Водоспад Шипіт та долина нарцисів

Маршрут подорожі:
1 день:
Львів (виїзд о 07:00 год.) — Пилипець (огляд водоспаду Шипіт та обід) — Кіреші (долина нарцисів) Міжгір’я (підйом на канатно-крісельній дорозі) — Львів (приїзд орієнтовно о 23:30 год.).

Вартість туру

595 грн.

Період туру

04.05.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

 

План подорожі


Виїзд зі Львова о 07:00 год.

Тривоги і стреси щоденного життя в місті виснажують. Як добре іноді від них втекти і податися на природу – подихати свіжим повітрям Карпатських гір, погуляти віковічними лісами і повернутися до коріння своїх предків! Отож ми вирушаємо в Карпати, щоб відпочити і насолодитися природою.

Приїзд в Пилипець
Ми сповна насолодимося неповторними карпатськими краєвидами з вікна екскурсійного автобуса, а потім зупинимося у селі Пилипець, щоб оглянути цю красу зблизька.
Тут знаходиться один з наймальовничіших карпатських водоспадів – Шипіт. Він не найвищий (14 м), проте знаменитий на всю Україну завдяки своїм стрімким каскадам і довколишнім древнім лісам. Вже багато років Шипіт захоплює подорожніх своєю красою, і навіть кожного року збирає сюди однойменний неформальний фестиваль.

Огляд долини нарцисів
Візитка Закарпаття, всесвітньо відома легендарна долина, на якій протягом 10 днів цвітуть нарциси, популяція котрих залишилася тут ще з льодовикового періоду. Приїзджайте й Ви, бо ніде на землі більше нема такого місця.

Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Маковиця в Міжгір'ї
У селищі Міжгір’я у нас буде чудова нагода піднятися на 753 м над рівнем моря і насолодитися довколишніми краєвидами із гори Маковиця. І це – без жодних зусиль, яких вимагає гірський підйом, адже тут знаходиться гірськолижний курорт, і на вершину нас швидко і зручно винесе канатно-крісельна дорога.
Звідси відкривається чудова панорама на довколишні гори і на селище внизу. Здавна це місце було заселене місцевою етнічною групою українців – бойками. Бойки селилися вздовж гірських річок, тому і до сьогодні бойківські села довгі, неначе однією вулицею тягнуться вздовж берега. В цьому Ви матимете змогу переконатись на власні очі, розглядаючи з вершини маленькі, наче іграшкові хатинки над бурхливими водами річки Ріки, що туляться до могутніх вкритих лісами схилів довколишніх гір, неначе шукаючи у них захисту. А над ними – вкриті віковими лісами могутні вершини, що наче приховують якісь давні таємниці від непроханих очей.

Повернення до Львова орієнтовно о 23:30 год.
 Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти, дегустації вин:

 • водоспад Шипіт: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн., учні – 5 грн.;
 • долина Нарцисів: загальний – 25 грн., студентський – 20 грн., школярі – 10 грн.;
 • підйом на крісельно-канатній дорозі на гору Маковиця (в обидві сторони): загальний – 70 грн., діти віком до 12 років – 60 грн.

 

Харчування:

 • Сніданок у 1-й день – можна поснідати вдома, взяти з собою перекус або поснідати під час стаянки автобуса в закладах громадського харчування на власний смак і вибір.
 • Обід у 1-й день – у ресторані  міста Міжгір'я: салат з капусти, суп-левеш, картопляне п’юре з лоці печеним, хліб, компот. Вартість 90 грн.
 • Вечеря у 1-й день – відбувається на Ваш смак і вибір у кафе швидкого харчування «Окей» с. Коростів. 

 

Знижки для дітей:

 • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
 • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів