У Львові немає об’єктів, які входять у список Семи чудес України. Але для нас, українців, Львів – це одне велике диво.
За кількістю пам’яток і об’єктів архітектури Львів тримає першість в Україні. Але з цілої сотні таких об’єктів, ми з колегами-екскурсоводами обрали сім найкрасивіших.
Екскурсія відбувається ЩОДНЯ
80 грн.
планується
3 години
екскурсійний супровід
вхідні квитки в туристичні об’єкти
«Сім чудес Львова» – це екскурсія по Львову, яка включає такі об’єкти як:
Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької * — вважається одним з найкрасивіших в Європі. «Технічне диво» Львова початку ХХ століття, яке було побудовано всього за три роки і вже в 1900 році в ньому відбувся перший спектакль. Ще більш вражаючим фактом є те, що для будівництва театру спеціально змінили природний хід річки Полтви.
Будинок вчених, колишнє шляхетське касино * — будинок з вишуканим інтер’єром. Зараз, як і 100 років тому – місце проведення балів у Львові. «Позував» для фільму «Д’Артаньян і три мушкетери» як апартаменти кардинала Рішельє.
Львівський національний університет імені Івана Франка — один з найдавніших вузів України, заснований ще в 1784 році австрійським імператором. Знаходиться в будинку колишнього Галицького сейму. На фасаді будівлі розташовані алегоричні композиції «Освіта» і «Праця», фігури Правди, Віри, Любові і Справедливості та ін.
Палац Потоцьких * — приклад французького барокового класицизму кінця XIX в. На першому поверсі розміщені інтер’єри в стилі короля Луї XVI, прикрашені штучним мармуром i позолотою, ліпниною і дзеркалами. На другому поверсі розміщена експозиція Львівської галереї мистецтв.
Каплиця Боїмів — унікальна для Львова і України родинна усипальниця патриціїв Боїмів з Угорщини. Георгій Боїм розбагатів на торгівлі і, отримавши громадянство, будує в 1615 році каплицю. Унікальність каплиці в тому, що вона має неповторну скульптуру Ісуса Христа скорботного в Гефсиманському саду, де він просить Отця, щоб Його обійшли страждання на хресті. До речі, аналогів такої скульптури більше немає ніде в світі.
Костел і монастир бернардинів — унікальна пам’ятка, що гармонійно поєднала у собі три зовсім різні архітектурні стилі: ренесанс, маньєризм та бароко. Фасад костелу св. Андрія прикрашено 20-ма скульптурами, а інтер’єр вражає численними різьбленими вівтарями та розписами XVIII ст. Цікавим є також те, що територія монастиря виходила за межі міських мурів, таким чином монастирський комплекс має свої власні фортифікаційні укріплення.
Італійський дворик — чудовий приклад архітектури Ренесансу, що зберігся до наших днів, розташований у Палаці Корнякта на площі Ринок.
* Об’єкти можуть бути закритими під проведення приватних заходів. В такому випадку ми залишаємо за собою право замінити об’єкти на власний розсуд без зменшення об’єму самої екскурсії.
Початок щодня о 15:00 год.
Місце збору повідомляється після запису.
Вартість вхідних квитків:
0 Коментарів