Здибанка в Луцьку

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 07:00 год.) — Луцьк (еекскурсія замком Любарта, екскурсія підземеллями костелу Петра і Павла, обід,  дегустація медівки, вільний час) — Клевань (прогулянка Тунелем кохання) — Львів (приїзд орієнтовно о 22:00 год.).

Вартість туру

645 грн.

Період туру

17.08.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу,

  • екскурсійний супровід по дорозі та на екскурсійних об’єктах,

  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

  • харчування,

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

 

План подорожі


Виїзд зі Львова о 07:00 год.
Розпочинаємо подорож. Попереду нас чекають цікаві історії, незабутні краєвиди і мистецькі пам’ятки. Наш автобус виїжджає зі Львова у напрямку до незабутніх вражень.

Приїзд в Луцьк о 09:30 год.
Прямуємо до Луцька. Найважливішою пам’яткою столиці Волині є давня фортеця – замок Любарта. Називають його так за ім’ям литовського князя Дмитра Любарта Гедиміновича, який і почав тут спорудження кам’яної фортеці у XIV ст. Замок перебудовувався тривалий час, і будівництво завершилось лише у XVI ст., коли В’їзна вежа замку, нинішня візитівка міста, отримала своє зубчасте завершення. Бачили ці стіни і один із перших європейських «самітів» - у 1429 році тут зібралися правителі зі всієї Європи, а також московський князь і навіть візантійський імператор. Обговорювали об’єднання православної та католицької церков та формування коаліції проти Османської імперії. Зараз замок – один із найкраще збережених в Україні. Крім самих мурів тут можна оглянути кілька музеїв, особливо цікавим є музей дзвонів.
Окрім Верхнього замку був ще і Нижній, або Окольний замок. Зараз від нього збереглась одна вежа і фрагмент муру. Було тут завжди і багато храмів. Найбільше уваги привертає колишній костел св. Петра і Павла отців єзуїтів. Поряд із ним – дім, що належав колись родині Лесі Українки. Є тут і пам’ятник письменниці. Також в місті є кілька музеїв, дві старі православні церкви, кілька будівель колишніх католицьких костелів та монастирів. Цікавими пам’ятками багатокультурності міста є лютеранська кірха і оборонна синагога, яку іноді називають «маленьким замком».
Зараз Луцьк – тихе містечко над річкою Стир. Але могутні стіни фортеці як казкові велети вивищуються над містом і нагадують нам про героїчні минулі епохи.

Прогулянка Тунелем кохання
Між двома маловідомими селищами Рівненської області – Клевань та Оржів – заховалося справжнє чудо природи. Це знаменитий «Тунель кохання»: 4 км колії, прихованої у тунелі, утвореному деревами.

З тунелем пов’язано безліч романтичних легенд, що і не дивно, адже враження таке, ніби опиняєшся в казці. Краса тунелю відома далеко за межами України – японський режисер Акійоші Імадзакі навіть зняв тут повнометражну романтичну драму «Клевань: Тунель кохання». Ми даємо Вам можливість побачити цей шедевр, створений самою природою, на власні очі і загадати бажання. Кажуть, якщо загадати тут бажання про щасливе кохання, воно обов’язково збудеться.

Повернення до Львова орієнтовно о 22:00 год. 

* вказані години можуть коливатися на 20-30 хвилин в ту чи іншу сторони в залежності від погоди та стану доріг.
Вартість вхідних квитків:

  • замок Любарта: дорослі – 20 грн., діти та студенти – 10 грн.;
  • підземелля костелу Петра і Павла: дорослі – 25 грн. студенти – 15 грн., пільгові категорії громадян - безкоштовно;
  • Тунель кохання: загальний – 5 грн.


 Харчування:

  • Обід відбудеться у ресторані м. Луцьк. Меню уточнюється. Орієнтовна вартість 85 грн.


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)


 

Залишити відгук

0 Коментарів