дні / 2 ночі

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • проживання в готелі (2 ночі),

 • Новорічна забава,

 • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування;

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

План подорожі

Перший день

 
Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Розпочинаємо подорож. Попереду нас чекають цікаві історії, незабутні краєвиди і мистецькі пам’ятки. Наш автобус виїжджає зі Львова у напрямку до незабутніх вражень.

Прогулянка Тунелем кохання в Клевані
Між двома маловідомими селищами Рівненської області – Клевань та Оржів – заховалося справжнє чудо природи. Це знаменитий «Тунель кохання»: 4 км колії, прихованої у тунелі, утвореному деревами.
З тунелем пов’язано безліч романтичних легенд, що і не дивно, адже враження таке, ніби опиняєшся в казці. Краса тунелю відома далеко за межами України – японський режисер Акійоші Імадзакі навіть зняв тут повнометражну романтичну драму «Клевань: Тунель кохання». Ми даємо Вам можливість побачити цей шедевр, створений самою природою, на власні очі і загадати бажання. Кажуть, якщо загадати тут бажання про щасливе кохання, воно обов’язково збудеться.
Саме ж містечко Клевань має кілька цікавих пам’яток, в тому числі руїни замку, що також додають романтичних шарму нашій подорожі.

Екскурсія містом Луцьк
Прямуємо до Луцька. Найважливішою пам’яткою столиці Волині є давня фортеця – замок Любарта. Називають його так за ім’ям литовського князя Дмитра Любарта Гедиміновича, який і почав тут спорудження кам’яної фортеці у XIV ст. Замок перебудовувався тривалий час, і будівництво завершилось лише у XVI ст., коли В’їзна вежа замку, нинішня візитівка міста, отримала своє зубчасте завершення. Бачили ці стіни і один із перших європейських «самітів» - у 1429 році тут зібралися правителі зі всієї Європи, а також московський князь і навіть візантійський імператор. Обговорювали об’єднання православної та католицької церков та формування коаліції проти Османської імперії. Зараз замок – один із найкраще збережених в Україні. Крім самих мурів тут можна оглянути кілька музеїв, особливо цікавим є музей дзвонів.
Окрім Верхнього замку був ще і Нижній, або Окольний замок. Зараз від нього збереглась одна вежа і фрагмент муру. Було тут завжди і багато храмів. Найбільше уваги привертає колишній костел св. Петра і Павла отців єзуїтів. Поряд із ним – дім, що належав колись родині Лесі Українки. Є тут і пам’ятник письменниці. Також в місті є кілька музеїв, дві старі православні церкви, кілька будівель колишніх католицьких костелів та монастирів. Цікавими пам’ятками багатокультурності міста є лютеранська кірха і оборонна синагога, яку іноді називають «маленьким замком».
Зараз Луцьк – тихе містечко над річкою Стир. Але могутні стіни фортеці як казкові велети вивищуються над містом і нагадують нам про героїчні минулі епохи.

Поселення в готель міста Кременець

Другий день


Виїзд з готелю о 08:00 год.
Прокидаємося, снідаємо і розпочинаємо другий день подорожі.

Екскурсія Дубенським замком
Під час подорожі ми відвідаємо одну із наймогутніших фортець України – замок у місті Дубно на березі річки Іква. Ця земля довгий час належала князям Острозьким, яких називали тоді господарями Волині. Саме їх династія почала розбудовувати фортифікації на місці давньоруського городища, спочатку дерев’яні, пізніше – кам’яні.
Фортеця була справді неприступною – за всю історію замок в Дубно жодного разу не здобули вороги! Не вдалося це ні татарам, ні російським військам Шеремєтьєва, ні навіть козакам Кривоноса, які зруйнували чимало фортець на своєму шляху. Пізніше, у XVIII ст. більшість замків перебудовують у палаци. Не обійшла ця доля і замок у Дубно, де спорудили для себе палац князі Любомирські. Тут відбувалися знамениті «контракти», куди кожного року з’їжджалося людей в кілька разів більше, ніж було населення у містечку.
Замок у Дубно надихав багатьох видатних письменників. Бували тут і Григорій Сковорода, і Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко та багато інших. Та увіковічити фортецю вдалось автору, який ніколи тут не бував: саме Дубенський замок є героєм фінальних подій роману Гоголя «Тарас Бульба». Не оминули замок і власні, місцеві легенди, зокрема розповідь про племінницю князя Острозького Беату, що в день свого весілля поцілила з гармати в намет татарського хана, який прийшов здобувати фортецю. Її ім’я носить одна із веж замку.
Під час подорожі на Волинь безумовно необхідно відвідати цю легендарну твердиню.

Огляд Тараканівського форту
Ще один пункт нашої подорожі – Тараканівський форт. Могутній оборонний комплекс кінця ХІХ ст., споруджений для захисту кордонів Російської імперії, вражає навіть у нинішньому, порослому «джунглями», стані.
Тараканівський форт – цікавий приклад оборонних споруд в епоху, коли традиційні укріплення вже втратили своє значення. Форт був споруджений у 1890 році за останнім словом техніки – із використанням таких новинок, як бетон або герметичні чавунні двері. Величезний комплекс був прихований рукотворним пагорбом. Всередині безліч таємних ходів і лазів! В форті передбачалося повне забезпеченням необхідним на випадок оборони – були тут і лазня, і хлібопекарня, і пральня. Був тут і традиційний гарнізонний храм. Та використати споруду за призначенням під час Першої світової так і не вдалося. Врешті найбільшої шкоди фортеці нанесли самі ж російські війська, коли поверталися на ці позиції під час Брусиловського прориву.
Були потім плани переобладнати форт під більш мирні цілі, та вони так і не були реалізовані, тож велетень огорнувся ще більш таємничим ореолом, зарісши деревами, і тепер манить туристів своїми загадковими лабіринтами.

Вечірня екскурсія
 Свято-Успенською Почаївською лаврою
Відома в усьому православному світі Свято-Успенська Почаївська Лавра підноситься над Кременецькими горами, та притягує до себе вже за десятки кілометрів. Вражають довершеністю форм бароковий Успенський собор (1771-1783р.), Собор святої Трійці (1906-1912р.) та 64-метрова дзвіниця (1861-1871р.) на якій є дзвін вагою 11,5 тон.
З усього світу приїжджають паломники в Почаїв щоб побачити три визначні святині християнства: відбиток стопи Богородиці, ікону Пресвятої Богородиці та нетлінні мощі ігумена Іова. Велику кількість людей зцілила вода з чудотворного джерела.

Повернення в готель 

НОВОРІЧНА ЗАБАВА!
Новорічне святкування відбувається у ресторані готелю «Калина» (м. Кременець). Орієнтовний початок дійства 22:00. Під час забави на Вас чекають:

 • новорічна програма, пісні, танці, забави;
 • конкурси на кмітливість та винахідливість, караоке-шоу;
 • майстер-класи з українських танців;
 • найкращі страви волинської, подільської та європейської кухонь;
 • подарунки переможцям конкурсів;
 • і танці, танці, танці під запальну естрадну та народну музику.

Третій день


Виїзд з готелю о 11:00 год.
Прокидаємося, снідаємо, виселяємось з готелю і розпочинаємо третій день подорожі.

Автобусна екскурсія містом Кременець
Одне з найгарніших міст України приготувало для Вас велику кількість природних та історичних пам’яток. Над містом височить Замкова гора (397м), з мальовничими руїнами замку, з якої відкривається чудова панорама міста, яке розташоване на мальовничих горах.
Привертають увагу величні будівлі єзуїтського колегіуму (1731-1753р.), завдяки якому Кременець заслужено вважався «Волинськими Афінами». Зачаровують туристів Миколаївська церква (XVI ст.), Богоявленський монастир, костел Миколая (ХІХ ст.), ботанічний сад, будинки-близнюки (XVII-XVIII ст.).

Огляд Вишнівецького палацу
Мабуть, жодне тихе містечко України не було таким історичним епіцентром, як Вишнівець. Колись Вишнівець був місцем, де вершилися долі не лише особисті, а й цілих держав.
Розпочалась історія містечка у 1395 році, у володіннях литовського князя Дмитра Корибута. Саме він збудував замок у Вишнівці і став засновником роду Вишневецьких. Нащадком роду був знаменитий Дмитро Байда Вишневецький – засновник Запорізької Січі. Та не менш відомим є його нащадок  – князь Ярема Вишневецький, який допоміг польській короні у боротьбі із Богданом Хмельницьким. За це він зміг посадити на престол свого сина Міхала Корибута. Та щастя не тривало довго – через три роки новоявлений король помер. Можливо, так справдилося прокляття матері Яреми Регіни, яка будувала православні монастирі і закликала нащадків не відрікатися від рідної православної віри.
Був замок свідком і інших інтриг – саме тут, у давній Вознесенській церкві брала шлюб із майбутнім Лжедмитрієм Марина Мнішек, саме тут готувався родинами Вишневецьких і Мнішеків наступ на Москву…
Вже у 1720 роках останній із роду Вишневецьких Міхал Сервацій перебудував замок на палац за зразком Версалю. Була тут і розкішна Дзеркальна зала, велика колекція картин, стародруків, бібліотека. Окремої згадки заслуговує створений в ті роки палацовий парк. Палац вражав своєю розкішшю гостей – а серед них були Оноре де Бальзак і Тарас Шевченко. На жаль, війни, а згодом комуністична влада знищили колишню велич. Та все ж прогулюючись парком, оглядаючи ці давні стіни, можна все ще відчути подих буремних століть.

Екскурсія по замку в Збаражі
Сьогодні у нашій програмі – одна із могутніх фортець, що зіграла важливу, хоч і трагічну роль в історії України.
Збараж відомий як місто ще з часів Галицько-Волинського князівства. Відомо, що фортецю тут звів у кінці XIV ст. литовський князь Дмитро Корибут. Не раз фортеця була поруйнована під час нападів татар і турків. Лише у XVII ст., коли замок перейшов у власність родини Вишневецьких, він був відбудований у вигляді, який ми можемо бачити зараз.
Саме з цими часами пов’язана і найбільш відома сторінка з історії замку: у 1649 році тут облогою стояли козаки Богдана Хмельницького. На допомогу обложеним підійшли війська на чолі з самим королем Яном Казимиром. Головна битва відбулась неподалік від Збаража, під Зборовом. Хмельницький майже узяв короля в полон, та завадила зрада союзників-татар, що призвело до підписання невигідного Зборівського миру. Тут, у Збаражі під час тих подій загинув і козацький полковник Морозовецький, відомий у народі як Морозенко. Не одна пісня, складена про цього мужнього воїна, дійшла до наших часів, а вулиця, на якій стоїть замок, названа його іменем.
Зараз замок відреставровано, і у приміщеннях знаходиться музейна експозиція, яку ми оглянемо під час нашої подорожі. Із замкової гори відкривається панорама Збаража із численними шпилями церков і костелів.

Екскурсія по вечірньому місту Тернопіль
Наступним пунктом нашої подорожі буде «файне місто Тернопіль».
Головною пам’яткою Тернополя є став – ровесник самого міста. Після його заснування у 1540 році граф Ян Тарновський вирішив збудувати тут фортецю для захисту підступів до польських земель від турків і татар. Для кращого укріплення фортеці на річці Серет було споруджено дамбу, яка і утворила цю мальовничу водойму. Саму ж фортецю сьогодні годі впізнати – після численних набігів – їх за наступні сто років було аж 14! – замок стояв у руїні, поки граф Феліціян Коритовський не перебудував його у палац. Дві світові війни довершили свою справу, і зараз тернопільська фортеця має вигляд скромної будівлі, яка, однак, пам’ятає давні героїчні часи.
Серед інших пам’яток варто згадати розташовану над ставом оборонну церкву Воздвиження Святого Хреста, споруджену в часи заснування міста на місці давньоруського храму, церкву Різдва Христового, і колишній домініканський костел, триярусні шпилі якого здіймаються над дахами центру міста.

Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год.  Проживання
:
готель «Калина» у м. Кременець, комфортні 2-х, 3-х, 4-х місні номери зі зручностями у номері.

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • Луцький замок: загальний, пенсійний – 20 грн, студентський, учнівський – 10 грн;
 • Підземна церква Івана Богослова: загальний, пенсійний – 20 грн, студентський, учнівський – 10 грн;
 • Дубненський замок: загальний, пенсійний – 10 грн, студентський, учнівський – 6 грн;
 • Тараканівський форт: дорослий – 20 грн;
 • Тунель кохання: загальний –5грн;
 • Дегустація медівки: загальний – 30 грн (бальзам 30°, два види медівки 11°-12°, Рівненська цукерка);
 • Кременецький замок: загальний – 15 грн, студенти – 8 грн, діти – 5 грн;
 • Вишнівецький палац: загальний, пенсіонери – 30 грн, студенти – 25 грн, учні – 15 грн;
 • замок у Збаражі: загальний, пенсіонери -– 40 грн, студенти – 18 грн, учні – 15 грн.

 

Харчування:

 • Сніданок в Нд - можна поснідати вдома або перекусити під час стоянок автобуса.
 • Обід в Нд - відбудеться в кафе «Під годинником» (м. Луцьк). Кожен приватно обирає собі страви і розраховується за них на місці.
 • Вечеря в Нд - відбудеться в ресторані готелю. Вартість 90 грн.
 • Сніданок в Пн - відбудеться в ресторані готелю. Вартість 75 грн.
 • Обід в Пн - відбудеться в кафе «Гостинна піч» (с. Тараканів). Вартість 100 грн.
 • Сніданок у Вт - відбудеться в ресторані готелю. Вартість 75 грн.
 • Обід у Вт – відбудеться в ресторані «Старий Парк» (смт. Вишнівець). Вартість 100 грн.

 

Знижки для дітей:

 • Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
 • Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, з окремим місцем в автобусі, без окремого місця при проживанні, знижка від загальної вартості туру - 650 грн;
 • Дітям до 3 років, при супроводі 2-х дорослих, без окремого місця в автобусі, з окремим місцем при проживанні, знижка від загальної вартості туру - 850 грн;
 • Дітям від 3 до 12 років, знижка від загальної вартості туру - 350 грн.


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


Залишити відгук

0 Коментарів