Підкарпатське SPA

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Великий Любінь (екскурсія до палацу Бруницьких-Яблоновських)
 — Кульчиці (дегустація кави Юрія Франца Кульчицького) — Самбір (екскурсія містом та огляд мощей святого Валентина, обід) — Хирів (відпочинок у SPA-комплексі) — Львів (повернення орієнтовно о 23:00 год.).

Вартість туру

345 грн.

Період туру

27.01.2018

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу,

  • екскурсійний супровід по дорозі та на екскурсійних об’єктах, 

  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

  • харчування,

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти,

  • відпочинок у SPA комплексі.

План подорожі

 
Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.


Приїзд в Великий Любінь
Наша перша зупинка – Любінь Великий, селище з давньою курортною славою. Місцеві сірководневі джерела відомі щонайменше з XVI ст., тож не дивно, що магнати і шляхтичі з околиць хотіли заволодіти цим ласим шматком.

Довгий час селище було великопанським маєтком. Про це свідчить і чудовий палац, у який ми завітаємо із екскурсією, а також старовинний парк, розбитий ще у XVII ст. Любінь неодноразово переходив від одних власників до інших – Вільчеки, Гуменецькі, Яблоновські, Бруницькі. Ніхто достеменно не знає, коли був споруджений палац. Останньою перебудовою він завдячує Костянтину Бруннеру – меткому підприємцю, що розбагатів на бориславській нафті і купив собі баронський титул, прийнявши католицизм і змінивши прізвище на Бруницький. Бруницький ще у середині ХІХ ст. почав розвивати місцевий курорт, який згодом у міжвоєнні роки приймав до 2000 пацієнтів. Останнім власником – до радянської націоналізації – був його син Адольф, який надав палацу необарокових рис.
Під час екскурсії ми послухаємо історії власників палацу. З них найцікавішою, безумовно, є історія кохання Софії Яблоновської і Олександра Фредро. Чим їхня історія була унікальною, і чому Софію Яблоновську називали «дружиною двох графів» - дізнаєтеся під час екскурсії.

Дегустація кави в Кульчицях
Далі прямуємо до села Кульчиці. Це село – давня власність українського шляхетського роду Кульчицьких – дало нам аж трьох запорізьких гетьманів і легендарного оборонця Відня.
Із трьох гетьманів-уродженців Кульчиць найбільш видатним є Петро Сагайдачний, герой битви під Хотином проти турків. Під час екскурсії ми оглянемо музей, присвячений гетьману, і почуємо про його подвиги і непересічний життєвий шлях. Також ми завітаємо на каву до самого Юрія Кульчицького. Юрій Кульчицький відкрив одну із перших в Європі кав’ярень, отримавши від влади Відня в дарунок трофейні мішки з кавовими зернами. Дарунок був подякою за допомогу під час оборони Відня від турків 1683 року. Що саме він зробив, і як йому це вдалося – дізнаєтеся під час екскурсії. Варто лише згадати, що саме Кульчицький став згодом автором відомого рецепту кави по-віденськи – з цукром і вершками. В кав’ярні, присвяченій нашому героїчному землякові Ви зможете спробувати таку ж каву, якою Кульчицький свого часу частував віденців, започатковуючи таку важливу пізніше для Європи культуру кав’ярень.

Екскурсія м. Самбір
Наступна наша зупинка – місто Самбір. Це давнє місто, яке існувало ще за княжих часів і до сьогодні зберегло багато пам’яток, що створюють неповторну атмосферу європейського міста часів Ренесансу.
У Самборі нас чекає екскурсія, під час якої ми побачимо найважливіші пам’ятки: ратушу, побудова якої датується ще XVII ст., хоч і з численними перебудовами, костел 1568 р., монастир бернардинів XVII ст., інші сакральні споруди та ансамбль площі Ринок. Та мабуть найважливішою пам’яткою в Самборі є церква Різдва Пресвятої Богородиці (XVIII ст.), де зберігається чудотворна ікона і мощі св. Валентина. Так, саме того св. Валентина, який є покровителем всіх закоханих, і на честь якого існує свято 14 лютого. Тож можете попрохати у нього допомоги, якщо у Вас негаразди в особистому житті, або заступництва, якщо у Вас усе добре – щоб Ваше щастя ніколи не переривалося незгодами.
Був у Самборі також і замок, від якого залишилися лише руїни. З дочкою одного із власників замку пов’язана вельми цікава історія кохання. Свого часу Самбірським старостою був Єжи Мнішек. Саме він прийняв тут у себе майбутнього Лжедмитрія І і допоміг йому організувати похід на Москву. І саме тут Лжедмитрій зустрів його дочку Марину, і згодом зробив її московською царицею, хоч і ненадовго. Більше про цю неймовірну авантюру Ви дізнаєтеся під час екскурсії.

Відпочинок у SPA-комплексі
Запрошуємо Вас порелаксувати у  SPA-комплексі готелю «LAYAR PALACE». На території SPA-центру площею 2000 м2 знаходиться: басейн з водою Мертвого моря; спортивний басейн під накриттям 25 м х 4 доріжки з випливом на вулицю; зовнішнє джакузі; Aqua-бар.
Також просимо Вас з
авітати до світу лазень та саун Layar Palace! Зніміть напруження, відновіть енергетичний баланс та гармонію тіла і душі... Сауни фінська і римська, наповнені ароматами трав та милозвучною мелодією relax, подарують Вам хвилини блаженного спокою та умиротворення. Допоможе покращити загальний стан організму та зміцнити імунітет баня російська та соляний грот.

Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год. 

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
 телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів