Тараканів, Дубно і тунель кохання

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Тараканів (огляд форту та обід) — Дубно (екскурсія по замку) — Клевань (фотографування в тунелі кохання)
Львів (приїзд орієнтовно о 22:30 год.).

Вартість туру

445 грн.

Період туру

12.10.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

 

План подорожі


Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.

Огляд Тараканівського форту

Перший пункт нашої подорожі – Тараканівський форт. Могутній оборонний комплекс кінця ХІХ ст., споруджений для захисту кордонів Російської імперії, вражає навіть у нинішньому порослому «джунглями» стані.
Тараканівський форт – цікавий приклад оборонних споруд в епоху, коли традиційні укріплення вже втратили своє значення. Форт був споруджений у 1890 році за останнім словом техніки – із використанням таких новинок, як бетон або герметичні чавунні двері. Величезний комплекс був прихований рукотворним пагорбом. Всередині безліч таємних ходів і лазів! В форті передбачалося повне забезпеченням необхідним на випадок оборони – були тут і лазня, і хлібопекарня, і пральня. Був тут і традиційний гарнізонний храм. Та використати споруду за призначенням під час Першої світової так і не вдалося. Врешті найбільшої шкоди фортеці нанесли самі ж російські війська, коли поверталися на ці позиції під час Брусиловського прориву.
Були потім плани переобладнати форт під більш мирні цілі, та вони так і не були реалізовані, тож велетень огорнувся ще більш таємничим ореолом, зарісши деревами, і тепер манить туристів своїми загадковими лабіринтами.

Екскурсія замком в Дубно
Під час подорожі ми відвідаємо одну із наймогутніших фортець України – замок у місті Дубно на березі річки Іква. Ця земля довгий час належала князям Острозьким, яких називали тоді господарями Волині. Саме їх династія почала розбудовувати фортифікації на місці давньоруського городища, спочатку дерев’яні, пізніше – кам’яні.
Фортеця була справді неприступною – за всю історію замок в Дубно жодного разу не здобули вороги! Не вдалося це ні татарам, ні російським військам Шеремєтьєва, ні навіть козакам Кривоноса, які зруйнували чимало фортець на своєму шляху. Пізніше, у XVIII ст. більшість замків перебудовують у палаци. Не обійшла ця доля і замок у Дубно, де спорудили для себе палац князі Любомирські. Тут відбувалися знамениті «контракти», куди кожного року з’їжджалося людей в кілька разів більше, ніж було населення у містечку.
Замок у Дубно надихав багатьох видатних письменників. Бували тут і Григорій Сковорода, і Тарас Шевченко, Леся Українка, Іван Франко та багато інших. Та увіковічити фортецю вдалось автору, який ніколи тут не бував: саме Дубенський замок є героєм фінальних подій роману Гоголя «Тарас Бульба». Не оминули замок і власні, місцеві легенди, зокрема розповідь про племінницю князя Острозького Беату, що в день свого весілля поцілила з гармати намет татарського хана, який прийшов здобувати фортецю. Її ім’я носить одна із веж замку.

Фотографування в Тунелі кохання
Між двома маловідомими селищами Рівненської області – Клевань та Оржів – заховалося справжнє чудо природи. Це знаменитий «Тунель кохання»: 4 км колії, прихованої у тунелі, утвореному деревами.
З тунелем пов’язано безліч романтичних легенд, що і не дивно, адже враження таке, ніби опиняєшся в казці. Краса тунелю відома далеко за межами України – японський режисер Акійоші Імадзакі навіть зняв тут повнометражну романтичну драму «Клевань: Тунель кохання». Ми даємо Вам можливість побачити цей шедевр, створений самою природою, на власні очі і загадати бажання. Кажуть, якщо загадати тут бажання про щасливе кохання, воно обов’язково збудеться.


Повернення до Львова орієнтовно о 22:30 год. 
 Вартість вхідних квитків:

 • Тунель кохання:  загальний, пенсійний – 5 грн., діти до 12 років – безкоштовно;
 • Тараканівський форт: загальний, пенсійний, учнівський – 20 грн.;
 • Дубненський замок: загальний, пенсійний – 10 грн., студентський, учнівський – 6 грн.

 

Харчування: відбувається у с. Тараканів, кафе «Гостинна піч». Меню: салат домашній (капуста, огірки, помідори), борщ червоний, картопля печена дольками, куряча відбивна, хліб, чай. Вартість 85 грн.

 

Побажання:

 • Радимо бути взутими у зручне взуття, мати з собою ліхтарики, адже ми їдемо у справжній форт зі всіма його цікавинками.

 

Знижки для дітей:

 • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі - безкоштовно;
 • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів