1145 грн.
20.04.2019 - 21.04.2019
2 дні / 1 ніч
проїзд автобусом туристичного класу,
ночівля в садибах зеленого туризму (1 ніч) зі сніданком,
екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,
страхування на час подорожі.
харчування,
вхідні квитки в туристичні об’єкти.
Ловіть новинку!
Лише з нами Ви маєте унікальну можливість здійснити дану подорож в кредит
. Деталі тут.
Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Україна надзвичайно багато на пам’ятки історії та архітектури. Не потрібно їхати в Європу, щоб побачити могутні фортеці та прекрасні палаци. Справжні витвори мистецтва чекають на нас зовсім поруч, і сьогодні ми побачимо невелику частку того багатства, яке приховує наша земля.
Екскурсія замком в Чинадійово
Містечку Чинадієво пощастило мати аж два замки. Відомішим є палац графів Шенборнів, але в самому містечку знаходиться значно давніша фортеця, яку ми також сьогодні відвідаємо. Зовні непримітний кремезний двоповерховий будинок приховує давню і бурхливу історію.
Споруджена фортеця бароном Перені у XIV ст. Пізніше замок неодноразово перебудовувався. Як і саме містечко до 1944 р., замок насить назву Сент-Міклош – Святий Миколай. Його доля нерозривно пов’язана з героями визвольної боротьби Угорщини проти імперії Габсбургів. Кажуть, саме тут легендарна Ілона Зріні, мужня оборонниця Мукачівського замку, вперше зустріла і покохала графа Імре Текелі, молодшого від неї на 13 років. Тут вони таємно зустрічалися до шлюбу, і тут їх кохання переплелося з любов’ю до батьківщини і плануванням повстання. Пізніше син Ілони Зріні Ференц ІІ Ракоці продовжив справу матері, зробивши із замку важливий форпост угорських повстанців-куруців.
Нинішня доля замку не менш романтична – його орендував і відродив з руїн художник Йосип Бартош. На сьогодні він збирає кошти для повного відновлення замку, тож наш візит буде не лише розвагою, а й невеликим вкладом у майбутнє пам’ятки.
Екскурсія Ужгородом, огляд алеї сакур
Ужгород – невелике містечко, але історія його надзвичайно давня. Тут завжди були прикордонні землі, де стикалися між собою не лише православний світ із католицьким, але й католицький із протестантським, і не завжди мирно. Тож не дивно, що тут знаходиться одна із найдавніших фортець в Україні – Ужгородський замок.
Земляні укріплення тут існували ще у часи першої згадки про місто під 872 роком. А кам’яна фортеця стоїть на тисячолітньому фундаменті! Стіни фортеці зведені в XIV ст., коли місто перейшло у власність родини Другетів на багато століть. Вони ж спорудили і палац всередині замку – сувору будівлю з могутніми стінами, яка служила не лише житлом, а й останнім оборонним пунктом, фортецею у фортеці.
Спустившись від замку, ми потрапляємо на вузенькі вулички старого міста з неповторною атмосферою. Прогулявшись пішохідною Корзо і сусідніми вулицями, ми побачимо пам’ятки мультикультурності закарпатської столиці - прекрасний греко-католицький храм у стилі необароко, римо-католицький костел XVIII ст., синагогу 1904 р. у мавританському стилі… Є тут і чеський квартал міжвоєнних років.
Варто також завітати у будівлю жупанату – крайової адміністрації угорських часів, де зараз художній музей.. А у скансені можна побачити пам’ятки народної дерев’яної архітектури, зокрема унікальну лемківську церкву.
Затишні вулички потішать не лише красивими будівлями, а й зеленню Липової алеї та кількох парків, набережною річки Уж, прекрасним ботанічним садом. І звісно найкраще завітати до Ужгорода навесні, коли місто вкривається пишним рожевим килимом цвіту сакури.
Але й не забувайте головну мету нашої подорожі – фотосесію на алеї сакур. Сакура, або ж декоративна японська вишня, з'явилась Ужгороді в 1923 році, і з кожним роком її можна зустріти на щораз на більшій кількості вулиць міста, проте найзасадженішим сакурами вважають район набережної Ужа, куди ми й помандруємо на фотосесію. Після цього запрошуємо Вас завітати в один із найстаріших винних погребів Ужгорода та в парк, що в самому центрі міста, щоб оцінити вина від виноробів із закарпатської, херсонської, одеської та миколаївської областей на фестивалі вина Sakura Wine.
Поселення в садиби Берегівського району
Щоб повною мірою зануритися у закарпатську атмосферу, ніч ми проведемо у садибах зеленого туризму. Садиби зеленого туризму – це приватні котеджі, де мешканці закарпатських сіл приймуть вас зі всією притаманною цьому краю гостинністю, пригостять традиційними стравами та розкажуть про місцеві звичаї. Жоден готель не дасть вам такої можливості ознайомитися з життям закарпатців, як гостювання у приватній садибі. Отож навіть ночівлю ви проведете не лише з комфортом, але і з можливістю дізнатися більше про мешканців цього чудового сонячного краю!
Виїзд із садиб Берегівського району о 08:30 год.
Прокидаємося, снідаємо, прощаємося з господарями садиб і розпочинаємо другий день подорожі.
Похід в басейни «Косино»
Вдосталь намилувавшись могутніми стінами фортець та послухавши легенди і цікаві історії, можна дозволити собі розслабитись і заодно покращити здоров’я. Після втомливої подорожі на Вас чекають термальні басейни в Косино.
Через Закарпаття проходить шлейф термальних вод, який охоплює всю Центрально-Східну Європу. В Косино до ваших послуг термальні води з гейзера глибиною 1190 м. Склад води вражає багатством мікроелементів: залізо, кальцій, калій, натрій, цинк, хлор, селен, хром, мідь, ванадій, магній… Купання в косинських термальних джерелах корисне при захворюваннях опорно-рухового апарату, серцево-судинної, периферійної нервової системи та інших.
На території комплексу на Вас чекають кілька басейнів з термальними водами різної температури, басейни з ароматом вина, кави, пива та палинки, гідромасаж, контрастні ванни, а також сауни з ароматерапією. У комплексі працюють аніматори, які розважать ваших дітей, поки Ви насолоджуєтеся лікувальними купаннями.
Прогулянка територією санаторію «Карпати», огляд сакур
У програмі нашої подорожі – візит до палацу графів Шенборнів поблизу містечка Чинадієво. Це один із найромантичніших куточків Закарпаття, де природа і архітектура взаємодіють у повній гармонії.
Палац, зведений у 1890 році на місці мисливського будиночка, один із найкрасивіших в Україні. Споруджений у мальовничому неоренесансному стилі, він вражає різноманіттям форм. У споруді палацу закладена цікава символіка: тут 4 вежі, 12 входів, 52 кімнати і 365 вікон за кількістю пір року, місяців, тижнів та днів в році. Графи використовували палац, коли приїжджали сюди на полювання. Палац знаходиться посеред чудового дендропарку, де росте велика кількість екзотів з різних країн світу. Ставок у парку також символічний – йому було надано обрисів Австро-Угорської імперії. В інтер’єрах палацу ще збереглися старі каміни і цікава люстра з рогами оленя і жіночою фігурою – у стилі, популярному в середньовічній Німеччині. Не дивно, що з нею пов’язані різні легенди.
За радянських часів тут відкрили санаторій «Карпати», який працює і сьогодні. І справді, краса палацу в поєднанні з довколишньою карпатською природою сама по собі має цілющі властивості, принаймні для душі.
Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год.
* вказані години можуть коливатися на 20-30 хвилин в ту чи іншу сторони в залежності від погоди та стану доріг.
Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:
Харчування:
Для бронювання місць на даний тур: обирайте «Замовити тур»
(кнопочка під вартістю туру),
пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805
чи +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)
0 Коментарів