Софіївка, Шевченкове та Вінницький фонтан

Маршрут подорожі:
1 день (п’ятниця): Львів
(виїзд о 19:30 год.) — нічний переїзд в комфортабельному автобусі до Моринців.
2 день (субота): Моринці-Шевченкове (сніданок, огляд Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка» в селах Тарасового дитинства) — Умань (екскурсія Національним дендропарком «Софіївка» та обід) — Вінниця (огляд світломузичного фонтану «Рошен», поселення в готель).
3 день (неділя): Вінниця (сніданок, виїзд о 09:00 год.; круїз на катері по Південному Бузі, огляд музею та усипальні М.І. Пирогова) — Меджибіж (екскурсія по фортеці та обід) — Львів (повернення орієнтовно о 23:00 год.).

Вартість туру

1395 грн.

Період туру

11.10.2019 - 13.10.2019

Тривалість туру

2 дні / 2 ночі

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • проживання в готелі (1 ніч) зі сніданком,

 • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування (крім сніданку в 3 день),

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

 

План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 19:30 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.

Другий день


Огляд Національного заповідника «Батьківщина Тараса Шевченка
»
Село Моринці відоме тим, що саме тут народився відомий український поет, письменник, художник та громадський діяч – Тарас Шевченко. На даний час у селі можна оглянути хату Якима Бойка - діда Тараса Шевченка. А також Моринці зачаровують красою своєї природи, так милозвучно оспіваною у творах Великого Кобзаря.
Албуваємо також у Шевченкове – колишній Керелівка, в якій пройшли дитячі роки Шевченка. На даний час тут, на колишньому подвір’ї Тарасової хати, розташовано літературно-меморіальний музей. Поруч з музеєм, на схилі яру збереглася могила матері поета - Катерини.

Екскурсія Національним дендропарком «Софіївка»
У нашій екскурсійній програмі відвідини одного з семи чудес України – легендарного парку Софіївка в Умані. Історія парку і жінки, на честь якої його названо, напрочуд романтична і дещо авантюрна.
Біографія графині Софії де Вітт-Потоцької напрочуд нагадує казку про Попелюшку. Народилася дівчинка в бідній грецькій сім’ї, але доля її обдарувала неймовірною вродою. Завдяки цьому вона стає спочатку дружиною сина коменданта Кам’янецької фортеці Юзефа де Вітта, а пізніше – графинею Потоцькою. Увіковічити свою любов граф Станіслав Потоцький вирішує чудовим парком.
Мальовничий парк прикрашають екзотичні дерева, безліч водойм, гроти і скульптури. Різні місцини в парку несуть в собі алюзії на античну міфологію – тут і павільйон Флори, і острів Анти-Цирцеї, і грот Фетіди. Є тут також Долина гігантів, Рожевий павільйон, фонтан Змія... Загалом парк займає 152 га і вартий того, щоб провести тут день чи навіть кілька.
Ми не знаємо, чи любила Софія свого чоловіка, проте можна з упевненістю ствердити, що графові таки вдалося увіковічнити своє кохання до красуні-дружини для майбутніх поколінь. Парк Софіївка ще з ХІХ століття приваблював поетів і художників, і зараз продовжує причаровувати туристів своєю красою та романтичною історією.

Огляд світломузичного фонтану «Рошен»
Пропонуємо відвідати найбільший в Європі плавучий світломузичний фонтан, що встановлений на річці Південний Буг. Його висота 60 м, а ширина — 140 м. Фонтан входить в десятку найбільш видовищних фонтанів світу.

Поселення в готель

Третій день

 
Виїзд з готелю о 09:00 год.
Прокидаємося, снідаємо, виселяємось з готелю і розпочинаємо третій день подорожі.

Круїз на катері по Південному Бузі, огляд музею та усипальні М.І. Пирогова
Справжньою Меккою Вінниці є Національний музей-садиба видатного вченого, геніального хірурга, анатома, педагога і громадського діяча Миколи Івановича Пирогова. До музею належать будинок в якому жив Пирогов, музей-аптека, меморіальний парк та церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло великого
вченого. Майже сім мільйонів людей з 169 країн світу відвідали музей Пирогова. Тепер він чекає на Вас!

Екскурсія по фортеці Меджибіж
Місто на злитті річок Південний Буг і Бужок відоме по свій Україні завдяки своїй фантастичній фортеці (XVI-XIX ст.), мальовничі вежі та оборонні стіни якої видно зі всіх усюд. Вражають і розміри замку, його площа становить 4 га, а довжини стін від 85 до 130 метрів. В середині фортеці збереглися руїни палацу Сенявських та костелу (1586р.).
Місто є великим паломницьким центром хасидів, адже саме тут жив і помер засновник хасидизму Баал Шем Тов (БеШТ).

Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год. 


Проживання відбувається в готелі у місті Вінниця. 2-х, 3-х, 4-х місні номери з вигодами номері.

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • музей Тараса Шевченка в с. Моринці: загальний – 50 грн., студенти і учні – 25 грн.;
 • Літературно-меморіальний музей Тараса Шевченка в с. Шевченкове: загальний – 50 грн., студенти і учні – 25 грн.;
 • дендропарк «Софіївка» в Умані: дорослі та студенти – 120 грн., пенсіонери – 50 грн., діти шкільного віку – 70 грн., , діти віком до 6 років – безкоштовно;
 • круїз на кораблі по Південному Бузі: дорослі – 70 грн., діти віком від 6 до 10 років – 40 грн., діти віком до 5 років – безкоштовно;
 • Національний музей-садиба М.І. Пирогова у Вінниці: дорослі – 140 грн. за 3 музеї (гол. корпус – 70 грн., музей-аптека – 30 грн., церква-успальня – 40 грн.), учні та студенти – 70 грн. за 3 музеї (гол. корпус – 35 грн., музей-аптека – 15 грн. , церква-успальня – 20 грн.), дошкільнята і учасники АТО – безкоштовно;
 • Меджибіжська фортеця: дорослі – 30 грн., учні та студенти – 20 грн., діти віком до 6 років та учасники АТО – безкоштовно.

 

Харчування: 

 • Сніданок у 2-й день – відбудеться в ресторані «Тикич» в с. Лисянка. Меню: яєшня з беконом, салат, нарізка, хліб, чай. Вартість: 60 грн.
 • Обід у 2-й день – відбудеться в с. Краснопілка. Меню: борщ, картопляне пюре, котлета по домашньому, салат овочевий, хліб, узвар. Вартість: 100 грн.
 • Вечеря у 2-й день – відбувається в закладах харчування у м. Вінниця самостійно.
 • Сніданок у 3-й день – відбувається в кафе в готелі «Вінниця». Меню: млинці з сиром та сметаною, гарячий бутерброд, чай-кава. Вартість включена в ціну туру.
 • Обід в 3-й день – відбувається в с. Меджибіж в кафе «Водолій». Меню: суп з фрикадельками, картопляне пюре, відбивна куряча, салат зі свіжої капусти, хліб, компот. Вартість: 70 грн.
 • Вечеря у 3-й день – відбувається в с. Озерна в кафе «Слава» самостійно. 

 

Знижки для дітей:

 • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
 • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 100 грн./особа.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів