Відпочинок на Дністрі

Маршрут  подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Кам’янець-Подільський (екскурсія містом та фортецею) — Врублівці (поселення в готель, вечеря).
2 день: Врублівці (відпочинковий день, прогулянка пароплавом по каньону Дністра до Бакоти).
3 день: Врублівці (відпочинковий день).
4 день: Врублівці (сніданок, виселення з готелю о 09:00 год.) — Хотин (екскурсія фортецею) — Нирків (огляд печери Кришталева) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:00 год.).

Вартість туру

2900 грн.

Період туру

23.08.2019 - 26.08.2019

Тривалість туру

4 дні / 3 ночі

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу,

  • проживання в готелі (3 ночі),

  • 3 сніданки та 3 вечері,

  • екскурсійний супровід та вхідні квитки до екскурсійних об’єктів, 

  • подорож на пароплаві

Додатково оплачується

  • обіди

Цей тур для тих, хто хоче поєднати гарний відпочинок з легкою екскурсійною програмою. Ми пропонуємо пів дня проводити на березі Дністра або біля басейну, купатись та засмагати, варитись в чані. Другу половину дня Ви проведете в мандрівках Поділлям.

!!! Увага!!! Тур зі Львова. Є можливість приєднатись до групи в Тернополі та в Кам’янці-Подільському.

Програму складено таким чином, щоб туристи у гарному настрої і не квапливо змогли насолодитися пам’ятками природи і архітектури Поділля, почути їх історію і цікаві факти, надихнутись гарними краєвидами та гарно провести час без метушні. Окрім екскурсійної програми передбачений час на самостійний відпочинок і додаткові розваги.


План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів. Збір групи відбувається на Головному залізничному вокзалі.

Можливе приєднання до групи в Тернополі (залізничний вокзал) о 10:00 год.

Приїзд в Кам'янець-Подільський
Можливе приєднання до групи в м. Кам’янець-Подільський. Обід о 13:30 год.
Маршрут веде нас у Кам’янець-Подільський – третє місто в Україні за кількістю архітектурних та історичних пам’яток (їх тут аж 175!).

Кам’янець – місто на прикордонні, де сходяться дві християнські – православна і католицька – та мусульманська культура. Колориту додають також вірмени, у яких тут була найбільша громада на теренах Речі Посполитої, та звісно євреї. Мультикультурність відобразилась у поділі Старого Міста на три квартали – Руський, Вірменський та Польський, у кожного з яких був свій Ринок, ратуша і храми. Сліди цього розмаїття можна побачити і тепер, відвідавши вежу вірменської церкви і вірменський колодязь, кілька давніх українських церков, польську ратушу з музеєм тортур у підземеллях, костели і католицький катедральний собор, який стоїть тут ще з XIV ст. У християнську сакральну забудову унікальним чином вплетені сліди турецького панування: біля католицького собору стоїть мінарет, увінчаний фігурою Божої Матері, а в костелі домініканців зберігся мімбар – місце для проповідей у мечеті.
Все це розмаїття було надійно захищене самою природою – неприступними стінами каньйону. Старе Місто стоїть на півострові з тоненьким перешийком, а в’їзд до нього захищає могутня фортеця – архітектурно-оборонний шедевр XVI ст., споруджений на місці дерев’яної фортеці. Замок справляє казкове враження, особливо у вечірній підсвітці – мабуть тому, що жодна з його семи веж не схожа на іншу. В самій фортеці розташовані кілька музеїв, які також варто відвідати.
В Кам’янець варто їхати на кілька днів, але під час нашої подорожі Ви зможете оглянути все найцікавіше, що можливо охопити за такий короткий відрізок часу.

Поселення в готель о 20:00 год.
Проживатимемо у чудовому готельно-туристичному комплексі «Ксенія», який розташований в каньойоні на  березі річки Дністер у с. Врублівці в 
комфортних 2-3 місних номерах зі зручностями.

Вечеря (входить у вартість).

Другий день


Сніданок о 09:00 год.
 (входить у вартість).

Екскурсія пароплавом по р. Дністер до Бакоти (входить у вартість).
Дністерський каньйон несе в собі красу, що лишилися у вигляді відслонень каменів колись величного Сарматського моря. Одним з особливих місць тут є Бакота – скельний Свято Михайлівський монастир, що діяв тут до 14 ст. В 80- ті рр. ХХ століття квітучу долину з рясно вкритими українськими хатками, садами, полями та храмами закрили води Новодністоровської ГЕС, що утворило величезне водосховище глибиною у 120 метрів. На сьогодні Бакота одне з найгарніших і найвеличніших місць України.

Вільний час з 16:00 год.
На базі відпочинку Ви зможете: користуватись басейном, за потребою підігрівається. Є окремий басейн для дітей.

Позасмагати на ліжаках на березі р.Дністер, поплавати в самій річці.
Замовити за додаткову оплату чани, більярд, мангали, орендувати катамарани та човни.
Якщо Ви – затятий рибалка, то можете зайнятись улюбленою справою. а потім посмажити свій улов на грилі.

Вечеря о 18:00 год. (входить у вартість).

Третій день


Сніданок о 09:00 год.
 (входить у вартість).

Вільний час

За бажанням можливий піший перехід в Китайгород.
Єдине місце в світі, де силурійський вапняк виходить на поверхню. Внизу родовища витоки р.Тарнава.

Вечеря о 19:00 год. (входить у вартість).

Четвертий день


Сніданок о 08:00 год.
 (входить у вартість).

Виселення з бази відпочинку о 09:00 год.

Екскурсія Хотинською фортецею о 11:00 год.
Зупиняємося у Хотині, колись надзвичайно важливому прикордонному місті. Тут охороняє переправу через Дністер одна з найпотужніших – і найфотогенічніших – фортець в Україні.
Кам’яну фортецю звів тут король Данило Галицький у ХІІІ ст., пізніше вона зазнала кілька перебудов. У фортеці була буремна історія. Пам’ятник гетьману Сагайдачному нагадує нам про велику битву 1621 року, коли польсько-українські війська здобули тут перемогу над турецьким військом попри величезну чисельну перевагу. Та майже через століття туркам таки вдалося здобути фортецю, тоді ж вони спорудили нові укріплення з валами і брамами. Через одну з цих брам ми і ввійдемо на зовнішнє подвір’я.
Будівлі турецького часу тут були знищені, а ось про часи приєднання Хотина до Російської імперії досі нагадує церква Олександра Невського. Звідси, з зовнішнього подвір’я, відкривається чудовий вид на стару фортецю. Дивлячись на неї, одразу розумієш, чому замок такий популярний серед кінорежисерів - краєвид захоплює подих. У внутрішньому дворі старого замку побачимо церкву, яка побувала свого часу мечеттю, комендантський палац, де колись утримувались в гаремі 30 жінок, та замкову криницю, вирубану у скелі. Могутні мури, які здіймаються над спокійною течією Дністра, залишать по собі незабутні враження.

Обід о 13:30 год. (варіанти обіду будуть надіслані разом з інформаційним листком)

Спалеотур в печері Кришталева о 14:30 год.

Повернення до Львова орієнтовно о 22:00 год. НА ВСІХ ПАМ’ЯТКАХ: ЕКСКУРСІЯ ТА ЧАС НА САМОСТІЙНИЙ ОГЛЯД!

Знижки:

  • для дітей до 6 років без надання окремого місця безкоштовно;
  • для дітей до 12 років вартість туру складає 2600 грн.;
  • для школярів та студентів денної форми навчання вартість туру 2750 грн.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
 телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів