У пошуках Сакури

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Воєводино (прогулянка парком Шенборна)
 — Перечин (обід-дегустація закарпатської їжі) — Невицьке (екскурсія Невицьким замком) — Ужгород (екскурсія містом, поселення в готель, вільний час для фотографування на алеї сакур).
2 день: Ужгород (сніданок, виїзд о 08:30 год.) — Барвінок (2 години відпочинку в термальному комплексі «Золота Гора», дегустація вина) — Чинадійово (обід, екскурсія замком Сент-Міклош) — Санаторій Карпати (екскурсія палацом Шенборна, вільний час для фотографування на алеї сакур) — Львів (повернення орієнтовно о 23:00 год.).
Максимальна кількість туристів в групі — 33 осіб

Вартість туру

1245 грн.

Період туру

20.04.2019 - 21.04.2019

Тривалість туру

2 дні / 1 ніч

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • ночівля в готелі (1 ніч),

 • сніданок в готелі,

 • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти,

 • дегустації.

 План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.

Прогулянка парком Шенборна
Парк в історичному урочищі Воєводино прекрасний в будь яку пору року, його алея, біла узимку та яскравогаряча у літній період, це чудове місце відпочинку та для тривалих прогулянок теренкурами.
Яке перше враження від Парку Шенборна на відомому карпатському курорті Воєводино? Звісно вхідна брама, що відразу показує, що входиш у визначне місце. А краса починається далі. Так, однозначно, період Австро-Угорщини зробив вплив на історію, культуру, життя та побут краю.

Обід-дегустація закарпатської їжі в Перечині
Закарпатська кухня славиться на всю Україну. Де ще знайдеш такий розмаїтий набір наїдків і напоїв різних культур і народів, як не тут? Мабуть не одному туристу шкода було, що не можна замовити всього потроху, а доводиться вибирати щось одне.
Власник ресторану «Підкова», що у селі Перечин, пішов назустріч цим бажанням і знайшов як вдовольнити Ваші кулінарні забаганки. Заїхавши сюди на обід, Ви зможете спробувати безліч традиційних закарпатських страв різних народів впродовж однієї дегустації. Навіть назви зачаровують закарпатським колоритом – попрігашка, шовдарь, кромплі, страпачки, пікниця, гурка… І звісно банош. А на десерт – палачінта з лекваром. І запивати це все можна узваром і запашною закарпатською сливовицею. Ця щедра дегустація втамує не лише голод, а й цікавість – чудова нагода спробувати все найважливіше в закарпатській кухні за один раз!

Екскурсія Невицьким замком
Наступний пункт нашої подорожі привертає увагу ще з траси. На порослій лісом горі височіє вежа середньовічного замку. На жаль, замок зберігся не настільки добре, як виглядає з дороги, але його могутні руїни вже давно заворожують подорожніх, породивши безліч легенд.
Одна із легенд розказує про злу царівну Погань-Діву, яка дуже жорстоко знущалася над місцевими мешканцями і була вигнана з замку хитрістю. Інша згадує про дівчину, яка не хотіла виходити заміж за старого герцога і покінчила з життям, кинувшись із замкової стіни. Після цього блискавка знищила замок.
Справжня доля замку не менш буремна. Укріплення тут відомі ще з ХІІІ ст. А впродовж всього XIV ст. замок був осередком бунтівників проти угорського короля. Коли ж він перейшов на кілька століть до родини Другетів, то став осередком численних родинних конфліктів. Не дивно, що коли Дьєрд Ракоці зруйнував замок у 1644 р., місцеві мешканці вважали руїни проклятим місцем. Хтозна, може і тепер тут водяться привиди.
До замку підніматимемося повз невеликі греблі на Ужі, де місцеві мешканці люблять ловити форель, вверх по вулканічному схилу до вершини, яка колись була кратером. Саме тут, на жерлі згаслого вулкана, і розташувався таємничий замок. Оточує його прекрасний парк з фонтаном, розбитий в кінці ХІХ ст. і названий на честь відомого садівника Карла Ваґнера.

Екскурсія Ужгородом
Ужгород – невелике містечко, але історія його надзвичайно давня. Тут завжди були прикордонні землі, де стикалися між собою не лише православний світ із католицьким, але й католицький із протестантським, і не завжди мирно. Тож не дивно, що тут знаходиться одна із найдавніших фортець в Україні – Ужгородський замок.
Земляні укріплення тут існували ще у часи першої згадки про місто під 872 роком. А кам’яна фортеця стоїть на тисячолітньому фундаменті! Стіни фортеці зведені в XIV ст., коли місто перейшло у власність родини Другетів на багато століть. Вони ж спорудили і палац всередині замку – сувору будівлю з могутніми стінами, яка служила не лише житлом, а й останнім оборонним пунктом, фортецею у фортеці.
Спустившись від замку, ми потрапляємо на вузенькі вулички старого міста з неповторною атмосферою. Прогулявшись пішохідною Корзо і сусідніми вулицями, ми побачимо пам’ятки мультикультурності закарпатської столиці -  прекрасний греко-католицький храм у стилі необароко, римо-католицький костел XVIII ст., синагогу 1904 р. у мавританському стилі… Є тут і чеський квартал міжвоєнних років.
Варто також завітати у будівлю жупанату – крайової адміністрації угорських часів, де зараз художній музей. А у скансені можна побачити пам’ятки народної дерев’яної архітектури, зокрема унікальну лемківську церкву.

Поселення в готель в Ужгороді
На ночівлю ми залишаємось в Ужгороді. Тут у нас буде трохи вільного часу.

Другий день


Виїзд із готелю о 08:30 год.

Прокидаємося, снідаємо і починаємо другий день подорожі.


Відпочинок в термальних водах с. Барвінок
Запрошуємо Вас порелаксувати в термальних басейнах готелю-ранчо «Золота Гора». До Вашої уваги – один великий відкритий термальний басейн (t° +29°), маленький відкритий термальний басейн (t +39°), відкритий дитячий басейн, великий критий термальний басейн ( t° + 26°) та джакузі (t° + 34°). Схожі води можна віднайти на курортах Котре (Франція), «ЕМС» (Німеччина) та Тепліце (Чехія). Цілюща, гаряча термальна вода прямує із самого серця землі, та потрапляє в термальні басейни «Золота Гора», щоб Ви могли насолодитися оздоровчими властивостями термальних вод Закарпаття.

Дегустація вина в «Золотій Горі»
Хіба ж можна приїхати на Закарпаття і не спробувати місцевих вин? Виноробством закарпатці займалися здавна. Переконатися в цьому можна, відвідавши старовинні погреби з історією, яка налічує не одне століття. Тут досі існують цілі династії, які виробляють вино впродовж багатьох поколінь!
Під час дегустації Ви під легкі закуски зможете ознайомитися з різними традиційними сортами закарпатських вин та сортами вин, які виготовляють по всьому світу, а також придбати пляшку вина, яке Вам найбільше сподобалось, щоб привезти смак Закарпаття з собою додому.

Екскурсія замком в Чинадійово
Містечку Чинадієво пощастило мати аж два замки. Відомішим є палац графів Шенборнів, але в самому містечку знаходиться значно давніша фортеця, яку ми також сьогодні відвідаємо. Зовні непримітний кремезний двоповерховий будинок приховує давню і бурхливу історію.
Споруджена фортеця бароном Перені у XIV ст. Пізніше замок неодноразово перебудовувався. Як і саме містечко до 1944 р., замок насить назву Сент-Міклош – Святий Миколай.  Його доля нерозривно пов’язана з героями визвольної боротьби Угорщини проти імперії Габсбургів. Кажуть, саме тут легендарна Ілона Зріні, мужня оборонниця Мукачівського замку, вперше зустріла і покохала графа Імре Текелі, молодшого від неї на 13 років. Тут вони таємно зустрічалися до шлюбу, і тут їх кохання переплелося з любов’ю до батьківщини і плануванням повстання. Пізніше син Ілони Зріні Ференц ІІ Ракоці продовжив справу матері, зробивши із замку важливий форпост угорських повстанців-куруців.
Нинішня доля замку не менш романтична – його орендував і відродив з руїн художник Йосип Бартош. На сьогодні він збирає кошти для повного відновлення замку, тож наш візит буде не лише розвагою, а й невеликим вкладом у майбутнє пам’ятки.

Екскурсія й прогулянка територією санаторію «Карпати»
У програмі нашої подорожі – візит до палацу графів Шенборнів поблизу містечка Чинадієво. Це один із найромантичніших куточків Закарпаття, де природа і архітектура взаємодіють у повній гармонії.
Палац, зведений у 1890 році на місці мисливського будиночка, один із найкрасивіших в Україні. Споруджений у мальовничому неоренесансному стилі, він вражає різноманіттям форм. У споруді палацу закладена цікава символіка: тут 4 вежі, 12 входів, 52 кімнати і 365 вікон за кількістю пір року, місяців, тижнів та днів в році. Графи використовували палац, коли приїжджали сюди на полювання. Палац знаходиться посеред чудового дендропарку, де росте велика кількість екзотів з різних країн світу. Ставок у парку також символічний – йому було надано обрисів Австро-Угорської імперії. В інтер’єрах палацу ще збереглися старі каміни і цікава люстра з рогами оленя і жіночою фігурою – у стилі, популярному в середньовічній Німеччині. Не дивно, що з нею пов’язані різні легенди.
За радянських часів тут відкрили санаторій «Карпати», який працює і сьогодні. І справді, краса палацу в поєднанні з довколишньою карпатською природою сама по собі має цілющі властивості, принаймні для душі.

Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год. 

* вказані години можуть коливатися на 20-30 хвилин в ту чи іншу сторони в залежності від погоди та стану доріг.Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • термальний комплекс «Золота Гора»: загальний – 250 грн., діти зростом від 120 см до 150 см – 75 грн., діти зростом до 120 см та учасники АТО – безкоштовно;
 • дегустація вин: загальний – 85 грн.;
 • замок «Сент-Міклош»: благодійна пожертва;
 • палац Шенборнів: загальний – 15 грн., школярі – 10 грн.

 

Харчування:

 • Обід у 1-й день – відбувається в корчмі «Підкова» м. Перечин у вигляді обіду-дегустації, під час яких Ви посмакуєте найцікавішими закарпатськими стравами. Пропоноване меню: шовдарь (копчений свинячий окіст), попрігашка (три види сала), керезет (сирна намазанка), пікниця (домашня ковбаса), квашенина (парадички-помідори, вогурки, гливи, капуста), заправлена пасоля (зупа із фасолі, підбивана сметаною), банош, страпачки із грибнов омачков (картопляні галушки із підливкою), печені на вогньові кромплі (картопля печена), колочена пасоля (фасоля із засмажкою), свіжина по-домашньому, гурка (ковбаса із начинкою), палачінка з лекваром (млинець із повидлом), сливовиця (весела закарпатська водичка), хліб, узвар. Орієнтовна вартість 150 грн.
 • Вечеря у 1-й день – організовується самостійно під час вільного часу.
 • Сніданок у 2-й день – в ресторані готелю. Меню уточнюється. Входить у вартість туру.
 • Обід в 2-й день – в ресторані «Вулик» смт. Чинадієво, пропоноване меню: суп «лопатки», кнедлики з грибною підливою і м’ясними шишками, салат з капусти, хліб, карпатський чай. Вартість 80 грн.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів