Тінь Прип'яті

Маршрут подорожі:
1 день (п'ятниця): Львів
(виїзд о 23:30 год.) — нічний переїзд (зупинки кожні 3 години; перегляд фільмів про Чорнобиль)
2 день (субота): сніданок о 07:00 год. — контрольно-пропускний пункт «Дитятки» на межі 30-км зони (паспортний контроль та інструктаж з техніки безпеки) — екскурсія по зоні відчуження (Прип'ять, Чорнобильська АЕС, секретний об'єкт Чорнобиль-2, місто Чорнобиль) — дозиметричний контроль — переїзд до Львова.
3 день (неділя): Львів (повернення орієнтовно о 03:00 год.).

Вартість туру

2360 грн.

Період туру

21.09.2019

Тривалість туру

1 день / 2 ночі

У вартість туру входить

 • проїзд зручним автобусом,

 • організаційний збір на в'їзд в Чорнобильську зону,

 • екскурсійний супровід у Зоні відчуження,

 • страхівка на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування.

Вартість туру – 2360 грн. з особи.

ЗНИЖКИ для груп:

 • від 5 осіб вартість - 2260 грн. з особи;
 • від 10 осіб вартість - 2160 грн. з особи.


Подорож у паралельну реальність, де навіки зупинився час! 
Найближчий виїзд зі Львова 21 вересня (запис до 17 вересня), також можна приєднатись з Рівного, Луцька, Тернополя та Івано-Франківська.


У програмі подорожі:

 • міста-привиди Прип'ять та Чорнобиль;
 • оглядовий майданчик ЧАЕС та новий об'єкт укриття;
 • секретний радянський радарний комплекс «ДУГА» (руский дятел);
 • соми - гіганти;
 • багато інших цікавих місць, які вартує побачити.


Календар виїздів:

 • 21 вересня (запис до 17 вересня);
 • 05 жовтня (запис до 30 вересня);
 • 19 жовтня (запис до 14 жовтня);
 • 02 листопада (запис до 28 жовтня);
 • 16 листопада (запис до 11 листопада).


Увага!
Ми потрапляємо на територію Чорнобильської зони відчуження офіційно 
згідно перепустки, яка виготовляється до 10-ти робочих днів, тому зареєструватись на обрану Вами дату слід до вказаного терміну. До участі у турі допускаються тільки особи старші 18-ти років. Подорож включає найцікавіші екскурсійні об'єкти зони відчуження та є абсолютно безпечною.


План подорожі

Перший день


23:00 год. – з
бір біля ТЦ «Вам», вул. Наукова, 35а (ніч з п'ятниці на суботу).

23:30 год– в
иїзд зі Львова.

Нічний переїзд. Зупинки кожні 3 години. Перегляд фільмів про Чорнобиль.

Другий день


07:00 год
– сніданок.

09:30 год– п
роїзд через контрольно-пропускний пункт «Дитятки» на межі 30-км зони (паспортний контроль та інструктаж з техніки безпеки).

10:00 - 16:00 год– е
кскурсія по зоні відчуження, де Ви побачите:

 • Прип'ять, покинута жителями більше 30 років тому, тут навіки застигли «чортове колесо», дитячий садок і школа, міський басейн р. Прип'ять, стадіон, кінотеатр «Прометей», пристань з затопленим причалом, готель «Полісся», де був спостережний пункт коректування вертолітних операцій над руїною 4-го реактора, лікарня, яка прийняла перших постраждалих від аварії та її ліквідації;
 • Чорнобильська АЕС: меморіал біля адміністративного корпусу, Саркофаг - оглядовий майданчик, об'їзд навколо території ЧАЕС, годування сомів;
 • секретний об'єкт Чорнобиль-2 гігантські антени радара «ДУГА-1», секретне містечко Чорнобиль-2, що забезпечувало працездатність антен загоризонтного стеження за запуском балістичних ракет;
 • місто Чорнобиль: пішохідна прогулянка; огляд міста і виставки техніки і роботів, які брали участь у ліквідації аварії, меморіальний комплекс «Зірка Полин».


17:00 год
 в
иїзд з Чорнобиля (дозиметричний контроль).

Переїзд до Львова.

Третій день


03:00 год
. – о
рієнтовний час повернення у Львів (ніч з суботи на неділю).


Організаційна інформація


Транспорт
Перевезення здійснюється в зручних автобусах (18-50 місць). Розподіл місць відбувається в порядку бронювання.

Вік учасників
До участі у подорожі допускаються виключно особи старші 18-ти років. Нотаріально завірена згода батьків, чи участь у подорожі самих батьків ситуації не змінює.

Попереднє бронювання
Увага! Ми потрапляємо на територію Чорнобильської зони відчуження офіційно, згідно перепустки, яка виготовляється до 5-ти робочих днів, тому зареєструватись на обрану Вами дату слід за 10 робочих днів до виїзду!

Зміни в програмі
Організатори можуть коригувати програму через несприятливі погодні умови, розпорядження адміністрації Зони відчуження та інші обставин, що можуть викликати незручності для туристів.

Інфолист
Після бронювання ми надсилаємо інформаційне повідомлення (на електронну пошту, viber, або у телефонному режимі) про всі організаційні моменти, зустріч туристів, місце виїзду групи, рекомендації стосовно одягу та іншу інформацію, що стосуються туру.


Міфи та правда про Чорнобиль

Відповіді на поширені питання про Зону відчуження

 1. Чи безпечно перебувати в Чорнобилі?
  Якщо дотримуватися правил поведінки і слідкувати за вказівками інструктора, то все абсолютно безпечно. Також не потрібно додаткових засобів захисту. За один день повноформатної екскурсії в Чорнобильську зону Вви отримаєте дозу радіаційного опромінення приблизно як за 1 годину польоту в літаку, що в 160 раз меньше, ніж доза, отримана за одну флюорографію, та в 3600 раз менше, ніж за одне дослідження комп'ютерної томографії всього тіла!

 2. Зі скількох років можна відвідувати Зону відчуження?
  За законами України, відвідувати Чорнобильську зону можна тільки з 18 років. Нотаріально завірена згода батьків або їх присутність в поїздці ситуації не змінює.

 3. Які медичні довідки потрібні для екскурсії?
  Для участі в екскурсії не потрібні ніякі медичні довідки. Для реєстрації в турі достатньо паспортних даних та передоплати. Якщо Вам по стану здоров'я дозволено автобусні екскурсії та авіаперельоти, то Ви сміливо можете брати участь у турі.

 4. Який паспорт потрібен на перепустку?
  Для виготовлення перепустки підходять обидва паспорти. Головне, щоб той паспорт, який Ви вказали в заявці, був з Вами при проходженні контрольно-пропускних пунктів Зони.

 5. Чи є радіаційна загроза для одягу, фото- і відеотехніки?
  Техніку, як і будь-які інші речі в Зоні заборонено ставити на землю, щоб не допустити ризику забруднення радіоактивними речовинами. Якщо Ви використовуєте штатив, продумайте захист для ніжок, - наприклад, поліетиленові кульочки, які потім можна буде викинути на дозконтроль, якщо вони будуть забруднені.

  Радіаційно забруднені речі заборонено виводити з Зони. На пункті дозиметричного контролю, через який в обов'язковому порядку неодноразово проходять відвідувачі Зони відчуження, перевіряється одяг і речі туристів. У разі забруднення радіаційними частками речі вимагають дезактивувати (відмити). Якщо не виходить - річ конфіскують. На практиці випадки забруднення фототехніки не зустрічались. Були випадки забруднення взуття особливо активних туристів, але за допомогою щітки і порошку взуття вдавалося відмити і на виході з дозиметричного контролю взуття було чисте.

 6. Як в Зоні з харчуванням?
  У поїздку можна брати свою їжу. Але їсти можна тільки в приміщенні або в автобусі. Так само, в Чорнобилі є службові їдальні, годують смачно і безпечно, - всі продукти завозяться з Києва.

 7. Чи можна потрапити в Зону без супроводжуючого?
  Відповідно до діючих правил відвідування Чорнобильської зони відчуження, знаходження на її території цивільних осіб без супроводу та програми відвідування - заборонено. Це пов'язано, в першу чергу, з безпекою самих відвідувачів.

 8. Чи можна заходити в будівлі у Прип'яті?
  Всі будівлі у Прип'яті не використовуються більше 30-ти років, від вологості руйнуються перекриття та несучі стіни, щороку відбуваються руйнування багатьох будинків, тому будівлі відвідувати заборонено.


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів