Сім чудес Львова

У Львові немає об’єктів, які входять у список Семи чудес України. Але для нас, українців, Львів – це одне велике диво.
За кількістю пам’яток і об’єктів архітектури Львів тримає першість в Україні. Але з цілої сотні таких об’єктів, ми з колегами-екскурсоводами обрали сім найкрасивіших. 
Екскурсія відбувається ЩОДНЯ

Вартість туру

80 грн.

Період туру

планується

Тривалість туру

3 години

У вартість туру входить

  • екскурсійний супровід 

Додатково оплачується

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти 

«Сім чудес Львова» –  це екскурсія по Львову, яка включає такі об’єкти як:

Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької * — вважається одним з найкрасивіших в Європі. «Технічне диво» Львова початку ХХ століття, яке було побудовано всього за три роки і вже в 1900 році в ньому відбувся перший спектакль. Ще більш вражаючим фактом є те, що для будівництва театру спеціально змінили природний хід річки Полтви.

Будинок вчених, колишнє шляхетське касино * — будинок з вишуканим інтер’єром. Зараз, як і 100 років тому – місце проведення балів у Львові. «Позував» для фільму «Д’Артаньян і три мушкетери» як апартаменти кардинала Рішельє.

Львівський національний університет імені Івана Франка — один з найдавніших вузів України, заснований ще в 1784 році австрійським імператором. Знаходиться в будинку колишнього Галицького сейму. На фасаді будівлі розташовані алегоричні композиції «Освіта» і «Праця», фігури Правди, Віри, Любові і Справедливості та ін.

Палац Потоцьких * приклад французького барокового класицизму кінця XIX в. На першому поверсі розміщені інтер’єри в стилі короля Луї XVI, прикрашені штучним мармуром i позолотою, ліпниною і дзеркалами. На другому поверсі розміщена експозиція Львівської галереї мистецтв.

Каплиця Боїмів унікальна для Львова і України родинна усипальниця патриціїв Боїмів з Угорщини. Георгій Боїм розбагатів на торгівлі і, отримавши громадянство, будує в 1615 році каплицю. Унікальність каплиці в тому, що вона має неповторну скульптуру Ісуса Христа скорботного в Гефсиманському саду, де він просить Отця, щоб Його обійшли страждання на хресті. До речі, аналогів такої скульптури більше немає ніде в світі.

Костел і монастир бернардинів унікальна пам’ятка, що гармонійно поєднала у собі три зовсім різні архітектурні стилі: ренесанс, маньєризм та бароко. Фасад костелу св. Андрія прикрашено 20-ма скульптурами, а інтер’єр вражає численними різьбленими вівтарями та розписами XVIII ст. Цікавим є також те, що територія монастиря виходила за межі міських мурів, таким чином монастирський комплекс має свої власні фортифікаційні укріплення.

Італійський дворик чудовий приклад архітектури Ренесансу, що  зберігся до наших днів, розташований у Палаці Корнякта на площі Ринок. 

* Об’єкти можуть бути закритими під проведення приватних заходів. В такому випадку ми залишаємо за собою право замінити об’єкти на власний розсуд без зменшення об’єму самої екскурсії.


Початок щодня о 15:00 год.
Місце збору повідомляється після запису.

 

Вартість вхідних квитків:

  • Каплиця Боїмів: загальний – 30 грн.,  діти і пенсіонери – 15 грн.;
  • Будинок вчених: загальний – 30 грн., учні –15 грн.;  
  • Оперний театр: загальний – 80 грн., учні – 40 грн.;
  • Палац Потоцьких: загальний – 70 грн., студенти – 30 грн., діти і пенсіонери – 15 грн.;
  • Італійський дворик: загальний – 10 грн., учні –5 грн.

 

Залишити відгук

0 Коментарів