Шарм львівських двориків

Відвідайте двір Вірменського собору, Італійське подвір'я, пасажі Андреоллі та Міколяша, подвір'я палацу Потоцьких та інші!

Вартість туру

95 грн.

Період туру

планується

Тривалість туру

2 години

У вартість туру входить

  •  екскурсійний супровід 

Додатково оплачується

  •  вхідні квитки


Двір Вірменського собору
Двір вимощений надгробними плитами, деякі з яких вмонтовані у стіни. Найстарішим плитам близько 600 років. Тут зберігся старовинний вірменський цвинтар – надгробні плити були перенесені з інших вірменських храмів. А якщо зайти у двір собору з вулиці Краківської, то можна побачити надгробні плити XVI − XVII століть, на яких добре збереглися різні написи.

Італійське подвір’я
Внутрішній дворик будинку грецького купця Корнякта. Це одна з найвизначніших пам’яток ренесансної архітектури XVI століття. У подвір’ї зберігається дзвін, відлитий у Львові у 1586 р., рештки «стовпа ганьби», встановленого у Львові на площі Ринок наприкінці XVI століття та реконструкція «стовпа», виконана у 1973 році, скульптура лева – символу давнього Львова. Сьогодні тут проводяться концерти камерної музики, знімаються фільми.

Подвір’я палацу Потоцьких
Справжньою окрасою вулиці Коперника у Львові є палац Потоцьких. Проте й ділянка навколо палацу є не менш цікавою. Щорічно тут відбуваються різноманітні концерти, конференції, презентації. Особливо відомими подіями є щорічний Фестиваль шоколаду у Львові, фестиваль ретро-автомобілів «Гран прі Леополіс» та книжковий ярмарок «Форум видавців».
З тильної сторони палацу знаходиться парк мініатюр. Він знайомить із замками та оборонними спорудами давньої України. Особливістю об’єкту є те, що тут Ви побачите не ті пам’ятки Львова, які всім відомі і які можна відвідати, а ті, які вже є втраченими. В тому числі тут можна побачити, як виглядав вже зниклий львівський Високий Замок.

Пасаж Андреоллі
Найстаріший з пасажів Львова – кам’яниця XVIII століття, збудована в стилі ампір. У 1808 році італієць зі Швейцарії Домінік Андреоллі відкрив тут цукерню. А чи знали Ви, що справжню славу фірмі приніс не сам шоколад, а його обгортка? Чим вона така особлива? Відповідь отримаєте під час пішохідної екскурсії містом.

Пасаж Миколяша
Наскрізний перехід, що існував у Львові між вулицями Коперника та Вороного з торговою галереєю, накритою заскленою мережчатою металевою конструкцією. У 1939 році внаслідок бомбардування Львова літаками пасаж був знищений. Що тут тепер? Відвідавши екскурсію «Шарм Львівських двориків», зможете особисто побачити, як з часом змінився пасаж.


Початок екскурсії о 13:00 год.
Місце зустрічі повідомляється після запису.

Вартість вхідних квитків:

  • Італійський дворик: загальний – 10 грн., студентський та дитячий – 5 грн.

 

Знижка дітям до 12 років (включно) від загальної вартості екскурсії — 20 грн./особа.

Залишити відгук

0 Коментарів