В долину тюльпанів на Буковину

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 07:00 год.) — катання на кораблику по каньйону Дністра — Кам’янець-Подільський (обід, екскурсія фортецею та Старим містом, поселення в готель, вільний час). 

2 день: Кам’янець-Подільський (сніданок, виїзд о 09:00 год.) — Хотин (екскурсія по Хотинській фортеці) — Чернівці (обід, екскурсія університетом) — Лужани (огляд долини тюльпанів) — Львів (приїзд орієнтовно о 23:30 год.).

Вартість туру

995 грн.

Період туру

21.04.2018 - 22.04.2018

Тривалість туру

2 дні / 1 ніч

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • проживання в готелі (1 ніч), 

 • екскурсійний супровід на екскурсійних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 07:00 год.
Україна надзвичайно багато на пам’ятки історії та архітектури. Не потрібно їхати в Європу, щоб побачити могутні фортеці та прекрасні палаци. Справжні витвори мистецтва чекають на нас зовсім поруч, і сьогодні ми побачимо невелику частку того багатства, яке приховує наша земля.

Катання на теплоході по каньйону річки Дністер
Сьогодні на нас чекає подорож на кораблику мальовничим Дністровським каньйоном, одним з найбільших у Європі – 250 км довжиною.
Круті скелясті береги каньйону називають часом підручником з геології – справді, можна на власні очі бачити нашарування породи різних кольорів. Деякі з них бачили за свій вік народження і вимирання динозаврів! На скелях розкинулись правікові ліси, які не торкала людська рука. Клімат тут теж особливий, захищений скелями від холодних вітрів. Тож не дивно, що тут проживає безліч тварин, занесених до Червоної книги. На території каньйону знаходиться близько 100 пам’яток природи!
Під час круїзу ми побачимо давні печери у скелях, багато з яких слугували прихистком для монахів, а також безліч невеличких водоспадів. Особливо мальовниче виглядають водоспади «дівочі сльози» - дрібні потічки води, що збігають по покритих мохом скелях. В давнину місцеві мешканці вірили, що це сльози гірських дів, вони вважалися оберегом.


Приїзд в Кам'янець-Подільський

Маршрут веде нас у Кам’янець-Подільський – третє місто в Україні за кількістю архітектурних та історичних пам’яток (їх тут аж 175!).
Кам’янець – місто на прикордонні, де сходяться дві християнські – православна і католицька – та мусульманська культура. Колориту додають також вірмени, у яких тут була найбільша громада на теренах Речі Посполитої, та звісно євреї. Мультикультурність відобразилась у поділі Старого Міста на три квартали – Руський, Вірменський та Польський, у кожного з яких був свій Ринок, ратуша і храми. Сліди цього розмаїття можна побачити і тепер, відвідавши вежу вірменської церкви і вірменський колодязь, кілька давніх українських церков, польську ратушу з музеєм тортур у підземеллях, костели і католицький катедральний собор, який стоїть тут ще з XIV ст. У християнську сакральну забудову унікальним чином вплетені сліди турецького панування: біля католицького собору стоїть мінарет, увінчаний фігурою Божої Матері, а в костелі домініканців зберігся мімбар – місце для проповідей у мечеті.
Все це розмаїття було надійно захищене самою природою – неприступними стінами каньйону. Старе Місто стоїть на півострові з тоненьким перешийком, а в’їзд до нього захищає могутня фортеця – архітектурно-оборонний шедевр XVI ст., споруджений на місці дерев’яної фортеці. Замок справляє казкове враження, особливо у вечірній підсвітці – мабуть тому, що жодна з його семи веж не схожа на іншу. В самій фортеці розташовані кілька музеїв, які також варто відвідати.
В Кам’янець варто їхати на кілька днів, але під час нашої подорожі Ви зможете оглянути все найцікавіше, що можливо охопити за такий короткий відрізок часу.

Поселення в готель, вільний час.

Другий день

 
Виїзд з готелю о 09:00 год.
Прокидаємося, снідаємо, виселяємось з готелю і починаємо другий день подорожі.


Екскурсія Хотинською фортецею

Зупиняємося у Хотині, колись надзвичайно важливому прикордонному місті. Тут охороняє переправу через Дністер одна з найпотужніших – і найфотогенічніших – фортець в Україні.
Кам’яну фортецю звів тут король Данило Галицький у ХІІІ ст., пізніше вона зазнала кілька перебудов. У фортеці була буремна історія. Пам’ятник гетьману Сагайдачному нагадує нам про велику битву 1621 року, коли польсько-українські війська здобули тут перемогу над турецьким військом попри величезну чисельну перевагу. Та майже через століття туркам таки вдалося здобути фортецю, тоді ж вони спорудили нові укріплення з валами і брамами. Через одну з цих брам ми і ввійдемо на зовнішнє подвір’я.
Будівлі турецького часу тут були знищені, а ось про часи приєднання Хотина до Російської імперії досі нагадує церква Олександра Невського. Звідси, з зовнішнього подвір’я, відкривається чудовий вид на стару фортецю. Дивлячись на неї, одразу розумієш, чому замок такий популярний серед кінорежисерів - краєвид захоплює подих. У внутрішньому дворі старого замку побачимо церкву, яка побувала свого часу мечеттю, комендантський палац, де колись утримувались в гаремі 30 жінок, та замкову криницю, вирубану у скелі. Могутні мури, які здіймаються над спокійною течією Дністра, залишать по собі незабутні враження.

Екскурсія університетом Чернівців
Під час нашої подорожі ми завітаємо до перлини Буковини – Чернівців. Здавна Чернівці сперечаються із Львовом за звання «маленького Парижа» та «маленького Відня».
Перша згадка про Чернівці датується ще 1408 роком, проте місто було довгий час дерев’яним. З давніх часів збереглося кілька дерев’яних церков, одну з яких можна відвідати під час екскурсії. Про турецьке панування нагадує нам мурована криниця, найстаріша кам’яна споруда міста. З приходом Австрії місто почало здобувати столичного блиску, з’явилося безліч храмів – кілька православних церков, католицький собор, греко-католицька церква, вірменська церква – а також синагог, адже тут завжди була чисельна єврейська громада. Єврейським пам’яткам тут пощастило більше, ніж в інших західноукраїнських містах, тож є можливість оглянути будівлі старих синагог і навіть завітати у діючу. Згодом на мапі міста з’являються інші свідчення мультикультурності – Єврейський, Український, Польський, Німецький, Румунський народні доми.
Окрасою міста стають площі – Центральна із ратушею і Ощадним банком з художнім панно, Філармонії, Катедральна і найкраща в місті Театральна із театром-шедевром відомої фірми Гельмера і Фельнера та новітньою алеєю слави. Варта уваги також недавно відреставрована пішохідна вулиця Ольги Кобилянської.
Візитівкою міста є комплекс будівель Університету ім. Ю. Федьковича, раніше – Резиденції митрополитів Буковини. Це унікальний шедевр архітектури, який поєднує в собі найкращі європейські тенденції і неповторну місцеву орнаментику. Особливо вражають убранством інтер’єри парадних залів і церкви, які обов’язково треба відвідати!
Чернівці – одне з найгарніших міст України. Відвідавши його один раз, Ви захочете сюди повернутися. Наша поїздка – це коротке перше знайомство, яке варто продовжити.

Огляд долини тюльпанів


Повернення до Львова орієнтовно о 23:30 год. 

* вказані години можуть коливатися на 20-30 хвилин в ту чи іншу сторони в залежності від погоди та стану доріг.

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • Хотинська фортеця: загальний – 40 грн., студентський, учнівський – 20 грн.
 • Кам'янець-Подільська фортеця: загальний – 30 грн., студентський, учнівський – 20 грн.;
 • катання на кораблику по каньйону Дністра: загальний - 150 грн.;
 •  Чернівецький університет: загальний – 35 грн., студенти – 20 грн., учні – 15 грн;
 • долина тюльпанів: загальний – 30 грн.

 

Харчування (орієнтовні ціни): сніданок – 75 грн., обіди 80-85 грн.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
 телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів