В Карпати до Миколая

Маршрут подорожі:
1 день:
Львів (виїзд о 07:30 год.) — Коломия (екскурсія музеєм Гуцульщина та Музеєм писанки, обід) — Пістинь (гостювання у маєтку Святого Миколая) — Шешори (поселення в садибу зеленого туризму о 19:00 год.).
2 день: Шешори (сніданок, виїзд о 08:30 год.) — Яремче (огляд  водоспаду «Пробій») — Буковель (підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель й огляд карпатської панорами, обід, катання на санках, вільний час) — Львів (повернення орієнтовно о 22:00 год.).

Вартість туру

795 грн.

Період туру

16.12.2017 - 17.12.2017

Тривалість туру

2 дні / 1 ніч

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу,

  • проживання (1 ніч),

  • екскурсійний супровід по маршруту та на екскурсійних об’єктах.

Додатково оплачується

  • харчування,

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

У мальовничому куточку Покутсько-буковинських гір,  на окраїні села Пістинь Косівського району на території Національного природного парку «Гуцульщина» з 2004 року активно діє «Маєток Святого Миколая». Саме туди кожного року в середині грудня ми здійснюємо збірні, корпоративні та шкільні тури. Запрошуємо і цього року в наш Тур в Карпати на Миколая!

 

План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 07:30 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.

Екскурсія в музей Гуцульщина та Музей писанки
Піч час екскурсії ми з вами відвідаємо один з унікальних музеїв, аналогів якому немає ніде в світі – Музей писанки у місті Коломия.

Писанка – невід’ємна частина українських народних традицій, сповнена древньою символікою, що бере початок ще з дохристиянських часів. Дізнатися про неї більше варто хоча б для того, щоб віднайти зв’язок зі своїми предками.
Музей унікальний навіть за зовнішнім виглядом – збудований у формі яйця-писанки. Всередині ви познайомитеся зі значенням древніх символів, відмінностями між традиційними писанками різних регіонів України, техніками розпису, а також з різним формами розпису і художної обробки яєць у традиціях інших народів світу.
Окрім Музею писанки в Коломиї можна також оглянути Музей Гуцульщини і одну з найстаріших дерев’яних церков, що датується 1587 роком і вважається еталонним зразком гуцульського дерев’яного зодчества. Також варто пройтися вуличками міста, помилуватися прекрасною архітектурою зламу ХІХ і ХХ ст.

Готсювання у маєтку Святого Миколая.
Тут Ви можете побачити: пошту Св. Миколая, його світлицю, покої, кімнату-музей природи, яка розповідає про тварин і рослини мальовничих Карпат. У Маєтку Святого Миколая відкрито  майстер-клас дитячої іграшки, кімнату-музей новорічно-різдвяної іграшки. Ви зможете придбати сувеніри від Св.Миколая, покататися на санях чи бричці, розпалити гуцульську ватру.

Поселення в садибу зеленого туризму Гуцулка в с. ШешориДругий день


Виїзд із садиби о 08:30 год.

Прокидаємося, снідаємо, прощаємось із господарями садиби і розпочинаємо другий день подорожі.

Огляд водоспаду Пробій в Яремче
Яремче – найвідоміший курорт в Карпатах, і один із найстаріших. Кажуть, першим мешканцем села був бідняк Ярема Годованець, та досить скоро це чарівне місце почало рости і багатіти за рахунок мешканців міста, які хотіли відпочити серед прекрасної карпатської природи.
Перша згадка про Яремче датується 1787 р. Яремче знаходиться на річці Прут на висоті 585 м над рівнем моря поруч з надзвичайно мальовничим водоспадом Пробій. Саме він почав приваблювати сюди туристів ще у далекому ХІХ ст., і продовжує приваблювати і сьогодні – разом із чистим карпатським повітрям.

Підйом канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель
За час існування тут гірськолижного курорту назва «Буковель» почала міцно асоціюватися в українців із активним зимовим відпочинком. Справді, тут обладнано багато гірськолижних трас на кількох вершинах, і Буковель є традиційно популярним гірськолижним курортом.
Та Карпати прекрасні не лише взимку! Ми пропонуємо Вам переконатися в цьому, відвідавши Буковель в теплу пору року і піднявшись канатно-крісельною дорогою на вершину гори Буковель на висоту 1127 м над рівнем моря. Ми гарантуємо вам краєвиди, що захоплюють подих: вкриті віковими лісами вершини здіймаються довкола вас у своїй таємничій древній величі, а внизу вузькою долиною протікає стрімка гірська річка. Карпатські краєвиди – наче вигадлива мелодія, де на один мотив нанизуються все нові і нові ноти, створюючи щоразу інші неповторні візерунки. Навіть погляд з однієї і тієї ж вершини у різний час дня і різні пори року відкривають оку щораз нові картини найталановитішого художника – природи.

Повернення до Львова орієнтовно о 22:00 год. 

* вказані години можуть коливатися на 20-30 хвилин в ту чи іншу сторони в залежності від погоди та стану доріг.


 

Вартість туру для дітей до 4 років – безкоштовно, від 4 до 12 років – 650 грн./особа.

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

  • Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття ім. Йосафата Кобринського: загальний і пенсійний – 40 грн., студентський – 20 грн., діти – 15 грн.;
  • музей Писанки: загальний і пенсійний – 25 грн., студентський - 15 грн., діти – 10 грн.;
  • майстер клас для дітей з розпису Новорічної іграшки на згадку: загальний – 35 грн.;
  • подарунок від Миколая: можна привести з собою, Миколай подарує або придбати на місці: загальний – 40 грн. (розмальовка, акриловий магнітик, керамічний дзвіночок, медовий пряник);
  • підйом канатно-крісельною дорогою на гору Буковель (в обидві сторони): загальний - 105 грн., пенсіонери і діти до 12 років – 75 грн.

 

Харчування: комплексний сніданок - 65 грн., обід - 110 грн., вечеря - 85 грн.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
 телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів