У пошуках графа Дракули

Маршрут подорожі:
1 день (п'ятниця): Львів
(виїзд о 20:00 год.) — нічний переїзд (зупинки кожні 3 години на АЗС, проходження кордону).
2 день (субота): Онешті (сніданок) — Бран (екскурсія замком графа Дракули) — Ришнов (екскурсія фортецею) — Брашов (обід та прогулянка містом) — нічний переїзд (зупинки кожні 3 години на АЗС, проходження кордону).
3 день (неділя): Чернівці (сніданок, прогулянка містом) — Львів (повернення орієнтовно о 18:00 год.).
Максимальна кількість туристів в групі - 20 осіб

Вартість туру

95 €

Період туру

планується

Тривалість туру

2 дні / 2 ночі

У вартість туру входить

 • проїзд зручним автобусом туристичного класу,

 • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

!!! Увага!!! Тур зі Львова. Є можливість приєднатись до групи в Івано-Франківську і Чернівцях.


План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 20:00 год.
Розпочинаємо подорож. Попереду нас чекають цікаві історії, незабутні краєвиди і мистецькі пам’ятки. Наш автобус виїжджає зі Львова у напрямку до незабутніх вражень.

Нічний переїзд.
Зупинки кожні 3 години на АЗС.


Другий день


Перетин кордону Україна-Румунія, пункт пропуску Порубне-Серет.

Сніданок в м. Онешті.

Екскурсія замком Бран
У величезній долині, на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок «Графа Дракули». Серпантини сходів, лабіринти підземних ходів, дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв… Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут… Але іноді хочеться вірити в казку, навіть коли вона дуже страшна… По-перше, з нами буде гід, а по-друге, всім відомо, що всі казки просто зобов'язані закінчитися красиво!

Екскурсія фортецею в Ришнові 
Могутня селянська фортеця, збудована на крутій скелі протягом майже триста років, з 14 по 17 століття, для оборони від татарських набігів і вторгнень турецьких військ. Фортеця як місто в мініатюрі містила всі споруди, необхідні для побуту і життєдіяльності: церква, житлові будинки, майстерні, школу і т.д. Сьогодні на території фортеці складається ілюзія невеликого старого міста, з вузькими вуличками і одноповерховими будиночками. З фортеці відкривається прекрасна панорама на довколишній гірський масив Бучеджь.

Прогулянка містом Брашов
Це одне з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм, підсилений гармонійним поєднанням готики, ренесансу та романського стилів, зачаровує і дарує чудові спогади про місце, в якому зупинився час.

Вільний час для шопінгу та вечері в
гіпермаркеті «Ашан» біля Брашова

Виїзд в Україну о 21:00 год.

Нічний переїзд.
Зупинки кожні 3 години на АЗС.

Третій день


Перетин кордону Румунія-Україна, пункт пропуску Серет-Порубне.

Сніданок

Прогулянка містом Чернівці
Під час нашої подорожі ми завітаємо до перлини Буковини – Чернівців. Перша згадка про Чернівці датується ще 1408 роком, проте місто було довгий час дерев’яним. З давніх часів збереглося кілька дерев’яних церков, одну з яких можна побачити під час прогулянки містом. Про турецьке панування нагадує нам мурована криниця, найстаріша кам’яна споруда міста. З приходом Австрії місто почало здобувати столичного блиску, з’явилося безліч храмів – кілька православних церков, католицький собор, греко-католицька церква, вірменська церква – а також синагог, адже тут завжди була чисельна єврейська громада. Єврейським пам’яткам тут пощастило більше, ніж в інших західноукраїнських містах, тож є можливість оглянути будівлі старих синагог і навіть завітати у діючу. Згодом на мапі міста з’являються інші свідчення мультикультурності – Єврейський, Український, Польський, Німецький, Румунський народні доми.
Окрасою міста стають площі – Центральна із ратушею і Ощадним банком з художнім панно, Філармонії, Катедральна і найкраща в місті Театральна із театром-шедевром відомої фірми Гельмера і Фельнера та новітньою алеєю слави. Варта уваги також недавно відреставрована пішохідна вулиця Ольги Кобилянської.
Візитівкою міста є комплекс будівель Університету ім. Ю. Федьковича, раніше – Резиденції митрополитів Буковини. Це унікальний шедевр архітектури, який поєднує в собі найкращі європейські тенденції і неповторну місцеву орнаментику. Особливо вражають убранством інтер’єри парадних залів і церкви, які обов’язково треба відвідати!
Екскурсія університетом - за бажанням туристів (вартість вхідних квитків: загальний – 45 грн., студенти – 20 грн., учні – 15 грн.).

Орієнтовне прибуття до м. Львів о 18:00 год.Технічна інформація щодо туру в Румунію:

 • Для подорожі необхідно мати біометричний паспорт або паспорт із діючою шенгенською візою і чистим місцем для штампів і печаток. Для дітей потрібно мати окремий закордонний паспорт, а також дозволи на вивіз неповнолітніх осіб закордон, якщо дитина подорожує з одним із батьків. Проїзний документ повинен бути виданий не раніше, ніж протягом останніх 10 років;
 • Просимо туристів, що мають власну страхівку на термін поїздки повідомляти, щоб ми не робили подвійне страхування.
 • Для отримання знижок у туристичних об’єктах студентам слід мати студентське посвідчення міжнародного зразка.

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 

Харчування:

 • Сніданок в суботу – відбувається на Ваш смак і вибір в кафе с. Онешті (орієнтовна вартість 3-10 €) або взяти з собою їжу з дому.
 • Обід в суботу – відбувається на Ваш смак і вибір в кафе м. Брашов (орієнтовна вартість 10-20 €)
 • Вечеря в суботу – організовується самостійно під час вільного часу в гіпермаркеті «Auchan» (орієнтовна вартість 5-10 €)
 • Сніданок в неділю – відбувається на Ваш смак і вибір на АЗС «ANP» в с. Опришени (орієнтовна вартість 50-200 грн.) або в м. Чернівці.
 • Обід в неділю – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Івано-Франківськ.

Залишити відгук

0 Коментарів