Закарпатська Валентинка

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:30 год.) — Великий Любінь (екскурсія до палацу Бруницьких-Яблоновських) — Рудки (огляд церкви)
— Самбір (екскурсія містом, огляд мощей святого Валентина, обід) — Кульчиці (дегустація кави Юрія Франца Кульчицького, екскурсія) — Берегівський район (ночівля в садибах сільського зеленого туризму, поселення о 22:00 год., вечеря).
2 день: Берегівський район (сніданок, виїзд о 08:45 год., дегустація вин) — Косонь (3 години відпочинку на території релаксаційно-оздоровчого комплексу «Косино») — Мукачево (обід) — Чинадійово (екскурсія замком Сент-Міклош) — Львів (повернення орієнтовно о 23:00 год.).

Вартість туру

1145 грн.

Період туру

16.02.2019 - 17.02.2019

Тривалість туру

2 дні / 1 ніч

У вартість туру входить

 • проїзд автобусом туристичного класу,

 • ночівля в садибах зеленого туризму (1 ніч),

 • сніданок  в садибах,

 • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,

 • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

 • харчування,

 • вхідні квитки в туристичні об’єкти,

 • дегустації.

Наступні виїзди на даний тур заплановано: 16.03.2019; 13.04.2019.


Під час цієї поїздки Ви зможете поєднати приємне з корисним: дізнатися трохи про історію нашого краю і насолодитися краєвидами, послухати романтичні історії кохання і попросити заступництва св. Валентина у своїх любовних справах, побачити надзвичайно красиві містечка, побувати в замку кохання, насолодитися дегустацією кави і вина, почастуватися стравами закарпатської кухні, а також розслабитися у термальних водах – таке приємне тепло посеред лютої зими. 

Тільки до дня Святого Валентина АКЦІЯ - знижка для закоханих :

 • вартість туру для одного 1145,00 грн.;
 • вартість туру для двох 2000,00 грн.


Ловіть новинку  ! Лише з нами Ви маєте унікальну можливість здійснити дану подорож в кредит . Деталі тут.


 План подорожі

Перший день


Виїзд зі Львова о 08:30 год.
Рушаємо в подорож. Залишаємо позаду сірі будні, щоб поринути у захопливий калейдоскоп яскравих вражень, цікавих історій та незабутніх краєвидів.

Приїзд в Великий Любінь
Наша перша зупинка – Любінь Великий, селище з давньою курортною славою. Місцеві сірководневі джерела відомі щонайменше з XVI ст., тож не дивно, що магнати і шляхтичі з околиць хотіли заволодіти цим ласим шматком.
Довгий час селище було великопанським маєтком. Про це свідчить і чудовий палац, у який ми завітаємо із екскурсією, а також старовинний парк, розбитий ще у XVII ст. Любінь неодноразово переходив від одних власників до інших – Вільчеки, Гуменецькі, Яблоновські, Бруницькі. Ніхто достеменно не знає, коли був споруджений палац. Останньою перебудовою він завдячує Костянтину Бруннеру – меткому підприємцю, що розбагатів на бориславській нафті і купив собі баронський титул, прийнявши католицизм і змінивши прізвище на Бруницький. Бруницький ще у середині ХІХ ст. почав розвивати місцевий курорт, який згодом у міжвоєнні роки приймав до 2000 пацієнтів. Останнім власником – до радянської націоналізації – був його син Адольф, який надав палацу необарокових рис.
Під час екскурсії ми послухаємо історії власників палацу. З них найцікавішою, безумовно, є історія кохання Софії Яблоновської і Олександра Фредро. Чим їхня історія була унікальною, і чому Софію Яблоновську називали «дружиною двох графів» - дізнаєтеся під час екскурсії.

Огляд церкви в Рудках

Екскурсія м. Самбір
Наступна наша зупинка – місто Самбір. Це давнє місто, яке існувало ще за княжих часів і до сьогодні зберегло багато пам’яток, що створюють неповторну атмосферу європейського міста часів Ренесансу.
У Самборі нас чекає екскурсія, під час якої ми побачимо найважливіші пам’ятки: ратушу, побудова якої датується ще XVII ст., хоч і з численними перебудовами, костел 1568 р., монастир бернардинів XVII ст., інші сакральні споруди та ансамбль площі Ринок. Та мабуть найважливішою пам’яткою в Самборі є церква Різдва Пресвятої Богородиці (XVIII ст.), де зберігається чудотворна ікона і мощі св. Валентина. Так, саме того св. Валентина, який є покровителем всіх закоханих, і на честь якого існує свято 14 лютого. Тож можете попрохати у нього допомоги, якщо у Вас негаразди в особистому житті, або заступництва, якщо у Вас усе добре – щоб Ваше щастя ніколи не переривалося незгодами.
Був у Самборі також і замок, від якого залишилися лише руїни. З дочкою одного із власників замку пов’язана вельми цікава історія кохання. Свого часу Самбірським старостою був Єжи Мнішек. Саме він прийняв тут у себе майбутнього Лжедмитрія І і допоміг йому організувати похід на Москву. І саме тут Лжедмитрій зустрів його дочку Марину, і згодом зробив її московською царицею, хоч і ненадовго. Більше про цю неймовірну авантюру Ви дізнаєтеся під час екскурсії.

Дегустація кави в Кульчицях
Прямуємо до села Кульчиці. Це село – давня власність українського шляхетського роду Кульчицьких – дало нам аж трьох запорізьких гетьманів і легендарного оборонця Відня.
Із трьох гетьманів-уродженців Кульчиць найбільш видатним є Петро Сагайдачний, герой битви під Хотином проти турків. Під час екскурсії ми оглянемо музей, присвячений гетьману, і почуємо про його подвиги і непересічний життєвий шлях. Також ми завітаємо на каву до самого Юрія Кульчицького. Юрій Кульчицький відкрив одну із перших в Європі кав’ярень, отримавши від влади Відня в дарунок трофейні мішки з кавовими зернами. Дарунок був подякою за допомогу під час оборони Відня від турків 1683 року. Що саме він зробив, і як йому це вдалося – дізнаєтеся під час екскурсії. Варто лише згадати, що саме Кульчицький став згодом автором відомого рецепту кави по-віденськи – з цукром і вершками. В кав’ярні, присвяченій нашому героїчному землякові Ви зможете спробувати таку ж каву, якою Кульчицький свого часу частував віденців, започатковуючи таку важливу пізніше для Європи культуру кав’ярень.

Поселення в садиби Берегівського району
Щоб повною мірою зануритися у закарпатську атмосферу, ніч ми проведемо у садибах зеленого туризму. Садиби зеленого туризму – це приватні котеджі, де мешканці закарпатських сіл приймуть Вас зі всією притаманною цьому краю гостинністю, пригостять традиційними стравами та розкажуть про місцеві звичаї. Жоден готель не дасть вам такої можливості ознайомитися з життям закарпатців, як гостювання у приватній садибі. Отож навіть ночівлю Ви проведете не лише з комфортом, але і з можливістю дізнатися більше про мешканців цього чудового сонячного краю!

Другий день


Виїзд із садиб Берегівського району о 08:45 год.
Прокидаємося, снідаємо, прощаємося з господарями садиб і починаємо другий день подорожі.

Дегустація вин
Хіба ж можна приїхати на Закарпаття і не спробувати місцевих вин? Виноробством закарпатці займалися здавна. Переконатися в цьому можна, відвідавши старовинні погреби з історією, яка налічує не одне століття. Тут досі існують цілі династії, які виробляють вино впродовж багатьох поколінь!
Існує легенда, що Зевс розсердився на Бахуса і прогнав його у заслання на Закарпаття, бо тут не було винограду. Та бог виноробства приніс в сандалії галузочку виноградної лози – з цього і почалось закарпатське виноробство. І сприяння хмільного бога не покидає цю землю і донині, а ми пропонуємо вам скуштувати його благословенного напою.
Під час дегустації Ви під легкі закуски зможете ознайомитися з різними традиційними сортами закарпатських вин та сортами вин, які виготовляють по всьому світу, а також придбати пляшку вина, яке Вам найбільше сподобалось, щоб привезти смак Закарпаття з собою додому.


Відпочинок в термальних водах «Косино»
Вдосталь послухавшись легенд і цікавих історій, можна дозволити собі розслабитись і заодно покращити здоров’я. Після насиченого першого дня на Вас чекають термальні басейни в Косино.
Через Закарпаття проходить шлейф термальних вод, який охоплює всю Центрально-Східну Європу. В Косино до ваших послуг термальні води з гейзера глибиною 1190 м. Склад води вражає багатством мікроелементів:  залізо, кальцій, калій, натрій, цинк, хлор, селен, хром, мідь, ванадій, магній… Купання в косинських термальних джерелах корисне при захворюваннях опорно-рухового апарату, серцево-судинної, периферійної нервової системи та інших.
На території комплексу на Вас чекають кілька басейнів з термальними водами різної температури, басейни з ароматом вина, кави, пива та палинки, гідромасаж, контрастні ванни, а також сауни з ароматерапією. У комплексі працюють аніматори, які розважать Ваших дітей, поки Ви насолоджуєтеся лікувальними купаннями.

Екскурсія замком в Чинадійово
Містечку Чинадієво пощастило мати аж два замки. Відомішим є палац графів Шенборнів, але в самому містечку знаходиться значно давніша фортеця, яку ми також сьогодні відвідаємо. Зовні непримітний кремезний двоповерховий будинок приховує давню і бурхливу історію.
Споруджена фортеця бароном Перені у XIV ст. Пізніше замок неодноразово перебудовувався. Як і саме містечко до 1944 р., замок насить назву Сент-Міклош – Святий Миколай.  Його доля нерозривно пов’язана з героями визвольної боротьби Угорщини проти імперії Габсбургів. Кажуть, саме тут легендарна Ілона Зріні, мужня оборонниця Мукачівського замку, вперше зустріла і покохала графа Імре Текелі, молодшого від неї на 13 років. Тут вони таємно зустрічалися до шлюбу, і тут їх кохання переплелося з любов’ю до батьківщини і плануванням повстання. Пізніше син Ілони Зріні Ференц ІІ Ракоці продовжив справу матері, зробивши із замку важливий форпост угорських повстанців-куруців.
Нинішня доля замку не менш романтична – його орендував і відродив з руїн художник Йосип Бартош. На сьогодні він збирає кошти для повного відновлення замку, тож наш візит буде не лише розвагою, а й невеликим вкладом у майбутнє пам’ятки.

Повернення до Львова орієнтовно о 23:00 год. 

* вказані години можуть коливатися на 20-30 хвилин в ту чи іншу сторони в залежності від погоди та стану доріг.Проживання 
відбувається в затишних садибах сільського туризму Берегівського району з вигодами, номери: 2-х і 3-х місні. Поселення згідно Ваших побажань. Фото садиб можна побачити тут.

 

Вартість вхідних квитків в туристичні об’єкти:

 • кава в кав’ярні «Під синьою пляшкою» в Кульчицях: загальний – 10 грн.;
 • термальний басейн «Косино»: загальний – 360-400 грн., учасники АТО – 150 грн., діти зростом до 150 см – безкоштовно, оренда шафки – 50 грн.
 • дегустація вин: загальний – 70 грн., екскурсія без споживання вина – 35 грн.;
 • замок «Сент-Міклош»: благодійна пожертва.

 

Харчування:

 • Обід у 1-й день – організовується самостійно під час вільного часу в м. Самбір. 
 • Вечеря у 1-й день – в садибах після поселення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, толтоткапосто (закарпатські голубці), компот, вино / палинка. Вартість 130 грн.
 • Сніданок у 2-й день – в садибах, пропоноване меню: лангош зі сметаною та сиром (схожі на оладки), ковбаса, сир, масло, хліб, кава/чай. Входить у вартість туру.
 • Обід в 2-й день – відбувається на Ваш смак і вибір в ресторанах, кафе, піцеріях міста Мукачево.

 


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів