Скарбниці Волині

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Луцьк (екскурсія замком Любарта, екскурсія підземеллями костелу Петра і Павла, обід, екскурсія містом,  дегустація медівки, поселення, вільний час). 

2 день: Луцьк (сніданок, екскурсія музеєм Волинської ікони) — Клевань (прогулянка Тунелем кохання) — Дубно (обід, екскурсія замком) — Тараканів (екскурсія по форту) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:30 год.).

Вартість туру

1145 грн.

Період туру

30.03.2019 - 31.03.2019

Тривалість туру

2 дні / 1 ніч

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • проживання в готелі (1 ніч), 

 • екскурсійний супровід по дорозі та на екскурсійних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Розпочинаємо подорож. Попереду нас чекають цікаві історії, незабутні краєвиди і мистецькі пам’ятки. Наш автобус виїжджає зі Львова у напрямку до незабутніх вражень.


Приїзд в Луцьк о 10:30 год.
Прямуємо до Луцька. Найважливішою пам’яткою столиці Волині є давня фортеця – замок Любарта. Називають його так за ім’ям литовського князя Дмитра Любарта Гедиміновича, який і почав тут спорудження кам’яної фортеці у XIV ст. Замок перебудовувався тривалий час, і будівництво завершилось лише у XVI ст., коли В’їзна вежа замку, нинішня візитівка міста, отримала своє зубчасте завершення. Бачили ці стіни і один із перших європейських «самітів» - у 1429 році тут зібралися правителі зі всієї Європи, а також московський князь і навіть візантійський імператор. Обговорювали об’єднання православної та католицької церков та формування коаліції проти Османської імперії. Зараз замок – один із найкраще збережених в Україні. Крім самих мурів тут можна оглянути кілька музеїв, особливо цікавим є музей дзвонів.

Окрім Верхнього замку був ще і Нижній, або Окольний замок. Зараз від нього збереглась одна вежа і фрагмент муру. Було тут завжди і багато храмів. Найбільше уваги привертає колишній костел св. Петра і Павла отців єзуїтів. Поряд із ним – дім, що належав колись родині Лесі Українки. Є тут і пам’ятник письменниці. Також в місті є кілька музеїв, дві старі православні церкви, кілька будівель колишніх католицьких костелів та монастирів. Цікавими пам’ятками багатокультурності міста є лютеранська кірха і оборонна синагога, яку іноді називають «маленьким замком».
Зараз Луцьк – тихе містечко над річкою Стир. Але могутні стіни фортеці як казкові велети вивищуються над містом і нагадують нам про героїчні минулі епохи.

Другий день


Виїзд з готелю о 09:00 год.
Прокидаємося, снідаємо, виселяємось з готелю і починаємо другий день подорожі.

Прогулянка Тунелем кохання
Між двома маловідомими селищами Рівненської області – Клевань та Оржів – заховалося справжнє чудо природи. Це знаменитий «Тунель кохання»: 4 км колії, прихованої у тунелі, утвореному деревами.
З тунелем пов’язано безліч романтичних легенд, що і не дивно, адже враження таке, ніби опиняєшся в казці. Краса тунелю відома далеко за межами України – японський режисер Акійоші Імадзакі навіть зняв тут повнометражну романтичну драму «Клевань: Тунель кохання». Ми даємо Вам можливість побачити цей шедевр, створений самою природою, на власні очі і загадати бажання. Кажуть, якщо загадати тут бажання про щасливе кохання, воно обов’язково збудеться.

Екскурсія замком в Дубно
Під час подорожі ми відвідаємо одну із наймогутніших фортець України – замок у місті Дубно на березі річки Іква. Ця земля довгий час належала князям Острозьким, яких називали тоді господарями Волині. Саме їх династія почала розбудовувати фортифікації на місці давньоруського городища, спочатку дерев’яні, пізніше – кам’яні.
Фортеця була справді неприступною – за всю історію замок в Дубно жодного разу не здобули вороги! Не вдалося це ні татарам, ні російським військам Шеремєтьєва, ні навіть козакам Кривоноса, які зруйнували чимало фортець на своєму шляху. Пізніше, у XVIII ст. більшість замків перебудовують у палаци. Не обійшла ця доля і замок у Дубно, де спорудили для себе палац князі Любомирські. Тут відбувалися знамениті «контракти», куди кожного року з’їжджалося людей в кілька разів більше, ніж було населення у містечку.
Замок у Дубно надихав багатьох видатних письменників. Бували тут і Григорій Сковорода, і Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко та багато інших. Та увіковічити фортецю вдалось автору, який ніколи тут не бував: саме Дубенський замок є героєм фінальних подій роману Гоголя «Тарас Бульба». Не оминули замок і власні, місцеві легенди, зокрема розповідь про племінницю князя Острозького Беату, що в день свого весілля поцілила з гармати намет татарського хана, який прийшов здобувати фортецю. Її ім’я носить одна із веж замку.
Під час подорожі на Волинь безумовно необхідно відвідати цю легендарну твердиню.

Екскурсія Тараканівським фортом
Останній пункт нашої подорожі – Тараканівський форт. Могутній оборонний комплекс кінця ХІХ ст., споруджений для захисту кордонів Російської імперії, вражає навіть у нинішньому порослому «джунглями» стані.
Тараканівський форт – цікавий приклад оборонних споруд в епоху, коли традиційні укріплення вже втратили своє значення. Форт був споруджений у 1890 році за останнім словом техніки – із використанням таких новинок, як бетон або герметичні чавунні двері. Величезний комплекс був прихований рукотворним пагорбом. Всередині безліч таємних ходів і лазів! В форті передбачалося повне забезпеченням необхідним на випадок оборони – були тут і лазня, і хлібопекарня, і пральня. Був тут і традиційний гарнізонний храм. Та використати споруду за призначенням під час Першої світової так і не вдалося. Врешті найбільшої шкоди фортеці нанесли самі ж російські війська, коли поверталися на ці позиції під час Брусиловського прориву.
Були потім плани переобладнати форт під більш мирні цілі, та вони так і не були реалізовані, тож велетень огорнувся ще більш таємничим ореолом, зарісши деревами, і тепер манить туристів своїми загадковими лабіринтами.

Повернення до Львова орієнтовно о 22:30 год. 

* вказані години можуть коливатися на 20-30 хвилин в ту чи іншу сторони в залежності від погоди та стану доріг.Вартість вхідних квитків:

 • Луцький замок Любарта: загальний – 20 грн., учнівський та студентський – 10 грн.;
 • підземелля костелу Петра і Павла: загальний – 25 грн., студентський – 15 грн., пільгові категорії громадян - безкоштовно;
 • Тунель кохання: загальний – 5 грн.;
 • Дубненський замок: загальний – 10 грн., учнівський та студентський – 6 грн.;
 • Тараканівський форт: загальний – 15 грн.

 

 Харчування:

 • Обід І дня відбудеться у ресторані м. Луцьк. Меню уточнюється. Орієнтовна вартість 80 грн.
 • Вечеря І дня організовується туристами самостійно під час вільного часу в м. Луцьк.
 • Сніданок ІІ дня відбудеться у ресторані готелю м. Луцьк. Меню уточнюється. Орієнтовна вартість 65 грн.
 • Обід ІІ дня відбудеться у ресторані м. Дубно. Пропоноване меню: салат овочевий, борщ з пампушками, свинна відбивна з картоплею, хліб, млинці, чай. Вартість 75 грн.


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
 телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)
Залишити відгук

0 Коментарів