Вихідні у Польщі

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 05:30 год.) — Замость (екскурсія по місту, вільний час та обід) — Коньсковоля (ночівля і вечеря у садибі агротуризму).
2 день: Коньсковоля (сніданок і виїзд з агрооселі) — 
Сандомир (екскурсія містом та обід) — Казімєж Дольний (огляд 
міста) — Коньсковоля (участь у фестивалі троянд, ночівля і вечеря у садибі агротуризму).
3 день: Коньсковоля (сніданок і виїзд з агрооселі) — Козлівка (огляд Палацово-паркового барокового ансамблю ХVIII ст.)  — Люблін (екскурсія по місту, обід) — Львів (повернення орієнтовно о 23:30 год.).
Максимальна кількість туристів в групі - 20 осіб

Вартість туру

3500 грн.

Період туру

26.07.2019 - 28.07.2019

Тривалість туру

3 дні / 2 ночі

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу, 

 • дві ночівлі в садибі агротуризму у м. Коньсковоля;

 • харчування (три обіди, дві вечері та два сніданки);

 • екскурсійне обслуговування.

Додатково оплачується

 • вхідні квитки на екскурсійні об'єкти.

План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 05:00 год.

Перетин кордону

Приїзд у Замость
Приватне місто Замойських, перлина ренесансу - комплекс будівель, якого, згідно з задумами творців епохи Відродження, побудованого на зразок живого організму. У XVII столітті Замость був однією із найпотужніших польських фортець, а також важливим осередком культури, науки та торгівлі.
З огляду на досконалий, унікальний, добре збережений архітектурний комплекс центральної частини, місто входить у перелік Світової Спадщини ЮНЕСКО.
Програма у місті:

 • обід у ресторані Polonia;
 • екскурсія містом, тривалістю 2 год.

Поселення в садибу агротуризму у с. Коньсковоля

Другий день


Екскурсія містом Сандомир
Місто, розміщене на пагорбах, що крутими схилами спадають до Вісли. Мальовничий ландшафт у поєднанні з архітектурою творять його неповторний образ. Опатовська брама, через яку потрапляєш до середмістя, перегукується із вежею ратуші, що немовби збирає довкола себе ренесансні кам`яниці Ринкової площі. Будинок Длугоша в оточенні красивого саду, з терас якого можна любуватись краєвидами Вісли, перевитої дугами мостів, пропонує багату музейну експозицію. Готичний Латинський собор 14 ст. традиційно хизується візантійськими розписами запрестольної апсиди, виконаними за смаками короля Ягайла. А в костелі при монастирі Св. Якова, одному із найстаріших готичних храмів Польщі, тимчасово був похований творець Галицько-Волинської держави, князь Роман Мстиславич, а також молилася королева Ядвіга...
Замок і сьогодні домінує над містом, ніби і надалі пильнуючи спокій його мешканців, пережив традиційну трансформацію із фортифікаційної споруди у в`язницю, а відтак у музей.
Програма у місті:

 • екскурсія містом тривалістю 3 год. з відвіданням музею Яна Длугоша;
 • обід у ресторані Restauracja Świętokrzyska.


Огляд міста Казімєж Дольний
Kaзімєж Дольний вже протягом як мінімум двох віків є своєрідною «Меккою» для митців. При кількості населення 4 тис. мешканців містечко щорічно відвідує більше мільйона туристів. 
Одне з найстарщих міст Люблінщини розташоване на мальовничих пагорбах при на переправі через Віслу, Вигідне розташування на перетині сухопутного і водного торгових шляхів суттєво посприяло розвиткові Казмєжа у XIV ст. Збіжжя сплавлялося звідси Віслою до Гданська, а звідти – у європейські порти. Про багатство міста того періоду свідчать шпихліри, розташовані вздовж річки. У давнину їх тут було понад 60. У тих, що збереглися сьогодні розмістився музей та готелі. Щедро прикрашені ренесансними оздобами кам’яниці на ринковій площі належали купецьким родинам Пшибилів та Целеїв.
Ренесансна Фара (головний костел), що домінує над Ринком може похвалитися одним із найстарших діючих органів у Польщі.
Замок з вежею, що крім оборонної виконувала щей функцію маяка для кораблів, найстаріші кам´яні будівлі - це сьогодні романтичні руїни, які штурмують тисячі туристів, аби полюбуватися панорамою містечка. Неподалік є ще один оглядовий майданчик – Гора Трьох Хрестів. 
Не менш привабливими для туристів є знамениті яри, що виникли внаслідок ерозії лесових грунтів, зокрема Коженьови Дул, прямуючи стежкою вздовж якого поміж кількаметровими стінами, з яких проростають переплетені в химерний спосіб корені дерев, наче переносишся у фантастичний світ «Володаря Перстенів».

Повернення у с. Коньсковоля, участь у святі троянд
Вечері, сніданки та ночівлі відбуваються у садибі агротуризму неподалік від містечка Коньсковоля - країни троянд, яка є серцем польського садівництва, що має понад 100-літню історію.
Коньсковоля є серцем польського садівництва, яке у містечку має понад 100-літню історію. Заснувала тут ці прекрасні традиції звичайно ж жінка - княгиня Ізабела Чарторийська, заклавши у 1804 році сад в англійському стилі, а також перший розсадник дерев і декоративних кущів. Щороку у липні місяці традиційне свято троянд розпочинається месою в костелі на честь садівників, по завершенні якої урочиста хода на чолі із оркестром прямує на площу, де відбувається святкування, вистака, оголошення переможців конкурсу «Найкрасивіша садиба гміни Коньсковоля», жюрі називає «Найгарнішу троянду виставки», ну а мешканці і численні туристи, проходячи вздовж ряду із фантастичними різнобарвними букетами, таємним голосуванням обирають троянду - «Міс глядацьких симпатій». Та чи можливо тут бути об΄єктивним?

Третій день


Огляд палацу у Козлівці
Знайомство із спадщиною Замойських продовжимо у Палацово-парковому бароковому ансамблі ХVIII ст., розміщеному за 37 км від Любліна на околиці села Козлівка.
«То менше болить, ніж страждання батьківщини» - таку відповідь почув король польський Владислав І Локетек, оглядаючи поранених після чергової битви, від лицаря Флоріана Саріуша (предка Замойських) , пронизаного трьома списами у живіт. Розчулений король подарував лицарю титул і садибу, а на гербі роду Замойських, крім кози, з'явилися пресловуті три списи. 
Ця легенда, пригадується, коли проходиш у ворота розкішної необарокової резиденції Замойських. До палацу йдемо елегантною
парковою доріжкою, милуючись квітчастими візерунками французького парку. Житловий палац вже при вході вражає надзвичайною розкішшю: чудово збережені інтер´єри, багата колекція меблів, картин, люстри, печі з мейсенської порцеляни, хутра, килими, книги. І майже у кожній кімнаті на відвідувачів з картин споглядає господиня - Софія Чарториська. ЇЇ зображення скульптура із білого мармуру знаходиться у припарковій каплиці.
Загалом комплекс не нагадує музей. Складається враження, що господарі вирушили у подорож, відчинивши двері своєї резиденції для гостей. Утім власники дійсно можуть повертатися і якийсь час жити у відведеному для них флігелі, а палац таки залишається державним Музеєм.


Екскурсія містом Люблін
Люблін, одне із найстарішох поселень у Польщі, сьогодні є центром воєводства. Місто, яке розвивалося, як торговий центр вздовж шляхів, спрямованих до Чорного моря, з огляду на прикордонне розміщення є шляхетним прикладом толерантності, співіснування різних культур та релігій.

Про Люблінську унію, підписану у 1569 р., що заклала підвалини найбільшої на той час держави на Європейському континенті, нагадує пам´ятник на Литовському майдані у вигляді чавунного обеліска, барельєф на якому персоніфікує Польщу і Литву, що подають одна одній руки. 
Укріплене Середмістя, до якого можна було потрапити через Гродську та Краківську брами формувалося вздовж Кололівського тракту. Місцева ратуша на ринковій площі з XVI ст. є місцем перебування найвищої судової інстанції – Коронного Трибуналу. Випалений слід Чортової Лапи на суддівському столі, залишений чортом-суддею замість печатки під вердиктом, можна оглядати в Люблінському Музеї. Одна із найпопулярніших легенд оповідає про бісівський суд, який змінив несправедливий вирок, виданий продажними суддями суддями на збиток бідної вдови. 
Програма у місті:

 • обід у м. Любліні, ресторан  Orient Ekspress;
 • екскурсія містом тривалістю 2 год.


Повернення у Львів орієнтовно о 23:30 год. Вхідні квитки на екскурсійні об΄єкти оплачуються самостійно.

 

Об΄єкти, рекомендовані для відвідання:

 • Палац у Козлівці - 24  zł;
 • Каплиця Св. Трійці у Любліні - 15 zł;
 • оглядовий майданчик гори трьох хрестів у Казімєжі Дольному - 2  zł;
 • музей Длугоша у Сандомирі - 8 zł.

Разом - 49  zł.

 

Запис проводиться після оплати авансу у сумі 1000,00 грн.


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів