Жовква, Крехів і Страдч

Маршрут подорожі:
1 день: Львів
(виїзд о 08:00 год.) — Жовква (екскурсія замком, центральною частиною та храмами міста) — Крехів (огляд монастиря, похід до печер, набирання джерельної води та обід) — Страдч (огляд печер та храму) — Львів (повернення орієнтовно о 19:30 год.).

Вартість туру

295 грн.

Період туру

29.09.2019

Тривалість туру

1 день

У вартість туру входить

  • проїзд автобусом туристичного класу,

  • екскурсійний супровід по дорозі та на туристичних об’єктах,

  • страхування на час подорожі.

Додатково оплачується

  • харчування,

  • вхідні квитки в туристичні об’єкти.

Наступний виїзд на даний тур заплановано: 14.10.2019.


План подорожі


Виїзд зі Львова о 08:00 год.
Розпочинаємо подорож. Попереду нас чекають цікаві історії, незабутні краєвиди і мистецькі пам’ятки. Наш автобус виїжджає зі Львова у напрямку до незабутніх вражень.

Екскурсія замком, центральною частиною та храмами міста Жовква

Жовква - це місто-музей з безліччю архітектурних ансамблів. Першою нас зустріне старовинна церква св. Трійці, яка збудована в 1601 році. Споруда зроблена з дерева, також має цегляну ризницю. У 1719 році церква згоріла та була реконструйована в 1720 р. за кошти парафіян. Церква славиться величезним іконостасом на якому розміщено більше 50 ікон.
Наступним храмом, який ми відвідаємо буде собор-усипальниця або костел св. Лаврентія. Архітектурі притаманний стиль ренесансу. Тут поховано представників славетних та могутніх родів, а саме: Жолкевський, Собеський, Даниловичі. Далі ми зайдемо до церкви Різдва Христового, де був хрещений полководець Богдан Хмельницький. Також оглянемо могутню оборонну синагогу, що розміщена на єврейському кварталі. Розміри синагоги завжди вражали туристів. Не минемо ми й замок короля, який використовували для укріплення. Це був оборонний пункт в Жовкві.


Огляд Крехівського монастиря
Далі ми помандруємо з вами до Крехівського лісу, в якому оглянемо монастир св. Миколая. Храм - пам'ятка архітектури 17-18 століття, один з найбільш збережених монастирів оборонного типу в Україні, де можна доторкнутися до двох чудотворних ікон Божої Матері і Св.Миколая Чудотворця. Запрошуємо відвідати печери, монастирський комплекс і чудотворне джерело, храм Василіан та ін.

Огляд печер та храму в м. Страдч
Атмосфера спокою, гармонії і краси робить святу Страдецьку Гору відомим відпустовим місцем як в Україні, так і за її межами; вона займає особливе місце серед християнських святинь. Найстарішою частиною пам’ятки є унікальний печерний монастирський комплекс (ХІ-ХІІІ ст.). з якого можна довідатися, як виглядало первісне подвижницьке монаше життя. На Страдецькій горі знаходиться також храм Успіння Пресвятої Богородиці (1795р.), який згідно папської постанови наділений повним відпустом на кожен день у році, в храмі знаходяться: копія чудотворної ікони Матері Божої Нерушимої Стіни, ікони роботи Антона Манастирського, іконостас пензля Олекси Новаківського.
Під час перебування в Страдчі можна пройтися Хресною Дорогою, якій Папа Римський Пій ХІ в 1936р. надав статус Єрусалимської, тобто участь в Страдецькій Хресній Дорозі прирівнюється за своїми ласками і заслугами до участі в Єрусалимському Хресному Ході, яким колись ходив Ісус Христос.

Повернення до Львова орієнтовно о 19:30 год. Вартість вхідних квитків:

  • музей в Жовківському замку: загальний, пенсійний, студентський – 20 грн., учнівський – 10 грн.

 

Харчування: обід відбувається в Крехівському монастирі або в кафе містечка Івано-Франкове, орієнтовна вартість 65 грн.

 

Знижки для дітей:

  • Дітям до 6 років (включно), при супроводі 2-х дорослих і без окремого місця в автобусі та при проживанні - безкоштовно;
  • Дітям до 12 років (включно) знижка від загальної вартості туру 50 грн./особа.


Для бронювання місць на даний тур:
 обирайте «Замовити тур»  (кнопочка під вартістю туру), 
 пишіть на vodogray.lviv@gmail.com,
телефонуйте +38 073 805 0 805 
чи  +38 098 805 5 805 (Viber / Telegram)

Даний тур Ви можете замовити для Вашої індивідуальної групи


 

Залишити відгук

0 Коментарів